Niacinamide 5 Serum

Niacinamide 5 Serum
Niacinamide 5 Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: NdS0001
  • Marka: doa
5 puan, 27 Değerlendirme
Yorum yap
  • 110,00TL

Niacinamide %5 Serum
Doa %5 niacinamide serumu cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, yağlı ciltlerde sebum üretiminin dengelenmesine, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. 
Kullanımı / Usage: 
Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif……

Niacinamide %5 Serum

Doa %5 niacinamide serumu cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, yağlı ciltlerde sebum üretiminin dengelenmesine, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. 

Kullanımı / Usage: 
Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. Cildinize ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar / Warnings:
*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
*Üretim tarihi (URT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir.
İçindekiler / Ingredients: 


Aqua, Sodium Lactate, Niacinamide, Zinc Sulfate, Sodium PCA, Dimethyl Sulfone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol
Ürün Sahibi / Product Owner: 
Doa Bilişim Kozmetik Tiyatro Eğitim Sanat Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. İsmet Kaptan Mh. 1370 Sk. No:7/1 D:16 Konak / İZMİR
Menşei: Türkiye
www.doakozmetik.com

Eylül 24, 2021
Bu ürünü buzdolabında mi muhafaza etmeliyiz?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 26, 2021
Evet buzdolabında saklamanız daha iyidir

Eylül 23, 2021
O kadar memnunum ki.... Alin bunu dostlar. Yazin yağlı ve kışın karma cildim var gözenekli sivilceli. Bu seruma âşık oldum. Teşekürler doa. Sayenizde sivilcelerim azaldı ve gözenek görünümü küçülüyor. Nemli çölde uygularsanız yapışkan his bırakmıyor. Tekrar tekrar alacagim.

Mayıs 11, 2021
Kargom geldi gayet güzel güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Keşke bir de ürün olarak damlalık çıkarsanız.
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mayıs 13, 2021
bakın bunu defalarca söyledik, damlalık iyi bir şey değil, ürüne hava aldırıyorsunuz, ürünleri bozuyorsunuz, damlalıkta bakteri ürüyor

Nisan 4, 2021
Damlalık olmaması nedeniyle üzüldüm. Gereksiz maliyetten kaçınıp, erişilebilir kılmayı amaçladığınızı bildiğim için de pek bir şey diyemiyorum. Fakat aklıma bir fikir geldi. Şişelerinizle uyumlu damlalıkları da başka bir ürünmüş gibi satsanız. İsteyen her ürünü için alsın isteyen bir kere damlalık alıp, aynı damlalığı temizleye, temizleye, her yeni serumunda da kullansın. İsteyen de fısfısla yoluna devam etsin. Önemli olan şişenin başlığıyla uyumlu bir damlalık olsun. Şimdi yakın zamanda buradan bir çok şey sipariş etme amacındayım. İlk defa olacağı için elimdeki boş şişelerin damlalıklarına uyum gösterip göstermeyeceğini bilmiyorum. Umarım uygun olur. Belki bu fikri değerlendirirsiniz. İyi çalışmalar
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Nisan 5, 2021
Yanında sprey geliyor, damlalık her hareketinizde ürüne hava doldurmanızı ve ürünü bozmanızı sağlıyor. Ayrıca damlalıklarda inanılmaz fazla bakteri ürer, yani damlalık içeren kozmetikleri kullanmayın, çünkü verimli olmaz. Ama dilerseniz 1 liradan satışa açalım damlalık dileyen alsın kullansın

Nisan 4, 2021
merhaba, göz çevresine sürülebilir mi?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Nisan 24, 2021
evet kullanılabilir

Nisan 2, 2021
%5lik kullanıyorum, kıvamı su gibi, bitince %10luk almak için sabırsızlanıyorum. her gün kullanıyorum, kuru-karma bir cildim var. çene bölgemde sivilceler var, bu ürün sivilcelerin iyileşmesini hızlandırıyor, lekelerin ve kızarıklıkların görünümünü sakinleştirip azaltıyor. cilt tonu eşitsizliğini ortadan kaldırıyor. benim cildime çook iyi geldi.

Nisan 2, 2021
Bu Doa Kozmetik'in yıldız ürünü, on üzerinden on birlik bir ürün. Cildi ilk kullanımdan itibaren pamuk gibi yapıyor, çıkan sivilceleri çabuk geçiriyor ve yenilerinin çıkmasını engelliyor. Ergenlik sivilcelerinden muzdarip olan, daha öncesinde bin bir çeşit ürün denediğimiz kardeşim de en çok faydayı bu üründen gördü. Müthiş bir aktif ve çok güzel, temiz bir formülasyon. Ben temizlikten sonra, nemlendiriciden önce uyguluyorum, avcuma sıkıp tampon hareketlerle yüzüme bastırarak, en güzel öyle emiliyor bence. Mümkün olsa bu serumun içinde yüzerim, müthiş bir ürün ❤️

Mart 31, 2021
Keske enzim peeling de yapsanız da yazin kullansak :)
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 31, 2021
Çalışıyor arkadaşlar yapacaklar bir şeyler

Mart 31, 2021
Bi güzellik paketi ile yuzde 5 lik c vitamini ile birlikte aldım. Özellikle niacinamiden cok memnun kaldım. Surekli alacagim bir ürün, c vitaminde daha yuksek orana sans vereceğim

Mart 31, 2021
merhaba bu niacinamide ile Hyaluronic Acid B3 Vitamini Serumu arasında tek içerik farkı niacinamidenin içinde Zinc Sulfate olması bunun etkisi nedir? sülfat olmasının cilde zararı var mı? ona göre 2 sinden birini almayı düşünüyorum.
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 31, 2021
Hayır hyaluronic acid b3 serumunda %3 niacinamide mevcut, niacinamide serumda ise %5 var

Mart 28, 2021
Merhabalar, niacinamide ve aha/bha serumu boş bir şişede karıştırıp ikisini birlikte bu şekilde kullanabilir miyim? Bir sorun olur mu?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 28, 2021
Sorun olur, çünkü çalışma pH ları farklıdır

Mart 27, 2021
Karmadan yağlıya dönük bir cildim var. 5'lik olanı kullanıyorum düzenli olarak. Gayet memnunum etkisini gözlemleyebiliyorum. Kıvamı bildiğiniz su gibi serumlara pek benzemiyor bu da kullanımını zorlaştırıyor .

Mart 26, 2021
Emzirenlerin kullanımına uygun mu?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 26, 2021
uygun

Mart 25, 2021
Ben çok memnun kaldım kıvamı da yoğunlaştırılmış hiç damlalıklı şişeye gerek yok ama kargolamada akmıştı şişemin bir kısmını maalesef kullanamadım.

Mart 25, 2021
Merhaba Sabah rutininde kullandığımızda güneş kremi de kullanmamız gerekir mi ?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 25, 2021
gün içinde dışarıda olacaksanız muhakkak güneş kremi kullanın

Mart 24, 2021
merhabalar aha ya da bha asitlerle birlikte kullanılabilir mi
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 24, 2021
asitlerle kullanmak için asit sürdükten sonra cildinizi 2-3 dakika sonra yıkayın, arkasından bir kaç dakika bekleyip uygulayabilirsiniz

Mart 23, 2021
Kesinlikle yağ dengeleme ve lekeleri azaltmakta çok etkili iki ay düzenli her gece kullandım cilt tipim yağlı ve oldukça sivilceliydi bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri sebum üretimi dengelenmeye başladı. Şu an %10 luk olanı deniyorum ondan da umutluyum :)

Mart 20, 2021
Serum güzel ama kullanırken çok zorlanıyorum sıkıyorum yüzümden sekip aynaya falan gidiyor elime sıkıp deniyorum bu sefer çok azını sürebiliyorum biraz uğraşıyorum kullanırken. Belki de sorun bende bilmiyorum.

Mart 18, 2021
Merhaba tüm yüze mı yoksa sadece t bölgesine mı uygulanmalı
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 24, 2021
kullanım amacına göre değişir, eğer cildinizdeki yağlanma azaltılmak isteniyorsa t bölgesine sürülebilir.

Mart 18, 2021
sivilcelerimi söndüren tek şey bu ürün

Mart 18, 2021
Merhaba, Niacinamide ve retinol 0,05 i birlikte kullanabiliyor muyuz acaba?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 24, 2021
kullanılabilir

Mart 17, 2021
Nemlendirici altına veya üstüne mi sürmeliyiz cilt bakım sırasında ne zaman kullanılmalı
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 24, 2021
nemlendirici altına uygulama yapınız

Mart 16, 2021
Hyaluronic acid serumunuzla bırlikte satın aldım dermarollerla beraber kullanabilirmiyim
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 16, 2021
hayır kullanamazsınız, ve kullanmamalısınız, cildinizde yara oluşturuyorsanız bu tarz ürünleri 4-5 gün sürmeyin. merak etmeyin bu serumlar dermaroller vb. olmadan da cildinizin altına emilir.

Mart 15, 2021
Ilk siparişimi ocakta; Niacinamide serum, C vitamini ve keratinli saç maskesi olarak vermiştim. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve ürünlerim bitti. Şimdi yeni ürünlerle birlikte aynı ürünleri sipariş verdim. Kesinlikle alın aldırın bu markanın urunlerini, benim cildimde ton eşitsizliği ve stresten kaynaklı sürekli haftada bir küçük kızarıklıkli sivilceler çıkardı. Ne zaman bu ürünleri kullandım o zaman sivilcelerim bitti ve cildim aydınlandı boşuna para vermeyin diğer ürünlere... saç maskeside sari ve kuru saçlarım için cok guzel destek oldu. Bosuna bir ton para verip bakım yaptirmama gerek kalmadı

Mart 15, 2021
Ürünü dün bitirdim, üründen genel olarak memnun kaldım. Yağ üretimini evet gerçekten dengeledi ve bu fark edilir bişey mi bilmiyorum ama ben cilt bariyerimin güçlendiğini de hissettim, daha dayanıklı ve sağlıklı görünüyor genel olarak ve birde %10’u denemek istiyorum. Ancak naçizane bir önerim var keşke sprey formda değilde damlalıklı olsa daha kullanışlı olabiliceğini düşüyorum. Kargoyla ilgili olarakta gayet hızlı gelmişti ve ürün sağlamdı, iyi paketlenmişti.

Mart 10, 2021
Bir şişe bitirdim, yağ dengelemede etkisini gözlemledim. Kullandığım diğer ürünlerle birlikte sivilce için de cilde destek olduğunu düşünüyorum. Cilt lekelerini de hafiften açıyor ya da cilde doğal bir parlaklık verdiği için o bir illüzyon yaratıyor bilmiyorum ama genel olarak memnun kaldım, hiçbir üründen mucize beklememeli.

Mart 10, 2021
%5 niacinamide sabah ve %5 c vit akşam olacak şekilde bir rutin oluşturdum kendime gayet memnun kaldım. cildimde ki değişimi herkes fark etti. Çok problemli bir cildim yoktu zaten ama aydınlandı ve lekelerde azalmalar oldu. Kesinlikle denemelisiniz.

Mart 8, 2021
cildimin dokusunu iyileştiren bebeksi serum

Mart 8, 2021
Cildim yağlı, bunu dengelemede aşırı iyi geldi. Gün içinde kullanıyorum çok memnunum.

Şubat 26, 2021
Merhabalar, Sabah rutininde mi akşam rutininde mi kullanılmalı ?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Şubat 26, 2021
rutininizde c vitamini varsa ona göre kullanın, c vitamini akşamsa niacinamide sabah, niacinamide sabahsa c akşam kullanılır

Kasım 17, 2020
KESİNLİKLE ALIN!

Ağustos 10, 2020
Gayet güzel bir ürün fiyatı olsun miktarı ve içeriği olsun mükemmel ama keşke damlalıklı yapsanız kapaklarını sprey için uygun değil bence lütfen damlalıklı yapınnnn

Temmuz 13, 2020
Harika bir serum. Cildin nemlenmesini sağlıyor ve sebumu çok güzel dengeliyor.

Temmuz 7, 2020
Kargo biraz önce elime ulaştı.Çok hızlı kargolandı.Site görünüm olarak güven vermemişti doğrusu ama yorumlara bakarak almıştım.güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.sadece sipariş verilince sipariş takibi yapılamıyo Kargolanınca ancak mesaj geliyo.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler