Tranexamic Acid Serum

Tranexamic Acid Serum
Tranexamic Acid Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: tranexamic
5 puan, 4 Değerlendirme
Yorum yap
  • 145,00TL

Tranexamic Acid Serum
 
Tranexamic acid serum cildinizin daha canlı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur.
 
Kullanımı / Usage:
Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. Sabahları……

Tranexamic Acid Serum

 

Tranexamic acid serum cildinizin daha canlı ve aydınlık görünmesine yardımcı olur.

 

Kullanımı / Usage:
Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. Sabahları ya da akşamları kullanılabilir.

Ürünü buzdolabında muhafaza edip mümkün olan en kısa süre içerisinde tüketiniz. Kullanım, muhafaza ve tüketim için ürün broşürünü detaylı okuyunuz.

Uyarılar / Warnings:
Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Aqua, Pentylene Glycol, İsopentyldiol, Tranexamic Acid, Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Trehalose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Dimethyl Sulfone, Saccharide Isomerate, Saccharomyces/Zinc ferment, Mangostin, Magnolol/Honokiol, Polyglyceryl-10 Oleate, Sunflower Seed Oil, Polyglyceryl-6 Esters, Apricot Kernelate Seed Oil, Polyglyceryl-6 Esters, Sorbitan Palmitate, Dicetyl Phosphate,  Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Aktif İçerikler:

Ethly ascorbic Acid %3

Niacinamide %3

Tranexamic Acid %3

Trehalose %3

Glutathione %2

Saccaride İsomerate %1

Kasım 25, 2023
Her sabah bunu akşam da C vitamini serumlarını kullandım Doa'nın çok da memnun kaldım. Bu serum özelinde cilt emdikten sonra makyaj bazı gibi işlem görüyor valla çok seviyorum ilki bitti ikincisini sipariş edeceğim. Her sabah 6.30'ta kalkıp işe gittiğim sabahlarda bile sürdüm valla... Buzdolabında oldukça uzun süre de gitti. Doa'ya cildimi anlatıp öneri istemiştim, kullanma şeklinde kadar kendileri söylemişti (işte bu yüzden Doa forever...) cidden de çok memnun kaldım. Çok problemli bir cildim yok ona rağmen farkını hissettim.

Ekim 8, 2021
Galiba daha çok lekeli ciltler içinmiş. Bende leke yok aydınlatıp canlandırması için aldım. Peptit serumla birlikte kullanmaya başladım. Gece kullanıyorum sadece, bir aydınlık hissi var yüzümde, peptit serumdan mı bundan mı bilmiyorum ama memnun kaldım.

Ekim 3, 2021
Sabahları DOA %10 l-ascorbic acid + SPF, akşam tranexamic acid + %5 niacinamide %2 arbutin serum (+haftada 3 gece düşük oranlı retinol) ile bir türlü kurtulamadığım kistik akne lekelenmelerimden çok hızlı şekilde kurtuldum. Teşekkürler Doa Kozmetik!

Ekim 2, 2021
Üründen son derece memnun kaldım. Tranecsamic asit içeren ürün bulmak zor. Fiyatı bence çok uygun ve ürünü etkili biuldum... Teşekkürler Doa

Eylül 30, 2021
good molecules markasından kullanmıştım ilk defa tranexamic acidi, ama türkiye de bulmak zor, bu ürünü indirimde aldım, iki haftadır kullanıyorum, çok memnun kaldım şimdi ofisteki bir akadaşıma daha sipariş veriyoruz. kolay yorum yapmam bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir, bu vebalin altına girmek istemem ama fazlası var eksiği yok, ilk başlarda tereddüt etmedim değil, fiyat insanda acaba dedirtiyor ama, gerçekten bu firma övgüyü hakediyor, bu güne kadar denemediğim için de pişmanım, bu yerli firmalar ve kore kozmetik yamyamlarına para vereceğime, doa kozmetikte bulamadıklarımı yurtdışına çıktıkça oradan alırım. siz de öyle yapın bence.

Eylül 30, 2021
merhaba, ürünün ph nedir? l -ascorbic acid den sonra kullanılabilir mi
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 30, 2021
ürün ph ı 6 ascorbic acid'den 3-4 dakika sonra sürebilirsiniz.

Eylül 21, 2021
Göz çevresine sürebilir miyiz
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 27, 2021
sürebilirsiniz.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler