PHA Serum

PHA Serum
PHA Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: PHASe
  • 120,00TL

PHA Serum
Doa PHA Serum içerdiği BHA gurubu asiti olan salisilik asit ve PHA grubu asiti olan gluconolactone ile cildin yenilenmesine yardımcı olur.
 
Kullanımı:
Avucunuza damlattığınız 4-5 damla serumu……

PHA Serum

Doa PHA Serum içerdiği BHA gurubu asiti olan salisilik asit ve PHA grubu asiti olan gluconolactone ile cildin yenilenmesine yardımcı olur.

 

Kullanımı:

Avucunuza damlattığınız 4-5 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi asitlere alıştırmak için 1 hafta boyunca üç günde bir uygulama yapınız. Ardından günaşırı sadece geceleri yatmadan önce cildinize uygulayınız. Uygulama sonrası 3-4 dakika sonra cildinizi yıkayınız. Cildi yıkadıktan sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.

 

Uyarılar / Warnings:

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Salisilik güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

İçindekiler / Ingredients:

 

Aqua, Sodium Lactate, Gluconolactone, Pentylene Glycol,  Trehalose, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Sodium hyaluronate, Saccharide Isomerate, Panthenol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler