The Future Retinoate Serum

The Future Retinoate Serum
The Future Retinoate Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: retinoate
  • 145,00TL

The Future's Retinoate Serum (10 ml)
The Future's Retinoate Serum içeriğindeki %0,2 Hydroxypinacolone Retinoate ile daha hassas ciltlerin de retinol bakımı yapması amaçlanır. Bu serumu özel kılan bir başka durumda yaz aylarında……

The Future's Retinoate Serum (10 ml)

The Future's Retinoate Serum içeriğindeki %0,2 Hydroxypinacolone Retinoate ile daha hassas ciltlerin de retinol bakımı yapması amaçlanır. Bu serumu özel kılan bir başka durumda yaz aylarında bile kullanıma izin vermesidir.

Kullanımı: 3 günde bir yatmadan önce kuru cilde 3 damla olarak hafif masaj yaparak uygulanır. Buzdolabında muhafaza edilir. Sadece akşamları uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. * Uygulama sonrası Güneş ışınlarına maruz kalınacaksa yüksek faktörlü güneş kremi kullanılması tavsiye edilir.

İçindekiler: Squalen, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate

Uyarılar / Warnings: Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile vitamin içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Retinoate güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+ SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız. Hamilelerde ve hamilelik düşünenlerde kullanılmamalı.

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler