Güvenlik ve Gizlilik

Güvenlik

https://www.doakozmetik.com sitesindeki formlarda yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve satın alma amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
https://www.doakozmetik.com söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla doakozmetik.com'un sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda https://www.doakozmetik.com destek uzmanlarına danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermemektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi maddi - manevi zarar ve kayıplardan https://www.doakozmetik.com sorumlu değildir.

İnternetten Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, internet alışverişinde güvenli adrestesiniz.
Sitemizden yapacak olduğunuz alışverişlerde azami güvenlik standartları geçerlidir.
Kredi kartı bilgilerinizi sadece ödeme sayfasında girmenize ve doakozmetik.com'un bu bilgiyi görmemesine rağmen doakozmetik.com, siteye entegre GlobalSign Alpha SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ad, soyad, adres gibi künye bilgilerinizi dahi şifrelemektedir. Güvenlik sertifikamızı doakozmetik.com'un her sayfasında yeşil renkli kilit işareti şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. (browser çubuğunda)

SSL Sertifikası Nedir?


SSL kelimesinin açılımı Secure Sockets Layer' dır. SSL sitenin güvenliğini değil siteyi ziyaret eden kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlayan bir şifreleme sistemidir.

 

3d

Kredi kartı ile yapılan siparişlerde 3d sistemi kullanılır. BU sistemde, cep telefonunuza gönderilen şifreyi sipariş ekranınıza girerek tahsilata onay verirsiniz