Yağlı Saç Bakım Serumu

Yağlı Saç Bakım Serumu
Yağlı Saç Bakım Serumu
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: ysbs
  • 100,00TL
  • 80,00TL

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Yağlı saç bir çok insanın en büyük sorunu,……

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Yağlı saç bir çok insanın en büyük sorunu, bu sorunu çözmek için genelde şampuanlar kullanılıyor, oysa saçta bulunan kıl köklerinden üretilen sebumu azaltacak saç derisini daha sağlıklı yapacak ürünler çok azdı. Şampuanların temizleyici ürünler olduklarını unutmayın, kafanızda iki dakika duran köpüğe çok anlam yüklememelisiniz, saç derisi için gerekli bakımı deriye nüfuz edecek hedef odaklı serumlar sağlayacak. Bu serumla amaç hızlı yağlanan saçlardaki yağlanmayı azaltmak, bunun için niacinamide, msm, kafeinden faydalanacaksınız.

 

%3 Niacinamide

%3 MSM (Dimethyl Sulfone)
%2  Caffeine

%1,5 Potassium Azeloyl Diglycinate

%1 Zinc PCA

Molecules Yağlı Saçlar İçin  Bakım Serumu , içeriğindeki niacinamide, msm ve çinko pca ile aşırı yağlanmaya yardımcı olurken, yağlı saç derinize bakım yaparak saç derinizi besler.

Molecules Yağlı Saçlar İçin Bakım Serumu Nasıl Kullanılır

Molecules Yağlı Saçlar İçin Bakım Serumu, her duştan sonra saç derinize sıkarak elinizle saç derinize hafif masaj yapınız.

 

Molecules Yağlı Saçlar İçin Bakım Serumu, Nasıl Saklanır

Molecules Yağlı Saçlar İçin Bakım Serumu buzdolabında çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

 

İçindekiler: Aqua, Sodium Lactate, Niacinamide, Dimethyl Sulfone, caffeine, Potassium Azeloyl Diglycinate, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Serumu buzdolabında kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İstenmeyen etkiler, aşırı kızarıklık, kaşıntı, yanma, batma vb, görüldüğünde kullanımı kesip derhal bizimle irtibata geçiniz.

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler