Mandelik Asit 5 Serum

Mandelik Asit 5 Serum
Mandelik Asit 5 Serum
  • Kargo: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: MNA1
  • Marka: doa
4 puan, 4 Değerlendirme
Yorum yap
  • 135,00TL

Doa mandelic acid %5 serum içerdiği mandelik asit ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. (ürün 30 ml olarak satıştadır)
Kullanımı:
Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize……

Doa mandelic acid %5 serum içerdiği mandelik asit ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. (ürün 30 ml olarak satıştadır)
Kullanımı:
Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi Mandelik Asite alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.
Uyarılar / Warnings:
Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Glikolik Asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.
*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
SAKLAMA KOŞULLARI:
Serin ve kuru yerde saklayınız, direkt güneş ışığından uzak tutunuz.
İçindekiler / Ingredients:
Aqua, Mandelic Acid, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Eylül 28, 2021
Buzdolabında mı saklanmalı?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 29, 2021
Hayır asitleri buzdolabında saklamayınız

Eylül 28, 2021
Ürünü sürdükten sonra yıkamak gerekiyor mu
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 28, 2021
Yıkarsanız iyi olur, yoksa cildi çok yağlandırır

Eylül 27, 2021
hassas ciltliyim bha yüz yıkama jeli ile beraber kullansam sorun olur mu?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Eylül 28, 2021
Sorun olmaz lakin ne için kullanacaksınız kullanım için arkadaşlarımızla iletişime geçiniz

Eylül 27, 2021
İnstagramdan önerileri doğrultusunda mandelik asit ve Bha yüz temizleme jeli kullandım yaklaşık 3 ay sonunda kızarık, sivilceli halimden eser kalmadı. Gözenek ve leke problemim var. Onun için de farklı ürünlerinizi kullanacağım yine tavsiyelerinizle

Nisan 23, 2021
Sivilcelerim için instagramdan yonlendirmislerdi ben kullanıyorum çok memnunum kaç aydır uğraşıp gitmeyen sivilcelerimi götürdü ben bunun yanında salisilik asit toniği de kullanıyorum hangisi götürdü tam emin değilim ama cildin kendine geldi alın kullanın

Mart 30, 2021
2 aydır kullanıyorum.düzenli kullanımda sivilce ve pütürlü yüz görünümünü çözdü diyebilirim,ilk sürdüğümde cildimde hem gerginlik, hem de çok nemli ve elastik hissi oluyor ama leke ve kırışıklıklara bi etkisini görmedim.
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 30, 2021
yorum için teşekkürler ama ürün zaten leke ve kırışıklıklara iyi gelmez. daha yüzeysel çalışan bir aha (alfa hidroksi asittir) özellikle cilte gerginlik vermek kırışıklıklar için glikolik asit daha etkilidir. leke konusu zaten başlı başına asitlerin tek başına yapabilecekleri işler değil.

Şubat 25, 2021
Koyu lekelere karşı hangi serum etkili kendi kullandığım arbutin serumun yanına hangi serumu almalıyım karar veremedim
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Şubat 26, 2021
konu için arakadaşlarımızla iletişime geçin

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler