Mandelik Asit 10 Serum

Mandelik Asit 10 Serum
Mandelik Asit 10 Serum
  • Stok Durumu: Stok dışı
  • Ürün Kodu: MNS1
  • Marka: doa
5 puan, 1 Değerlendirme
Yorum yap
  • 185,00TL

Doa mandelic acid %10 serum içerdiği mandelik asit ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. ürün 30 ml olarak satışa sululacak
Kullanımı:
Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru……

Doa mandelic acid %10 serum içerdiği mandelik asit ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. ürün 30 ml olarak satışa sululacak
Kullanımı:
Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi Mandelik Asite alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, diğer bakım ürününüzü / nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için lütfen uyarılar kısmını okuyunuz.
Uyarılar / Warnings:
Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Glikolik Asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.
*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
SAKLAMA KOŞULLARI:
Serin ve kuru yerde saklayınız, direkt güneş ışığından uzak tutunuz.
İçindekiler / Ingredients:
Aqua, Mandelic Acid, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Mart 26, 2021
Tek kullanımda bile bir türlü sönmeyen sivilcemi ertesi güne söndürdü, 2. Kez kullanmayı sabırsızlıkla bekliyorum

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler