Hyaluronic Acid B3 Vitamini Serumu

4 Değerlendirme 5 4 83055

37,50TL

Stoklu
37.50 TRY

HYALURONİC ACID B3 VİTAMİNİ SERUMU HYALURONİC ACİD AND B3 VİTAMİNİ SERUMU Doa Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum   doa hyaluronic acid ve vitamin b3 serumu cildinizde anti aging bakım için geliştirilmiştir. Serum içeriğindeki %2 hyaluronic acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken,…

HYALURONİC ACID B3 VİTAMİNİ SERUMU
HYALURONİC ACİD AND B3 VİTAMİNİ SERUMU

Doa Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum
 
doa hyaluronic acid ve vitamin b3 serumu cildinizde anti aging bakım için geliştirilmiştir. Serum içeriğindeki %2 hyaluronic acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken, %3 b3 vitamini ile anti aging (yaşlanma karşıtı) bakım yaparak cildinizin daha canlı ve diri durmasına yardımcı olur.
 
Kullanımı: Ürünü yanlızca sabah temiz cilde anti aging bakım yapmak istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Bir mercimek tanesi kadar ürün tüm cildinize yeter. Fazla sürerseniz içeriğindeki konjak ekstrası cildinizde tabaka halinde kalır.
 
Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
 

İçindekiler / Ingredients: 
Aqua, Sodium Lactate, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Dimethyl Sulfone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Yorum Yaz

Kötü İyi