Saç Derisi Nemlendirici Serum

Saç Derisi Nemlendirici Serum
Saç Derisi Nemlendirici Serum
Saç Derisi Nemlendirici Serum
Saç Derisi Nemlendirici Serum
Saç Derisi Nemlendirici Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: sdns
  • 120,00TL

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Saç derisi nemlendirici serumu özellikle saç derimde duştan……

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Saç derisi nemlendirici serumu özellikle saç derimde duştan sonra kuruma hissediyorum, saç derim kuruyor diyenler için saç derisi bakım odaklı geliştirildi. İçerisindeki nemlendiriciler ile saç derinize ihtiyaç duyduğunuz nemi kazandırmayı hedefliyoruz.

 

% 5 Sorbitol

%2 Panthenol

%1 Phytantriol

%1 Theralose

%1 Saccaride Isomerate

Molecules Saç Derisi Nemlendirici Serum, içeriğindeki ısopentyldiol, Sorbitol, Panthenol, Phytantriol, Theralose, Saccharide Isomerate, Inulin derinize bakım yaparak saç derinizi besler.

 

Molecules Saç Derisi Nemlendirici Serumu Nasıl Kullanılır

 

Molecules saç derisi nemlendirici serumu her duştan sonra saç derinize sıkarak elinizle saç derinize hafif masaj yapınız.

 

Molecules Saç Derisi Nemlendirici Serum Nasıl Saklanır

 

Molecules saç derisi nemlendirici serumu buzdolabında çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

 

İçindekiler:

Aqua, Isopentyldiol, Sorbitol, Panthenol, Phytantriol, Theralose, Saccharide Isomerate, Inulin, Fructose, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Urea, Glucose, Sodium PCA, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Glutamate, Glycine, Lysine, Malic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Serumu buzdolabında kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İstenmeyen etkiler, aşırı kızarıklık, kaşıntı, yanma, batma vb, görüldüğünde kullanımı kesip derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler