Kepek Karşıtı Bakım Serumu

Kepek Karşıtı Bakım Serumu
Kepek Karşıtı Bakım Serumu
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: kkbs
  • 100,00TL
  • 80,00TL

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Bu serumla amaç kepek karşıtı şampuanla yakaladığımız başarıyı……

Molecules saç bakımda gerçek bir değişimi ve bilinçli kullanımı hedefliyor. Bu yüzden aylarca süren çalışmalarla bu yeni saç derisi serum serisi geliştirildi. Bu serumla amaç kepek karşıtı şampuanla yakaladığımız başarıyı artırmak ve kepek karşıtı şampuan kullanımını azaltmak. Serumla birlikte kepek karşıtı şampuan kullanımını haftada bire düşürebileceksiniz. böylece haftada bir sefer kepek karşıtı serum bir sefer de kepek karşıtı şampuan kullanabileceksiniz. Böylece saç deriniz kepek karşıtı içeriklere alışmayacağı için bir süre sonra yaşanan tekrar kepeklenme sorunu da ortadan kalkacak. Serumu haftada bir kullanacağınız için oldukça uzun süre gidecek. Bir yıkama kepek karşıtı serumu kullanıp herhangi bir şampuan kullandıktan sonra, arada normal şampuanınızı kulanıp, gene haftada bir sefer de kepek karşıtı şampuan kullanabilirsiniz. Örneğin pazartesi kepek karşıtı serum, cuma kepek karşıtı şampuan kullanabilirsiniz.

Dikkat: ürün alkol içerir.

%0,5 Piroctone Olamine

%0,5 Climbazole

%0,1 Hexamidine Diisethionate

 

Molecules Kepek Karşıtı Bakım Serumu , Piroctone Olamine, Climbazole, Hexamidine Diisethionate gibi içeriklerle saç derinizde kepeğe karşı etkin bakım sağlar.

Doa Kepek Karşıtı Bakım Serumu Nasıl Kullanılır

Doa Kepek Karşıtı Bakım Serumunu haftada bir kere duşa girmeden hemen önce saç derisine sıkarak parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak saç derisine uyguladıktan sonra duşa girerek saç derinizi ve saçlarınızı yıkayınız.

Doa Kepek Karşıtı Bakım Serumu Nasıl Saklanır

Doa Kepek Karşıtı Bakım Serumunu banyonuzda çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayınız.

 

İçindekiler: Aqua, Alcohol Denat., Isopentyldiol, Propanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Niacin, Piroctone Olamine, Climbazole, Biotin, Rosmarinus officinalis Leaf Extract, Nasturtium officinale Leaf Extract, Salvia officinalis Leaf Extract, Hexamidine Diisethionate

 

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. 12 Yaşın altında çocuklarda ve hamilelerde kullanmayınız. İstenmeyen etkiler, aşırı kızarıklık, kaşıntı, yanma, batma vb, görüldüğünde kullanımı kesip derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

Ürün içeriği için tarayabileceğiniz faydalı kaynaklar:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2887514/

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1468-2494.2010.00623.x

 

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler