Hindistan Cevizi Yağı

327 Değerlendirme 5 327 62355

10,00TL

Stoklu
10.00 TRY

Çeşili bakımlar için kullanılabilecek saf ve ekstra kalitede yağdır. 50 ml ambalajda gönderilir.    Hindistan cevizi (Cocos nucifera), palmiyegiller (Arecaceae) familyasından tropik bölgelerde yetişen meyvesi yenen bir palmiye türüdür. Hindistan cevizi 6-12 yaşları arası meyve vermeye başlar. 50 yıl kadar ürün verir.…

Çeşili bakımlar için kullanılabilecek saf ve ekstra kalitede yağdır. 50 ml ambalajda gönderilir. 
 
Hindistan cevizi (Cocos nucifera), palmiyegiller (Arecaceae) familyasından tropik bölgelerde yetişen meyvesi yenen bir palmiye türüdür. Hindistan cevizi 6-12 yaşları arası meyve vermeye başlar. 50 yıl kadar ürün verir. Ağacı 100 yıla kadar yaşar. Genellikle kurulmuş meyvesi toz hâlinde satılır, sert kabuğunun altında hindistan cevizi sütü denen yoğun sıvı bulunur.
 
Tropikal bölgelerde meyvesi için yetiştirilir. Meyvesinden hindistan cevizi lifi elde edilir. Ayrıca beyaz tanecikler halinde kek ve pastayı süslemek ve tat katmak amacıyla da kullanılmaktadır. Boyu 20 metreyi aşan Hindistan cevizi ağacından toplanan özsuyu tropikal bölgelerde mayalanarak palmiye şarabı üretiminde kullanılır. Meyvesinden elde edilen bir sıvı tıpta kullanılmaktadır.
 
Hindistan cevizi çok besleyici, güçlendirici ve şişmanlatıcı bir besindir. Yüksek oranda fakat kolayca sindirilebilen yağ içerir. Vücut bu yağdan diğer yağlara nazaran daha kolay yararlanır.
 
Hindistan Cevizi Yağı
 
Hindistan cevizi yağı bütün dünyada özel bir ilgi görür. Pasifik Adalarında hindistan cevizi yağı yaşam ağacı olarak adlandırılır.  Anne sütünde bol bulunan laurik asit içerir ve antioksidan Polifenollerce zengindir.
 
Hindistan cevizi yağının yağ asit oranları aşağıdaki gibidir.
 
 
Yağ Asidi    Oran       
Oleik    % 6       
Linoleik    % 2       
Palmitik    % 9       
Stearik    % 3       
Lauric    % 47       
Caprylic    % 8       
Capric    % 6       
Myristic    % 18     
 
Hindistan Yağı (hint yağı) ile isim benzerliği dolayısı ile karıştırılmaktadır, fakat çok farklı yağlardır. Saf Hindistan ceviz yağı oda sıcaklığında katı bir yağdır.
 
Hindistan Cevizi Yağının Faydaları
 
Özellikle kozmetolojik olarak çok faydalı bir yağdır. Hindistan cevizi yağı saç yağları içerisinde kuru yıpranmış, saç rengi verilmiş yani boyalı saçlara en iyi gelen yağdır, saçınız kuruyken, bu yağı uygular, bir bone ile sabaha kadar saçınızda bekleten kullanıcılar, bir çok saç problemini azalttığını bildirmektedir.
 
Çok hafif bir yağ olduğu için vücudunuzu yüzünüzü, dudaklarınızı nemlendirmekte kullanabilirsiniz. 
 
ÜRÜNÜMÜZ EKSTRA KALİTE,  SAF ve SOĞUK PRES METODUYLA ELDE EDİLEN, KATI BİR YAĞDIR.
 

272 Yorum

Irem Rahmani 1 Haziran, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ilk kez sipariş vericem acaba kapıda odeme mi oluyor?

Misafir 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Kullandıgım en güzel yaglardan biri özelliklede saç için harika. Saç uçlarıma yogun olarak ama genelde yarısına kadar surup 1-2 saat bekleyip öyle duş alıyorum yumuşacık oluyor saçlarım. Elektriklenmeyi de önledi sanki.

Gizem Budak 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Kesinlikle alınması gereken bir yag ben çok ama çok memnunum. Saçta kullanımda gerçekten sacı besleyip yumuşacık yapıyor. Mutlaka denenmeli özelliklede yıpranmış kuru saçlar için.

Elif Sen 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

saçlarım için şimdiye kadar kullandığım en iyi bakım kremi. gece yatmadan saçıma sürüp, sabah yıkıyorum. yumuşacık oluyor.

Pinar Inci Kocak 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

O kadar cok anlatilmis ki bu kez ben de siparis verdim, heyecanla beklemekteyim....

Misafir 24 Nisan, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

shea yağı ile birlikte her daim dolabımda bulunan bir yağ. Erime sıcaklığı düşük, yazın sıvı kıvımda kışın katı halde oluyor. Teninize değdiği anda eriyor. Cilt için shea yağından daha hafif daha rahat emilen bir yağ. Saç bakımında rahat kullanılıyor ve arınıyor. Çeşitli yağlarla karıştırıp daha hafif dokulu bakım yağları hazırlanabiliyor. Tavsiye ederim.

Fatma Kotanoğlu 26 Nisan, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

kullanım açısında çok rahat elinize aldığınızda hemen eriyor çabuk emiliyor . tırnak çevresindeki kötü görünüme iyi geliyor saç bakımınada kullanabilirsiniz.

Serap Kaymak 27 Nisan, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Süte karıştırıp tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakıcı özelliği varmış. Bu şekilde deneyen var mı?

Elif Erdem 1 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Sadece saç uçları için değil göz çevresi ve yüz nemlendirmesi için de kullanıyorum. Ne ciltte parlama ne de yağlanma var.çok memnunum.teşekkürler doa

Şahika Şahbaz 2 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

saç boyamaktan düzleştirmekten harap ve bitap düşmüş saçlarımın en büyük yardımcısı. bugüne kadar nasıl akıl edemedim bunu dediğim bi ürün kuru saçları nemlendirmeye birebir. üstelik tamamen doğal. durmayın kesin alın bakıp geçmeniz hata olur!

Ayşe Ülker Solmaz 3 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

merhaba ben hindistan cevizi yağını shea yağını kullanmayı başaramadım kazık gibiler nasıl yumuşatabilirim ve kullanabilirim detaylı açıklarsanız sevinirim

Jale Koçaş 3 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu üründen çok memnun kaldım,piyasada bu fiyata bulmanız mümkün değil çok araştırıp sipariş vermiştim,ancak buzdolabında mı yoksa oda ısısnda mı saklayacağım ona karar veremedim,yardımcı olursanız memnun olurum

Alev Oymalı 9 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

gözaltı kırışıklılklarına iyi geldiği söylendiği için aldım ve geceleri temiz cildime uyguluyorum.bu yağ esasen saçlara da çok iyi geliyormuş. tavsiye ederim almayı düşünenlere

Eda Cengiz 15 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Shea yağından sonra edindiğim bir yağ oldu. Shea ya göre daha memnun kaldığımı söylemeliyim. Duştan sonra cildime kullanıyorum, güzel nemlendiriyor. Saçım için de bir kez uyguladım. Yumuşatıyor, düzenli kullanımda çok etkisi olacaktır. Ben doa kozmetikle tanıştığımdan beri saç ve cilt nemlendirmesinde başka ürün satın almamaya başladım. Çok daha hesaplı ve etkili kesinlikle. :)

Misafir 18 Mayıs, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

güzel bir yağ bence. ben shea butter ile karıştırıyorum. saça nasıl kullanılıyor diye soranlara yanıtlıyım hemen: bir kaba 1 tatlı kaçığı shea 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi koyuyorum. içine sıcak su dolu bir kap hazırlıyorum. yağ karışımını o kabın içine yerleşttriyorum. yani benmari usulü ile hazırlıyorum. yağlar eriyor zaten. eridikten sonra isterseniz içine zeytin yağı badem yağı da ekleyin. işte o zaman mucize gibi oluyor. kırıkların oluşumunu çok azalttı. parlattı. bi de öyle bir etkiden bahsedilmiyor ama sebebi o mu bilmiyorum benim saçım daha hızlı uzamaya başladı. kısacası çok iyi bir ürün.

Misafir 23 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

güzel bir yağ bence. ben shea butter ile karıştırıyorum. saça nasıl kullanılıyor diye soranlara yanıtlıyım hemen: bir kaba 1 tatlı kaçığı shea 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi koyuyorum. içine sıcak su dolu bir kap hazırlıyorum. yağ karışımını o kabın içine yerleşttriyorum. yani benmari usulü ile hazırlıyorum. yağlar eriyor zaten. eridikten sonra isterseniz içine zeytin yağı badem yağı da ekleyin. işte o zaman mucize gibi oluyor. kırıkların oluşumunu çok azalttı. parlattı. bi de öyle bir etkiden bahsedilmiyor ama sebebi o mu bilmiyorum benim saçım daha hızlı uzamaya başladı. kısacası çok iyi bir ürün.

Cansu İğde Gözübüyük 24 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

duştan sonra losyon niyetine kullanırım diyerek aldığım, kargo geldiğinde heyecanla paketi parçaladıktan sonra görür görmez önce şaşırıp sonra hayal kırıklığına uğrama sebebim olan ürün. resimdeki gibi değil de şişede geldi ve ne kadar sıkarsam sıkayım akmıyor. kesinlikle çok kullanışsız bir ambalajı var. rica ediyorum böyle şeyler yapmayın doa kozmetik..

DOA KOZMETİK 24 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

sevgili tüketici ürün yazın sıvı kıvama gelir ısıyla. bulunduğunuz bölge serinse donmuş olabilir. yolda akmaması için o ambalaja koyuyoruz. ama dediğimiz gibi 1 haftaya kalmaz yağ sıvı bir hal alır.

Elmas Demir 26 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

çok seviyorum bu ürünü ama yazın almamak hava serinken stok yapmak lazım. son siparişimde 2 ad. verdim. 1 tanesini arkadaşıma hediye edecektim ancak kargomu aldığımda yarısından fazlasının döküldüğünü gördüm maalesef:( duştan sonra kullanılacak en ideal nemlendirici.

TC Esin Kınacı 3 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Yaz ayında olduğumz için yağ sıvı halde geldi,hemen dolaba koydum ve yarım saat sonra dondu.koyarken ağzı geniş bir kaba koyarsanız alması daha kolay oluyor.Saçlarıma,yüzüme,vücudumdaki kırışık yerlere sürüyorum,gerçekten çok güzel bir ürün,herkese tavsiye ederim.

Senem Demiralp 15 Haziran, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

nereme sürdüysem hayrını gördüğüm yağ. çatlamış topuklar, tırnak dipleri, boyadan yıpranmış saçlar, kuru diz kapakları ve dirsekler...korktuğum gibi yoğun kokulu veya yapışkan bir yağ da çıkmadı.

Şahika Şarifi 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

şişesinden sıkıyorum elime değer degmez eriyor. cilt tarafından çok güzel emiliyor.

TUĞÇE ERTÜRK 21 Haziran, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün az önce elime ulaştı fakat resimde görüldüğü şekilde değil şişenin içinde sıvı şekilde bulunuyor. Bir yanlışlık olabilir mi?

Melis Doğan 29 Haziran, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

saçlarıma daha iyi etki etmesi için sürüp bir gün süreyle beklettim, ürün kokusuz geliyor ama saçlarımdaki kokusu gerçekten çok kötü. hani saçın öz yağı olur ya hani, aynı onun gibi bir koku oluştu.yumuşatması güzel.

Seda Gümüş 1 Temmuz, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

4 farklı ürün sipariş ettim her şey iyi ama hindistancevizi yağı katı ürün gösterilmesine rağmen şişe içinde sıvı olarak geldi. hayalkırıklığı.. stoklarda olmayan ürünlerinizi sitenizde belirtseniz keşke. "katı yerine sıvısı da olur, gönderelim gitsin" düşüncesi olmamış. gördüğünü almak istiyor insan. yerine muadilini değil. (doa NOT: sevgili tüketici ürün orjinal hindistan cevizi yağı, buzdolabına koyarsan 15 dakika sonra donduğunu göreceksin yağ yazın sıvı hale geçiyor, bizde şişede 125 ml olarak gönderiyoruz)

Gülistan Ünlü 3 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

benımm favorı yagım vazgecılmezım haftada bır uyguluyorum hem saclarımı beslıyor hemde parıl parıl parlatıyor saclarımın uzadıgını gozlemledım arkadaslardan bırı sıvı geldıgını yazmıs zaten hındıstancevızı yagı 20 derecenın aldında donar yazın halıyle sıvılasır bu da bıze bu hındıstan cevızının orjınal oldugunu gosterır

aşkın rengi 7 Temmuz, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

hindistan cevizi yağının bu kadar ucuza sunulmasıyla gönlümü kazandı doa kozmetik :)

Seda Gümü 9 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

cevap için teşekkürler^^

Misafir 10 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürün resimdeki kapaklı kutuda degil de şişede geldi sıvı formda kokusu yok ben banyodan sonra nemli saçıma sürüyorum bir gün bekletiyorum yumşacık oldu saçlarım kırıkları olanlar için tavsiye ederim

Umay Begüm Kocadağ 10 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce başka bir markanın ürününü almIştım fakat buklelerimi yağlı gösteriyordu fakat doa'dan aldığım yağ saçlarımı ağırrlaştırmadı. Ürğnü duştan sonra ıslak saçıma azıcık uclarına uyguluyorum. Saçımı yumuşatıyor daha düzgün buklelerim oluyor ve kabarmasını önlüyor.

özlem yasak 18 Temmuz, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

siparişimi yeni verdim. benim saçlar röfleli ve uçları çok yıpramış durumda. inşallah faydasını görürüm. kullanımdan sonra yorumlarımı paylaşacağım :)

Misafir 26 Temmuz, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Siparişim bugün elime geçti. Fotoğraftaki gibi katı halde değil sıvı halde ama söylenildiği gibi buzdolabına koyunca katılaşıyor.. Cildi çok güzel yumuşatıyor. Sürdüğünüz ilk anda farkı hissedebiliyorsunuz.

Zeynep Kahya 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

bu yağla kirpik bakımı kaş bakımı ve saç bakımı yapmayı düşünüyorum umarım faydasını görürürm

Burcu Günsoy 11 Ağustos, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

hızla emilimiyle gönlümü kazanan, hem cildimde hem saçlarımda bayılarak kullandığım favori yağlarımdan :) nemlendirici etkisi gerçekten çok güzel, kaşıntılı saç diplerimi bile rahatlatıyor. uçlarının da parladığını ve avucuma topladığımda ise dirileştiğini hissediyorum. keşke hindistan cevizinin kokusunu da bıraksaydınız, benim en sevdiğim kokulardan biridir. çok yoğun ve ağır olmadığı sürece rahatsızlık vereceğini sanmıyorum.

begum kobaklar 15 Ağustos, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba. Bu urun gıda olarak kullanıma uygunmu?

Simay Tekgül 20 Ağustos, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Saçlarımda boya öncesi kullandım ve çok çok memnun kaldım herkese öneriyorum :)

Misafir 22 Ağustos, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

yaklaşık 2haftadır temiz cildime geceleri yatmadan önce sürüyorum tabiki düzenli bir şekilde . çok memnunum , kesinlikle problemli ciltlere tavsiye ederim :) iyiki almışım .

BAŞAK NAZLI 29 Ağustos, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba ürün bugün elime geçti hiç kokusu yok ben buram buram hindistan cevizi kokar diye ummuştum ama nedeni nedir merak ettim..teşekkürler..

Misafir 3 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Kokusunun olmaması iyi bir şey arkadaşlar, kokmaması lazım zaten bu yağın. Kokuku silgi gibiyse orda bir yanlışlık vardır aklınızda olsun. Herhalde piyasadaki en temiz, en düzgün yağ bu arkadaş. Ama herkesin ifrit olduğu şu şişe... Lütfen şu uyuz şişeyi değiştirin. Cam kavanozda olsa bile olur, varsın reçel tipli olsun ama hem plastik hem kahverengi, hem kapağı tam oturmayan şişe o canım yağın tüm güzelliğini alıp götürüyor. Ambalajı hariç, kullandığım, bildiğim en iyi, en temiz hindistancevizi yağı. Teşekürler!

Melda Tosun 3 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Bu yağı aynı zamanda tüketebilirmiyim?

Seçkin Karakuş 4 Eylül, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten soğuk sıkım hindistan cevizi yağı olduğu için parfüm kokmuyor.Sürüldüğü yerde parlaklık bırakmıyor,çabucak emiliyor.Ben gelen kutudaki yağı boş bir vazelin kutusuna doldurdum ve dolaba koydum,birkaç saat sonra dondu.Ayrıca beyin sağlığı için oldukça önemli bir yağ,gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz(meyvenin yağı sonuçta).Bu güzel ürünü bu uygun fiyattan sunduğunuz için teşekkürler ''doa kozmetik''.

kübra yüksel 8 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

ürün donmaz diye endişelenmiştim ama yarım saat, bir saat kadar buzdolabında bekletince katılaştı ve o şeffaf renk fildişi rengini aldı. tereddütünüz olmasın, gerçek bir yağ olduğu belli. teşekkürler doa

doğa şahin 19 Eylül, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

okuduğum güzel yorumlardan sonra bende siparişimi verdim heyecanla bakıyorum

Misafir 28 Eylül, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Daha once soguk presle elde edilmis extra virgin hindistan cevizi yagi kullandim ve gayet buram buram kokuyordu. Bunun dokusu ve kokusu ona kiyasla cok daha hafif. Neden acaba? Herkes yazmis iyi birsey kokusu olmamasi diye fakat anlayamadigim nokta hindistan cevizi normalde agir kokusu olan bir doga harikasi iken bunu soguk presle yaga donusturdugunde kokusu nasil yokolabilir? Biri lutfen aciklasin. Onun disinda vucut nemlendiricisi olarak dustan sonra kullandim ve cildimde asiri bir nemlenme gozlemleyemedim (2 kullanimdan bahsediyorum ve cildim ASIRI kuru). Yarin da sac maskesi olarak kullanip dusuncelerimi yazacagim.

Misafir 30 Eylül, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Saç maskesi için kullandığımda mucizevi bir etki gördüğümü söyleyemem ama belki de hindistan cevizi yağı tam olarak benim saç tipime göre olmayabilir. Ayrıca "oil swishing" denen uygulama için de kullandım ve memnun kaldım. Ürünle ilgili herhangi bir problem yaşamadım. Herhangi bir aktardan almaktansa Doa'dan almaktan tercih ederim yine.

Nagehan haliloğlu 30 Eylül, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kokusuz kolay emilen bir yağ. Çok memnun kaldım elimdeki biter bitmez yenisini alacağım saç dudak yüz el için iyi bir nemlendirici saça maske yaparsanız da saçlar çok güzel parlıyor.

beril demirer 22 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

tek başına kullanmayı denemedim. Shea, hindistan, argan + bal kariştirip banyodan sonra saçıma sürüyorum, saçımda bırakıyorum. azar azar kullanmayı basarabilirseniz, kıvırcıklarınız tanımlı buklelere dönüşür :) jöleden cok daha iyi ama jole kadar guzel kokmuyor tabi ki...

Emine Akpınar Güler 29 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

saçı boyarken kullanıyorum. saç boyasının asındırıcı etkisini azaltıyor ve saçı yumuşatıyor tavsiye ederim.

Hayriye Koz 31 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

doa nın pek çok katı sıvı yağını kullandım bi bu kaldı yorumları da okudum çok merak ediyorum

Misafir 8 Kasım, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan Cevizi yağı sayesinde saçlarım yumuşacık oldu. Bu üründen çok memnunum. Bittikçe tekrar tekrar sipariş veriyorum kesinlikle alınması gereken bir ürün...

Misafir 8 Kasım, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

saç boyamadan hemen once mi sürüyorsunuz peki bende bi kaç yerde duydum denemeyi düşündüm de renginde bi sorun olurmu emin olamadım.

Ebru Yıldız 8 Kasım, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün uzun dar bir şişede geldi, resimdeki gibi değil. Katı yağ olduğu için şiseden çıkmıyorda, mumluk gibi, şaka gibi. Daha önce kullanıp memnun kalmıştım ama o zaman tabi resimdeki gibi gelmişti.

ülkü selcen coşkun 13 Kasım, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

pamuk pamuk saçlar için en lazım şey

Misafir 17 Kasım, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu yağ benim favorim. Bir yağ herşeye mi iyi gelir.. Saç bakımı yaptıktan sonra 2-3 damla hindistan cevizi yağı elime damlatıp saçlarım nemliyken uçlarına sürüyorum. Benim o kuru ve uçları devamlı kırılan saçlarım gitti yerine sağlıkla uzayan saçlar geldi.

Nurhan Çalışkanoğlu 17 Kasım, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Kıvamı ve doğal yapısı çok hoşuma gitti. Dudağıma, boynuma, saçıma sürdüm olumlu sonuçlar aldım. Kullanmaya devam edeceğim..

Misafir 21 Kasım, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

merhabalar, yağı geçen ay aldım, kullanmaya başladım. şu anda nemlendirici kremlerin yerini almış durumda. shea butter ile birlikte nemlendirici olarak kullanıyorum. ayrıca saç diplerine ve uçlarına da az olmak kaydıyla friksiyon yaparak uyguluyorum. ayrıca sıvı hale getirerek haftalık saç bakım yağıma katıyorum. ayrıca kulak deliklerini yumuşatmak için kullanıyorum. bir ürün çok fonksiyon. tavsiye ederim.

Berna Küçük 13 Aralık, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bir yorumda daha bahsedilmiş, aynı şeyi ben de yazacaktım epeydir. Hindistancevizi yağı siparişim ince dar bir şişede geldi, şampuan şişesiyle aynı formda. Hadi yazın, çok sıcaklarda avcuma akıtarak kullandım da (öyle bile zor oldu) kışın kullanmak mümkün değil, neredeyse şişeyi kesip kullanacağım :) Bu zorluktan dolayı attım bir kenara, kullanmıyorum. Yenisi de aynı gelir gelir diye sipariş vermeye korkuyorum. Neden sitedeki resimde gördüğümüz kutuda göndermiyorsunuz, merak ettim? (DOA not: şu an kavanozda geliyor, yazın sıvı olduğu için yağ akıyor, şimdi katılaştı havalardan dolayı kavanozda gönderiyoruz)

Sevda Demir 16 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

doğal ürünleri bize sunduğu için doa kozmetiğe sonsuz teşekkürler..

EZGİ KARACA 30 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

saç bakım maskesi olarak haftada 1 kez yaklaşık 3-4 saat tutarak kullandım ve saçlarım çok uzadı ve gürleşti saç tipim yağlı olmasına rağmen günlük yağlanmasında artma olmadı bu ürünü de youtube da Aslı Özdel'in saç bakım ürünlerini tanıttığı videosunda görmüştüm

Misafir 2 Ocak, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

okadar methini duyduktan sonra alıp denemek istedim bunun için de doa kozmetiği seçtim. shea butter ,ile karıştırarak kullandım. henüz iki kez kullandım uzun vadede işe yarayacağına inanıyorum. evet ambalajlama çok kaliteli deil ama abartılacak kadar da berbat deil. enazından hijyenik kalmasına yetior paketi. ;) bu fiyata bence bu yeterli

ebru özkömürcü 14 Ocak, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Benim kargom hala ortada yok :( Gelince deneyip yorum yapacagım

dila bayraktar 15 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

kutu gozunuze buyuk gibi gelebilir ancak avuc ici kadar bir kutu. siparis verirken ona gore 2-3 kutu siparis vermekte fayda var. ben daha buyuk bir ambalaj beklemistim ama miktarina bakmadan aldigim icin benim hatam. birdahaki siparisimde 2 kutu soyleyecegim. oda isisinda kati bir halde. ben sacima ve cildime kullaniyorum. belirgin bir kokusu yok. basarili bir urun, tavsiye ediyorum.

Cansel ÇEKİŞ 18 Ocak, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

dudaklarımada uygulamaya başladım. nemlendirmesi çok güzel ve yumuşacık oluyor

Seher Yılmaz 22 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

kutusu gayet güzel küçük ama abartılcak kadar değil bu fiyata daha ne bekliyorsunuz kızlar ben bu yağı çok duydum ve doa dan sipariş ettim iyi ki de etmişim:)

Gülbahar Kale 28 Ocak, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

saç dibime saç bakım yağını saç uçlarıma da Hindistan cevizi yağını sürerek beklettim. çatır çatır olan saçlarım ilk kullanımda yumuşacık. umarım daha da faydasını görürüm.

Berivan Özkoçak Evren 31 Ocak, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

başka markaların hindistan cevizi yağını uzun süre göz makyajımı silmek ve çok kuruduğunda cildimi nemlendirmek için kullandım. karma bir cildim olmasına rağmen hiç sorun yaşamadım. doa'nın ürünü aynen beklediğim gibi katı durumda geldi ve paket büyüklüğü de gayet güzel. bugün ilk defa göz makyajımı sildim, mutlaka parmaklarımla çok hafif masaj yaparak siliyorum. hepsini tek seferde çıkardı. çok yoğun hindistan cevizi kokmaması da hoşuma gitti.

Ece Utlu 31 Ocak, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

bütün saçıma masaj yaparak uyguluyorum sacıma bone geçirip hafif fön tutarak ısıtıyorum.en az 1 saat beklettim.saçlarım yumuşacık parlak ve bakımlı oldu :)

EMİNE ÖZ 1 Şubat, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

3 KUTU ALMIŞTIM VE ELİME GEÇTİĞİNDE MÜSAİT OLMADIĞIM İÇİN AÇAMAMIŞTIM.2 KUTUSU SIVI HAL ALIP DÖKÜLMÜŞ VE KİTAPLIĞIM MAHVOLMUŞTU SEVGİLİ DOA LÜTFEN SAKLAMA ISI VE KOŞULLARINI BELİRTİNİZ.

Türkan Aksoy 13 Şubat, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

ben bu ürününün nemlendirici özelliğine bayılıyorum hem saçlarıma banyodan sonra çok az miktarda sürüyorum hemde yüzüme masaj yapıyorum ve tırnak eti kremi olarakt da çok işe yarıyor

Misafir 15 Şubat, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Tam bir aydır her duşa girmeden en az 3 saat önce saçlarımı tutam tutam ayırarak diplerden başlayarak, yağı elimde ısıtıp eirttikten sonra tüm saçıma uyguluyorum.Duşta saç kremi kullanmamama rağmen kolay taranıyor saçlarım. Aynı zamanda saçlarıma minik kardeşler de katılmaya başladı. Çok memnunum hazır %50 indirim varken 4 tane daha sipariş ettim.Çünkü bu ürünü sadece saçlarımda değil dirseklerimde,diz kapaklarımda ve dudaklarımda da nemlendirme amaçlı kullanıyorum. Ayrıca peeling tarifimde de kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim:)

Misafir 16 Şubat, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

şu an başka bir markanın yağını kullanıyorum ondan da memnunum :) ama doa kozmetikinkini de en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum. hayalkırıklığına uğramayacağıma eminim. genelde saç bakımım için kullanıyorum bu güzel yağı bazen de vücudumu nemlendirmek için...

MERVE EMİN 19 Şubat, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ağustosta aldığım şişe bitti bitecek yani acayip bereketli bi ürün krem gibi kullandım ama azar azar tabi hem ellerime yüzüme hemde duşa girmeden saçlarıma. Yeni siparişi de verdik bekliyoruz gönül rahatlığıyla alın kullanın yaz aylarında aldığım için şişeye konmuştu yani akma falan olmadı ocak indiriminde arkadaşıma aldığım yağ şişede değil kapta geldi her şey düşünülüyor yani ^_^

sevim aygün 22 Şubat, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Ben saçım için almıştım bu yağı ama daha çok ellerimi ve vücudumu nemlendirmek için kullanıyorum, katı olan yağ vücut sıcaklığında hemen eriyor ve yumuşacık oluyor. Cildi hassas olanlara öneririm nemlendirme açısından oldukça iyi

Misafir 3 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Saç bakımı için harika bir ürün, çok güzel nemlendiriyor ve sanki uzatıp gürleştiriyor saçı. Vücudum için de kullanıyorum, özellikle topuk ve dirsek gibi çabuk kuruyan ve zor nemlendirilen bölgeler için vazelinden de iyi. Bir buçuk aylık kullanım sonrasında vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu.

Misafir 3 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

1-Makyaj temizleyici :Bildiğiniz ve denediğiniz en etkili makyaj temizleyicileri kadar etkilidir.Hatta en dayanıklı su geçirmez maskaranın bile Hindistan cevizi yağı karşısında hiçbir şansı yok J Bir parça pamuğa bir çay kaşığı Hindistan cevizi yağını dökün,cildinize uygulayın ve 10 -15 dakika bekletin.Makyajın eriyip gittiğini göreceksiniz.2-Göz altı kremi:Göz bakımı için fazladan para harcamanıza gerek yok!Her gece yatmadan 30 dakika önce,parmak uçlarınızla Hindistan cevizi yağını göz altlarınıza masaj yaparak uygulayın.Göz altı torbalarının ve ince çizgilerin onarılmasında Hindistan cevizi yağı etkili bir seçenektir.3-Gece kremi:Gece yatmadan önce cildinize masaj yaparak Hindistan cevizi yağı uygulayın ve öyle uyuyun.Siz uyurken Hindistan cevizi yağı,antioksidan ve onarıcı etkisiyle cildinizin onarılmasına yardım edecektir.

Misafir 5 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

O kadar güzel bir doğal yağ ki 4 yaşındaki kızımın banyo sonrası vücudu ve yüzü için kullanıyorum. Adete elde eriyip gidiyor ve onun hassas cildi tarafından hemen emiyor. O vıcık kimyasal bebe yağlarından kat kat daha güzel ve en önemlisi benim içim rahat. Özellikle bu geride bıraktığımız soğuk kış günlerinde kızmın cildi ve elleri için kullandık. Çok iyi koruma sağladı. Misafir03.03.2015

Nihal Korkmaz Yetişkin 8 Mart, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

krem resmen ellerime alerji yaptı hatta emin olamayıp bir kaç kez denedim aynı sekilde ellerim kabardı doa'nın diğer ürünlerinden geneLde memnunum ama bu yağ beni hayal kırıklığına uğrattı :(

Misafir 8 Mart, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Makyaj temizleyici olarak süper, göz çevresini güzel nemlendiriyor. Ancak çok bela bir yağ oda çok soğuk olsa donuyor, banyoda sıvılaşıyor, kapağını açmaya korkar oldum

SERPİL KARABACAK 12 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Bu yağ bir harika dostum :d Herseye kullanıyorum saçıma, yüzüme. Sacıma nemliyken sürüyorum çok faydasını gordum, saclarım cok yumusadı. Yüzüme gece yatmadan once az miktarda sürüyorum , cok iyi nemlendiriyor. Anneannem kulanıyor. Oda cok memnun :d

SERPİL KARABACAK 12 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Bu yağ bir harika dostum :d Herseye kullanıyorum saçıma, yüzüme. Sacıma nemliyken sürüyorum çok faydasını gordum, saclarım cok yumusadı. Yüzüme gece yatmadan once az miktarda sürüyorum , cok iyi nemlendiriyor. Anneannem kulanıyor. Oda cok memnun :d

Misafir 17 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

1 haftadır facebook sayfasından mesajımıza cevap almayı bekledik. Nihayet cevap alabildik. Sipariş geçeyim dedim; bir baktım ürün tükenmiş. Bir çok başka ürünün siparişini veriyorum şu an, o ayrı, ancak bu siparişin en önemli parçasıydı. Şu an resmen kahroldum :( Umarım en kısa zamanda gelir.

Misafir 17 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ellerime sürdüm, yumuşattı..ancak siteden aynı anda birçok ürün sipariş verdim..hiçbirinin üzerinde tarih yok..sadece "raf ömrü 5 yıldır" yazıyor..ancak hangi tarihten itibaren 5 yıldır? tarihi geçmiş ürün almadığımızı nerden bilebiliriz? bir arkadaşım doa'nın ürünleri nasıl diye sordu, bebeği için ve kendi için, sırf bu yüzden tavsiye etmedim..ve bazı ürünlerde ambalaj kalitesi çok zayıf..

Burcu Yıldırım 19 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Olmazsa olmazlarımdan çok severek kullanıyorum

Misafir 25 Mart, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

keşke hindistan cevizi gibi koksaydı. tek eksiği kokusuz olması. biliyorum saf yağda koku yoktur, diğerlerinin içeriğinde parfüm vardır ama insan bekliyor işte. :) bunun dışında gayet güzel nemlendirme ve bakım sağlıyor. gerçekten iyi.

Ezgi Dn 25 Mart, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ilk kullanımda hayal kırıklığı yaşadım kurumuş ellerime sürdüm ancak pek faydasını göremedim. saçları yumuşattığını yazıyor bir de öyle deneyeceğim umarım iyi gelir.

tuğba dilsiz 27 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

sabırsızlıkla bekliyorum sipariş verdim :)

Misafir 28 Mart, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yıpranmmış boyalı saçlara diğer yağlara nazaran daha iyi geliyor gerçekten.Orjinali böyle katı oluyor..Yalnız plastik kutu hep ürünü akıtıyor sıcak zamanda.Kutularımın çoğu doğru dürüst kullanamadan hep bu şekilde heba oldu:(Hatta kargoda dahi dökülen oldu.Buna bir çare bulunsa çok iyi olur:(

tuğba arslan 31 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

aldım, ikinci defa uyguladm, diğer kullanıcılara doğru yorum yapabılmem ıcın bıkac kez daha kullanmam gerekecek ancak; bu kdr küçük (100 mg) kutucuklarda olmasa da veya alternatif olarak gramajlarını arttırdığınız kutularınız da olsa??? 100 mg çok az bi miktar. bunun 300 ü / 500 ü de olmalı bence, fiyatı da elbette orantılı olarak artacaktır. bu sayede biz kullanıcılar da kargo şikayetlerini minimilize etmiş oluruz belki :) sevgiler...

Pınar çiçek 4 Nisan, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ne zaman girecek stoğa yaa çok merak ediyorum:(

CEVRİYE GÜNEŞ 9 Nisan, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

temizlenmiş cildime sabah ve akşam önce shea butter sonra hindistan cevizi yağı sürüyorum. Etkisi inanılmaz. Hem cildim yumuşacık hem de diğer pahalı nemlendiricilerden çok daha etkili. Bundan sonra saçma sapan kozmetik markalarına asla para vermem. Ayrıca saç bakımım için de kullanıyorum ve gerçekten sonuçtan çok memnunum. saçlarım benim için son 5 6 yıldır tam bir ızdırap. yağlarla bakım yaparak ve mezoterapi ile toparladım sayılır. şimdi o bakım yağlarına hindistan cevizini de ekledim. yumuşaklığı ve nemlendirmesi çok iyi. hemen erimesi ve hızlı nüfuz etmesi hem saçlarda hem de ciltte ciddi avantaj bence. Doa yı artık herkese tavsiye eder hale geldim.

derya derya 19 Nisan, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

stoklar cok cabuk bitiyor ama :((((

Büşra Türe 27 Nisan, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Sipariş verdim bakalımm.. Çok iyi bir ürün olduğunu duydum ve hemen denemek istedim. Umarım memnun kalırım ve devamlı kullanırım.

gelincik tegin 3 Mayıs, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ikinci kutumu da havalar iyice sıcaklaşıp yağ sıvı forma geçmeden aldım. evde, kısıtlı malzemelerle bir nevi katı parfüm yapmakta, saç uçlarımın bakımında ve yutmamaya özen göstererek gargarada kullanıyorum. genel olarak çok memnunum, soın derece mızmız cildim de halinden memnun.tek kusuru -sanırm kozmetik amaçlara tam uygun olsun diye- rafine edilmiş olması. çünkü kendi h.evizi yağı üretme çabamdan biliyorum ki az da olsa bi kokusu oluyor bu yağın. dolayısıyla gargara için artık gıda maddesi olarak gıda maddedi satılan h. cevizi yağını alıyorum

Rahmeli Sevinç 5 Mayıs, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

BEN BU YAĞI YOUTUBE DA BİR KIZ SAYESİNDE ÖĞRENDİM. MARDİNDE KATI HALDE 250 MŞ OLARAK BULDUM. İNTERNETTEN ALINANLARA PEK GÜVENMEMDE(DOA VE ONUN GİBİ KALİTELİ YERLER HARİCİNDE) HEM KREDİ KARTI KULLANMADIĞIM BİR DÖNEME DENK GELDİĞİ İÇİN ELDEN ALDIM. O BENİM KIVIRCIK USLANMAZ TARANMAZ SAÇLARIM GİTTİ YERİNE REKLAMLARDAKİ AHENKLE DANS EDEN SAÇLAR GELDİ BANYOYA GİRMEDEN DİĞER YAĞLARLA VEYA TEK BAŞINA MASKE OLARAK KULLANIYORUM BANYODAN SONRA İSE NEMLİ SAÇLARIMA SERUM GİBİ KULLANIYORUM SONRA ELLERİME İYİCE YEDİRDİKTEN SONRA KALANI YÜZÜME SÜRÜYORUM SONUÇ MÜKEMMEL BAYA DA BEREKETLİ ÇABUK ERİYİP KIVAM ALIYOR. TEŞEKKÜRLER DOA EKİBİ...

Öznur Bayraktar 13 Mayıs, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Haftada 1 veya 2 kere gece yatmadan önce saç diplerime masaj yaparak, saç boy uçlarına da yedirerek sürüyorum, saçlarımı örüp yastığa da havlu koyup bir güzel yatıyorum. Saçların uzama hızına ve beslenmesine inanamayacaksınız. Tavsiye ediyorum.

gülümser şen 19 Mayıs, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kullananların tümü memnun. tereddüt etmeden sipariş verdim. merakla gelmesini bekliyorum.

esra taşar 23 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

1 yemek kaşığı shea yağı ve 1 çay kaşığı balmumunu (aktarlardan alabilirsiniz) benmari usulü eritip içine iki yemek kaşığı hindistan cevizi yağı, 1 yemek kaşığı badem yağı ve 1 ampul E vitamini(eczaneden alabilirsiniz) katıp tahta bir kaşıkla(ben 2 kürdanla karıştırdım, kaşığa bulaşanlar ziyan olmasın diye) karıştırın. cam bir kaba aktarıp ya da işlemi yaptığınız cam kapta soğumasını bekleyin. inanılmaz güzel bir cilt kremi oluyor. ölçüleri değiştirebilirsiniz ancak kesinlikle balmumunu artırmayın. çok katı oluyor ve sürülmüyor. verdiğim ölçülerde 50 ml krem oluyor.

Duygu Abaci 25 Mayıs, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

kesinlikle mükemmel bir ürün.Boyalı yıpranmış saçlarıma herşeyi denememe rağmen en etkilisi,yapışmış görüntüsü vermeyen,yumuşacık yapan bu yağ oldu.Fiyatıda piyasadakilere göre çok çok uygun.Yağ geldiğinde sıvı haldeydi.Sıcak ortamda eriyor,hemen karanlık bir yerde beklettim tekrar katılaştı.Kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle göz cevresi içinde kullanıldığında gözle görüşür kaz ayağı giderimide yapıyor.

Misafir 30 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

bende o mucize etkilerini göstermeyen yağ.saçlarım işlemsiz ve kurutma dahil hiç bir ısıl işlem uygulamadığım için de olabilir bu.saçlarım bukleli bir de duştan sonra saç uçlarıma uygulayayım dedim ağırlaştırdı.ama kaş kirpik gürleştirmede gerçekten etkili

Misafir 2 Haziran, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bir blogger tavsiyesi ile aldım. Şimdi hayranıyım. Saçlarıma canlılık geldi uzaması ile ilgili görüşlerimi ileride paylaşacağım. Mutlaka almalısınız. Biz ailece doa'cıyız artık:)

Misafir 4 Haziran, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

tırnak etleri için mükemmel,saç için zaten efsanevi bir ürün.ama ben bir faydasını daha keşfettim.yaz geldi malum efendim.o sandaletler ayakta durduğu gibi durmuyor.hep yaralar bereler tahrişler vs.sürüyorum tahriş olan yere hindistan cevizi yağını sabaha kadar ciddi bi toparlanma oluyor.derdi olan bi denesin derim

Nur Ölmez 26 Haziran, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

saçlara çok iyi geliyor saç uçlarıma badem yağını karıştırarak haftada bir uyguluyorum yumuşak yapıyor

hatice akca 29 Haziran, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

gerçekten çok memnun kaldım her siparişimde muhakkak 1 tane söylüyorum.saçlarım için kullanıyorum zeytin yağı ve argan yağını da beraberinde kullanıyorum sonuç gayet tatmin edici

yasemin yavuz 10 Temmuz, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

çok merak ettiğim bir ürün. başka sitelerde fiyatı inanılmaz yüksekti. düşünmeden aldım. heyecanla bekliyorum.

Misafir 14 Temmuz, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

haftada bir veya iki defa saçlarıma shea yağıyla beraber uyguluyorum. bazen bütün gece bazen de birkaç saat, bekletebildiğim kadar tutuyorum saçımda. henüz eskisi kadar esnek olmasa da saçlarım biraz daha yumuşadı ve esnek hale geldi.

Emel Uygur 18 Temmuz, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhabalar bu ürünü yüzüme kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Yalnız başka marka kullandığım bir krem sonucu yüzümde kullanma oldu. Buda saclara bakim ve kuvvetlendirdiginden merak ettim. Yüzündeki kıllara bir etkisi olur mu acaba ?? Lütfen acil cevap verebilirmisiniz. Kullanıp kullanmama konusunda şimdiden teşekkür ederim

zeynep başar 30 Temmuz, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

kargo hızından ve paketlemeden dolayı teşekkür ederim..

sena mnrc 5 Ağustos, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

20 ml lik şişelere koyup çantamda bile taşıyorum benim vazgeçilmezlerimden biri :)

sena mnrc 5 Ağustos, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağı saçlara müthiş nem veriyor tavsiye ederim

Misafir 8 Ağustos, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağını kullanıp memnun kalan arkadaşlar kuru saça mı kullanıyorsunuz yoksa nemli saça mı. Ya da fark etmez mi?

sena mnrc 12 Ağustos, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Farketmez canım . Benim saçım kuru günlük uçlarına bile sürüyorum durulamadn ve cok iyi geliyor .

sena mnrc 12 Ağustos, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ayrıca kargodan bende gayet memnunum

kübra yüksel 16 Ağustos, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ürünü aldığımda banada şişe içerisinde geldi ama ağzı yeterince sıkı kapatılmamıştı ve etrafında herhangi koruyucu bir bant yoktu. dolayısıyla az da olsa akma olmuştu. ürünü gönderirken paketlenmesine de özen gösterilse keşke.

hatice başar 20 Ağustos, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

üründen çok memnunum sanki daha da gençleştim tavsiye ederim

Elif ÇETİN 2 Eylül, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Bu fiyata bu kalite oluyormuş demek ki. Kargo da yorumların aksine çok çabuk geldi.Ürünlerin ambalajlanmasını da beğendim. Daha önce aldıklarımın bayıcı bir kokusu olurdu.Hassas olduğumdan mide bulantısı yapardı.Bu ürün hem kokmuyor hem de donuyor (buzdolabına koyup test ettim.Napiyim :)Problem Yok.) Üstelik hiç olmazsa 20 ml de değil. Tekrar almayı düşünüyorum

bilge can 17 Eylül, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

daha öncede organik hindistan cevizi yağı kullanmıştım. çok güzel kokuyordu ve inanılmaz lezzetliydi. ama doa dan aldığım h.cevizi yağında hiç koku yok ve hiç tat yok. çok üzüldüm ve büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. ilk defa sipariş verdim doa dan bir sürü şey aldım ilk siparişim olmasına rağmen çünkü yorumlara güvendim. ama hindistan cevizinde büycük hayal kırıklığı yaadım. bir daha sipariş verebilceğim bir ürün değil.

Nazende Ozbeg 29 Eylül, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Düzenli olarak Hindistan Cevizi Yağını saçım ve vücudum için kullanıyorum çok memnunum herkese tavsiye ederim.

Misafir 19 Ekim, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

internet sitenizden ilk defa alışveriş yapıyorum. siparişlerim hemen ulaştı. teşekkür ederim. ama hindistan cevizi yağı şişesinin kapağı müthiş çok zor açılmakta hatta peçete yardımıyla açmaya çalıştım.daha kolay açılır bir kapak sistemi olamazmı?

Rahmeli Sevinç 28 Ekim, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

böyle bir şey olamaz gerçekten en bir sevdiğim yağlar arasında yer alıyor

büşra keskendir 29 Ekim, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

merhaba hindistan cevizi yağım şişe şeklinde geldi. Katı bir yağ olduğu için bu şişeden nasıl kullanabilirim ? lütfen yardımcı olur musunuz???

gül keskin 4 Kasım, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

şu yorumlara bakarak aldım...acaba maaşmı alıyor bazı yorumcular diyede düşündüm.yağın ne olduğu belli değil az biraz hindistan cevizi kokar ya..sükutu hayal yani..shEA butterla arasında fark yok yane.

Özlem Seçkin 19 Kasım, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

saçlarıma bakım için argan yağı ile birlikte kullandım bekletip yıkadıktan sonra yıpranma etkilerinin azaldığını görüyorum.

Meltem Kaya 22 Kasım, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

uzun süredir kullandığım tek hindistan cevizi yağı. Elimdeki bitmek üzere hemen 2 tane daha sipariş verdim. Saçlarıma maske yapıyorum, vücut nemlendirmek için arada bir kullanıyorum. Belirli günlerde de göz altlarıma nemlendirici olarak kullanıyorum. Çok memnunum.

Huriye Koyuncu 27 Kasım, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ben ilk defa sipariş verdim. Elime yeni ulaştı.ancak bu kokmuyor hiç elime sürdüm sıfır koku :( daha kullanmadan aldığıma üzüldüm diyebilirim. Hindistan cevizi kokmaması beni hayal kırıklığına uğrattı :(

MERVE AKTAY 9 Aralık, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

cok sevdiğim bir ürün oldu kutusunu da sevdim:) ellerimi dudaklarımı ve saclarımı nemlendirme de kullanıyorum memnunum:)

YEŞİM KAVALCI 11 Aralık, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Yapısını çok sevdim, ellerimi ve dudaklarımı nemlendirmek için aldım, çok güzel sonuç verdi, üstelik cildim tam olarak emdiği için sonrasında yağlı bir his de bırakmadı en güzel yanı bu oldu başarılı :)

Misafir 13 Aralık, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Alışveriş listemde bekletiyordum almak için girdim ve stokta olmadığını görünce dünya başıma yıkıldı :( Kendi oluşturduğum saç bakım yağımın en önemli maddesi lütfen stoklara girsin :(

Serpil Özdemir 14 Aralık, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

İlk defa kullandım ve çok memnunum iyi ki almışım dediğim nadir ürünler arasında yerini aldı tavsiyedir aynı zamanda ben sevdim siz de seveceksiniz (:

Hatice Sağlam 15 Aralık, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Çok merak ettiğim ve denemeyi çok istediğim bir ürün. Stoğa girmesini bekliyorum...

Hatice Erol 18 Aralık, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

saç maskesi olarak kullanıyorum güzel nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor.

defne aktas 18 Aralık, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağını saçım için kullanıyorum 3 hafta olmuştur nemli saçma sürüyorum uçlarına çok iyi geldi şimdiden. Tavsiye ederim. Ayrıca kaslarıma da susam ve hint yağı karıştırarak uyguluyorum. Şimdiden faydasını gördüm.

büşra keskendir 25 Aralık, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

stoklara gel artııııkkk !!

cigdem picakci 15 Ocak, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

süper ötesi

hasibe sümer 21 Ocak, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

shea buttur yağı ile birlikte sipariş etmiştim tam 4 kutu almışım 3 tane aldığımı sanıp:) elime alınca kolayca eridi yalnız hiç kokusu yok ona anlam veremedim. umarım ürün beklentilerimi karşılar saçlarımda maske olarak kullanmayı düşünüyorum..

Misafir 23 Ocak, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten süper bir ürün. Ben ayrıca shea yağı ve balmumunu hindistan cevizi yağı ile birlikte kullanarak lipbalm hazırladım. Gerçekten memnunum. İyi ki Doa var, çünkü DIY ürünleri hazırlamak içim başka hiçbir yerde bulamıyorsun gerekli tüm malzemeleri.

büşra keskendir 27 Ocak, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

birçok bayan hiç kokmamasından şikayet ediyor ama, benim saçımda hafif bi koku kalıyor. bunun giderilmesi için ne yapmalıyım ?

burcu duran 30 Ocak, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Makyaj temizliği için son derece güzel bir yağ

Misafir 2 Şubat, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Saç bakımımda kullandıgım mukemmel bır yag.Shea butter,hindistan cevızı yagı,zeytinyagı,hint yagı,argan yagını karıstırıp sac diplerime surdum.İnanılmaz guzel bır hıs verıyor saclara

selin targal 12 Şubat, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

hindistan cevizi, hint ve badem yağını karıştırdım. duşa girmeden önce sadece saç uçlarıma uygulayıp örüyorum. yarım saat sonra da saçlarımı yıkıyorum. saç uçlarımı canlandırdı gerçekten. ama bir defasında durulamadan saçımda bıraktım yağı ve kurutmama her şeyi denememe rağmen saçlarıma ıslak gibi bir görünüm verdi. bütün gün öyle gezdim çok kötüydü. durulayarak kullanmayı tercih ediyorum.

Tuba Narzan 17 Şubat, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Saçı besliyor parlatıyor kalınlaştırıyor kırıkları onarıyor.

Selcen Tüysüz 26 Şubat, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Her daim stokta bulunması gereken bir ürün. Her derde deva. Saçlarımda mucizeler yaratmış, serumumun bazı olmuş büyüleyici bir parfümün temel notası gibidir...

merve barlık 29 Şubat, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

çok övgü aldım yeni sipariş ettim ve heyecanla bekliyorumm :)

Ceren karaman uğraş 2 Mart, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ne zaman stoğa girer

Misafir 5 Mart, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

bende uzun zamandır stoğa girmesini bekleyenlerdenim,bir çok olumlu özelliğini okuyup bayağı bir araştırdıktan sonra denemek amaçlı aktardan satın aldım,aktardaki herhangi bir markaya ait değildi kendi yaptıkları bir dolumdu çok güvenemedim bu yüzden.ama o bile çok iyi geldi.kokusu için yazanlara,uzun zamandır araştırmama ve kullanıcı yorumlarına dayanarak söylüyorumki,gerçek h.cevizi yağı buram buram kokmazmış zaten,kokusu yüksek olanlar esans katkılıymış..katkısız olmasını tercih ederim ben,yani kokusu değil etkisi ve katkısız oluşu önemli..bu yağ ile saç veya cilt maskesi yapanlar varsa paylaşırsa hepimiz faydalanırız diye düşünüyorum.

Misafir 7 Mart, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

bir süredir bekliyordum,bugün stoğa girdiğini öğrendim ve hem hindistan cevizi yağını hemde okuduğum yorumlarındaki övgüyle denemek için shea butter'den sipariş ettim.kullananlar hem nasıl kullandıklarını hemde sonuçlarını yazarsa ben ve benim gibilerede ışık olur diye düşünüyorum.

MİNE TAŞÇI 17 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

hindistan cevizi yağım ve diğer ürünlerim sipariş verdiğimin üçüncü günü elime ulaştı. hızlı kargo için teşekkürler. ürünleri kullandıktan sonra mutlaka sonucu belirtiyo olucam. saçım için kullanıcam bu ürünü. umarım saçlarım sağlığına kavuşur :)

Leman Yusuf 18 Mart, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

bende bugün ilk defa aldım. ama yorumlara bakıyorum ki herkes memnun şuan 2 tane almadığım için pişman oldum.

BÜŞRA DEMİRBAŞ 19 Mart, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

yorumlardan da anlaşılacağı üzere adını fazlaca duyduğum ve denemek istediğim ancak uzun süredir stok beklediğim bir ürün bugün mail alınca hemen siparişi verdim umarım güzel sonuçlar alırım

cansu cıncık 23 Mart, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

shea yağıyla birlikte satın aldım doğal kremimi yapacağım inşallah güzel sonuçlar alırım cok uygun fiyata böyle güzel bir ürün beklemiyordum

Misafir 23 Mart, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

İtiraf ediyorum ki bu yağ bu kadar meşhur olmadığında yine bir doa kozmetik alışverişimde yazın almıştım ve su gibi geldiğinde hiç sevemedim. Bir işime yaramaz dedim bir iki kullanım sonrasında attım. Fakat şimdilerde bir kavanozu 50 tl olan malum markalardan bir farkının olmadığını düşünüyorum ve tekrar aıyorum. Ben saçımın bir kısmında mevsim geçişleri sebebiyle oluşan kepeklenme, egzama için e vitamini, argan yağı ve hindistan cevizi yağını karıştırıp maske yapmayı düşünüyorum umarım etkili olur.

Melek Mutlu 24 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Arkadaşlar bende alıcam saçıma uygulicam fakat duştan öncemi sonra mı uyguluyorsunuz

Melek Mutlu 24 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Hindistancevizi yağını duştan önce uyguluyorsunuz değil mi? ve kaç dakika bekletiyorsunuz acaba?

AYDANUR ŞİMŞEK 24 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürünüm geldi en kısa zamanda izlenimlerimi paylaşacağım. yağı duştan iki saat önce tarak yardımıyla tüm saça uygulanması gerektiğini biliyorum. teşekkürler

Kübra Gönül 26 Mart, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Dudak ve saç bakımım için kullanıyorum. Kendi yaptığım saç maskemin içine hindistan cevizi yağından bir kaşık ekliyorum sonuç memnun edici katı bir yağ olduğu için uzun süre idare ediyor

cansel kaya 27 Mart, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bir an önce stoğa gelsin. ve lütfen daha büyük boyutlusunu yapın

betül taşpınar 29 Mart, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ne zaman stoğa girecek :(

AYDANUR ŞİMŞEK 10 Nisan, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

daha ilk kullanımdan saçlarımdaki etkisi inanılmaz dolgunluk ve yumuşaklık verdi ayrıca yeni saçlarımında çıktığını farkettim teşekkürler :)

merve doğan 11 Nisan, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

merakla bekliyorumm:)

Yasemin Aktimur 17 Nisan, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

merhaba bu ürün yakın zamanda olucak mı?bekliyim mi?burdan almak istiyorum ama cok bekliceksem baska yerden alıcam.lütfen

esra akbaş 22 Nisan, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

ne zaman stokta olur bilgi verebilir misiniz ? herkes sormuş cvp yok

zeynep avcı 24 Nisan, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ne zaman stoğa girecek ve kargo ücreti ne kadar ? :)

Behiye Avcı 26 Nisan, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

iki ay önce iki kutu almıstm aama keske daha fazla alsaydım. umarm tekrar stoga girer

Beyza Kurum 30 Nisan, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ne zaman stoklarınızda olur ?

büşra gözcü 2 Mayıs, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

sadece saç için mi kirpiklere de kullanılabilir miyiz?

nazan atalay 10 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

stoğa girmeli artık

ilge soytürk 11 Mayıs, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ambalajında bir değişim mi olmuş kavanozdaydı yanlış hatırlamıyorsam, kavanozdaki haliyle katı kullanımın daha kolay olduğunu düşünmüştüm alıp almama konusunda kararsız kaldım bu yüzden (Doa Kozmetik : İlge hanım hindistan cevizi yağı yaz aylarında sıvılaşır kavanozda dökülme problemi olduğu için bu ambalajda açıklama kısmında belirtiliyor.)

Özge Öztekin Kot 12 Mayıs, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yagi cidden mucizevi bir urun. Benim saclarim asiri yipranmis durumda ama surup 2-3 saat bekletip yikayinca bile yumusacik oluyo. Tavsiyem gece surup, sabah yikamaniz aslinda ne kadar uzun sure kalirsa o kadar besliyor cunku.

Özge Taş 12 Mayıs, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

çok memnunum saçıma maske olarak kullanıyorum. ayrıca dudağıma, dirseklerime, ellerime nemlendirici olarak uyguluyorum. kullanım alanı çok fazla isterseniz makyajınızı çıkartın ondada çok başarılı.

funda akçin 17 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

bu yağı almadan önce tereddütlerim vardı ama şu an vazgeçilmezlerim arasında saçlarıma vücuduma hatta kirpiklerime bile kullanıyorum sonuç mükemmel

Seray Afacan 18 Mayıs, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

haftada bir kere saçıma sürüp bekletiyorum ardından yıkıyorum. mükemmel bir parlaklık sağlıyor ve çok güzel bakım yapıyor kullanın ne demek istediğimi anlayacaksınız. bir kutu bitirdim yine alacağım

mihrican ibiş 22 Mayıs, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

daha önce baktığımda farklıydı şimdi farklı şişesi falan içerik olarak bi fark var mı

TUĞBA ERTEM 24 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

güzel nemlendiriyor.

Ceren Çetinkaya 30 Mayıs, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bayılarak kullanıyorum. Ben daha önce iki tane cam kavanoz almıştım. Onlar kısa sürede bitti. Şimdi tekrar iki tane aldım. Her şeye iyi geliyor gerçekten. Fiyatı da harika. Evet zam gelmiş çünkü gramaj ve şişesi değişmiş ama hala diğerlerinden ucuz :)

Hande Akça 1 Haziran, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce cam içinde katı halde kullandığım Hindistan cevizi yağına hastayım. YANMIŞ, LASTİK gibi olan saçlarımı bu yağla toparladım diyebilirim. Yalnız bugün yeni yapım geldi ama sıvı halde KATI DEĞİL ! şok oldum. Oysa orjinalinin katı olması gerekiyor. Valla umarım içerik değişmemiştir. Sırf inanmak için buzdolabına koycam. :D

Figen Kılıç 2 Haziran, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Arkadaslar site 2014 yılında bi anda yayginlasmis sonra neden ünlenmedi bi bilginiz var mı

Misafir 13 Haziran, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Öncelikle kesinlikle birçok alanda kullanabileceğiniz bir yağ ben daha çok saçlarım ve dudaklarım için kullanıyorum. Saçlarımda boya vardı ve bu yüzden çok kurumuştu. Bu yağ çok güzel yumuşattı ve nemlendirdi.

cansel kaya 23 Haziran, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

saçlarım aşırı aşırı aşırıııı kuru nasıl bir maske yapmalıyım sadece hindistan cevizi yağı yeterli olur mu ?

Derya Karakuş 23 Haziran, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ben aldığım itibariyle iki kez kullandım çok memnun kaldım saçlarım kabarırdı ve çok kuruydu.Saçımın nemini kazandırdı. Çok memnun kaldım...

Derya Karakuş 24 Haziran, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Cansel hanım saçınıza akşamdan sürüp yedirin tüm gece kalsın sabah yıkayın ben o şekilde kullandım :)

Merve Dinç 12 Temmuz, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ben bu yağdan aldım fakat sıvı şeklinde. NAsıl kullanılacağını bilmiyorum. Saçlarım çok dökülüyor bu sebepten aldım. Buzdolabına koyup dondurup vazelin şeklinde mi kullanmam gerekiyor? yoksa şu an yağ kıvamında o şekilde mi. Yardımcı olursanız sevinirim

Begüm 15 Temmuz, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

@Merve hanım zaten sıvı şekilde kullanabilirsiniz, ben kışın kullandığımda ısıtmak zorunda kalıyordum :) saçları yumuşacık yapıyor tavsiye ederim

mihriban kaya 1 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

saç dökülmesine karşı önleyici özelliği var mı acaba ? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? bazıları dökülmeyi engellediği gibi saç köklerinde çoğalma olduğunu söyluyor tecrübe edenlerden yorum bekliyorum.

mihriban kaya 8 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

hindistan cevizi yağlarım geldi.Ufak sızıntı olmuş bir tane şişesinde ama sıkıntı değil. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Umarım memnun kalırım.Kullandıktan sonraki görüşlerimi de mutlaka belirteceğim. iyi günler

Ayşe Aslan 23 Ağustos, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sac bakimimda severek kullaniyorum ve herkese tavsiye ederim

sevim aygün 26 Ağustos, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

çok uzun süreli kullanabiliyorsunuz , cildi de saçı da yumuşacık yapıyor. Kışın katı yazın sıvı halde oluyor zaten..

Misafir 25 Eylül, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Stokta olmadığı için sipariş verememiştim, sevgili Doa hediye olarak göndermiş. Çok teşekkür ederim :) Henüz düzenli kullanmadım ama elime azıcık sürdüm, hemen emildi ve cildimde hafif, tatlı bir parlaklık bıraktı. Sanırım ben bu yağı çok seveceğim :)

Cansu Dülger 5 Ekim, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağını seviyorum gece gündüz her bi yerimize sürüyoruz.

Hande Akça 13 Ekim, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

5 yıldan fazla Doa doğdu doğalı vazgeçmediğim ilk üründür kendisi. Her ne kadar şimdiki ambalajı zorlasada vardır doanın bildiği bişey. Bu yağsız olmuyor allah eksikliğini göstermesin :D

Rahmeli Sevinç 3 Kasım, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ben bu yağa bayılıyorum kaç kavanoz bitirdim Allah bilir. ama çoktandır bulamıyorum ya. gelse artık. acil ihtiyacım var.

Pınar İrdem 23 Kasım, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Plastik şişede olan formunu kullandım. Saçlarımın uçlarına sürüp bazen bir gece bazen de birkaç saat bekledim, çok güzel nemlendirdi, ayrıca saçtan arıtılması da zor değil. Saç maskesi olarak tavsiye ederim. Yüzüme de kullanmayı düşünüyorum.

seyran güler 23 Kasım, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİM UMARIM MEMNUN KALIRIM :) KIZLAR NASIL KULLANIYORSUNUZ BU ÜRÜNÜ FİKİR VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

Misafir 23 Kasım, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

shea butterla birlikte iki gün önce sipariş verdim bu sabah elime geçti ürünler hemen denedim ve inanılmaz güzeller. cildim bebek poposu gibi oldu hehe ^_^ hem çok hızlı gönderim hem de umduğum gibi ürünler bir de veganlar, teşekkürler.

Misafir 2 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

merhaba kızlar dün ürünleri kullanma imkanım oldu kesinlikle bu ürün muhteşem katı bir ürün parmağınızı dokunduğunuz anda ısınız ile hemen hareket geçen bir ürün çok çabuk emiliyor yağlı yağlı durmuyor ben çok memnun kaldım bakalım düzenli kullanım sonucu düşüncelerimi yazarım

Çiğdem YILMAZ 2 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

kaş ve kirpik bakım yağı hazırladım:) kakao yağı Hindistan cevizi yağı, hint yağı badem yağı b 5 vit. harika olduuu:))) kirpiklerimin uzamasını sabırsızlıkla bekliyorum :) kaşlarımı 2 3 kullanımda doldurdu:) hatta öncesinde tek başına kullandığım b 5 bile doldurmuş olabilir. şiddetle öneriyorum. :)))

Misafir 3 Aralık, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

4 kutu aldım acaba abarttım mı diye düşündüm hem saçıma hem elime kullandım.yumuşacık yaptı ellerimi.saçlarım boyadan çok yıpranmıştı.çatallıkları gitti ve ağırlaştırmadı saçımı. anneme de süreyim dedim o kadar beğendi ki sadece bir kutu bıraktı bana :/

Meryem Yavuz 4 Aralık, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Korgo ucreti alınıyor mu

gülbahar öncü 5 Aralık, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Kargom bugun geldi 4 kutu sipariş verdim yalnız 2 kutu gonderilmis biraz daha dikkat ve telafi etmenizi bekliyorum. Ürünler çok güzel paketlenmiş herhangi bi sızma olmamış sanırım daha çok alışveris yapacağım :)

Misafir 6 Aralık, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ürünün doğal olup olmadığından emin değilim. Ürünün üzerinde doğal olduğuna dair hiç bir ibare yok. Soğuk pres mi değil mi bununla ilgili de bir bilgilendirme yapılmamış ambalajda. Cilt tarafından kesinlikle emilmiyor ki bu da ürünün doğallığı açısından bir soru işareti. Benim için hayal kırıklığı oldu bir daha bu markaya şans verir miyim bilmiyorum

ayşe aşkın 6 Aralık, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

orjinal hindistan cevizi yağı, üstelik bu fiyata. teşekkürler doa. hindistan cevizi yağının orjinal olduğunu nasıl anlaşılır diye soranlar olmuş. yağ yazın sıvı kışın katıysa, katı yağı elinize aldığınızda hemen eriyorsa o yağ orjinaldir.

Büşra Yıldız 7 Aralık, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Hassas paketlemeniz ve hızlı kargo gonderiminiz için teşekkürler doa ☺

Ece Nur Dönmez 7 Aralık, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

gayet güzel iş görüyor, paketleme güzel. saçlarıma kullanıyorum, yumuşatıyor parlatıyor.

Misafir 15 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

merhaba kızlar ürünlerimi alalı ve kullanalı tam 20 gün oldu ve sürekli belli ürünleri hergün kullanıyorum paketlemesi gerçekten harika çok özenilerek paketlenmiş ben hindistan cevizi yağından iki paket istedim ama ürünlerden bir tanesi yarım geldi ama sıkıntı yok çok memnun kaldım gerçekten

Misafir 15 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

bu yağı duştan çıktıktan sonra ve duştan bir iki saat önce kullanıyorum tabi katı bir yağ olması bence çok kötü sıcak bir ortam gerekiyor kullanım için ancak el ve yüz için parmaklarınızın sıcaklığıyla hemen parmağınıza etki ediyor ama saçlarınıza o şekilde kullanım çok zor

Emine Soyhan 17 Aralık, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

2 günde elime ulaşı ürünler. Hem ucuz olup hemde dogal ürün oldugu teşekkürler doa kozmetik. İlk kullanımda sacları yumusatmıştır

Emine Soyhan 17 Aralık, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Hızlıı kargoo ve bu kadar ucuza mükemmel bir ürün

ruveyda yetişir 19 Aralık, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

cildime yoğun gelse de saçlarıma harika geliyor

emine taşdemir 23 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

yemeklerde kullanılabilir mi bilgisi olan var mı? yoksa sadece kozmetik amaçlı mı ?

Muhammed Suat Egil 24 Aralık, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Farkli bir markanin hindistan cevizi yagini kullanmistim bayagir bir kokusu vardi. Bu urun neredeyse hic kokmuyor , hangisi daha dogal oluyor bilgisii oan var mi :)

Aysen can 26 Aralık, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Sen benim saclarimin vazgecilmezisin :)

Meryem Çiftçi 28 Aralık, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Siparişlerim 2 gün içinde elime ulaştı çok güzel paketlenmiş oldukları çok hoşuma gitti. Kaliteli ürünler. Bittikçe sipariş vericem sanırım

ceylan yıldırım 29 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

urun paketlemesı cok guzel bır sekılde yapılmıs ve urunlerım sıparıs verdıkten sonrakı gun elıme ulastı umarım urunlerden de memnun kalırım tsk ederım

Aleyna Karaduman 29 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Saç ve kaş uzattığı için acaba yüze uyguladığımız zaman tüylenme yapar mı? Kullananlar bilgilendirebilir misiniz? Ayrıca saç uzatmak için nasıl uygulamam gerek?

Ahmet Doğan 29 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürün elimize çabuk ve özenli ulaştı teşekkür ederim

Arzu Ulu 30 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ürün bugün elime geçti hızlı bir teslimat oldu teşekkür ederim. Fakat daha önceden de organik hindistan cevizi yağı kullanmıştım ve hindistan cevizi kokusunu bariz alıyordum bunda hiç hindistan cevizi kokusu yok ayçiçek yağı gibi kokuyur:( açıkcası doğallığından şüphe duyorum saçım için almıştım shea yağı ile birlikte ama şuan kullanmaya korkuyorum:(

Misafir 3 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü saçlarımda kullanmak için aldım şimdi 2.kuruma geçtim hem piyasadaki diğer markalara göre daha uygun hem de ambalaj olarak daha az miktarda olması bana daha kullanışlı geldi teşekkürler doğa :)

pınar sürücü 3 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü saçların için almıştım şu an 2.kutudayım saçlarımın dökülmesini biraz olsun azalttı ama en önemli farkı yeni saçlar çıkmaya başladı bu yüzden çok memnun kaldım.

Misafir 3 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Baktığım çoğu yerde 25-50 tl arasındayken doa kozmetikte 4,5 tl ye bulduğumda hemen sipariş verdim. 3 iş gününde elime ulaştı. Sitenin telefonuma mesaj göndermesi çok iyiydi. Kullandıktan sonra birkaç kutu yine alıcam.

Senem Budak 3 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Geçen yıl baha bahsi geçen bir yağdı bayadır merak ediyordum 29 aralıkta ürünü aldım ve 3 iş gününde 3 ocakta geldi kargo aras kargo ile gönderiliyor ve kargo ücreti 3 tl

Dilay Fırıncıoğlu 3 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sipariş verdim merakla bekliyorum :)

Zehra Betül Nursoy 4 Ocak, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Birkaç gündür bende bu yağa bakıyordum bir kaç şeyle birlikte alacaktım ama akşam baktım bitmiş. Ne zaman gelir acaba?

Misafir 5 Ocak, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

hindistan cevizi yağı , shea yağı ve macadamia yağını karıştırıp içerisine toz şeker koyuyorum. banyodayken mükemmel bir peeling oluyor. isterseniz limon da sıkabilirsiniz.

Güllizar Gökoğuz 8 Ocak, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağını yara bakım ürünü olarak kullanıyorum.Çok hızlı yaraları iyileştiriyor.Kesik,yanık ve açık yaraları çok çabuk kapatıyor.hatta ameliyat yarasında kullandım.müthiş güzel iyileştirdi.tavsiye edilim.deneyin

Bengü Çot 10 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Artık stoğa girsin lütfen bütün sepet bu ürünü bekliyor sipariş için

Zehra Betül Nursoy 11 Ocak, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Benim de sepetim bunu bekliyor

YASEMİN AKIN 13 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

çok iyi bir nemlendirici çok memnun kaldım ama diğer aldığım yağlarla dönüşümlü olarak kullanıyorum

Misafir 17 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Saclar icin harika bir yag. Defalarca acici uygulanmis ve boyadan asiri yipranmis saclarima cok iyi geldi ilk kullanimda farkedilebilir bir etkisi var. Ama cildim icin denedigimde memnun kaldigimi soyleyemem emilen bir yag degil. Bir de bazi kullanicilar orjinalinin hindistan cevizi koktugunu soyluyor fakat doa nin kokmuyor. Hangisi orjinal bu konu hakkinda bir bilgisi olan var mi ? Yetkililerde bilgilendirirse cok iyi olur

Sema Ceyhan 17 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sonunda stok da hemen sepete attım doa'nin ürünleri mükemmel

eylem şen yüksel 20 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

çok seviyorum kendisini..bununla göz makyajımı temizliyorum, saç maskesi yapıyorum, çatlak önleyici olarak vücut losyonu niyetine kullanıyorum ,vazgeçilmezim oldu ..

Gülsüm Yalçinkaya 20 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ürünüm bugün geldi ve hemen kullandım. Nereye sürerseniz pamuk gibi yapıyor. Ben sadece biraz daha hindistan cevizi koksun isterdim ama diğerleri yapay olduğu için o kadar yoğun kokuyodur belkide. Teşekkürler doa ☺

Çiğdem Aydın 21 Ocak, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ellerimde kullandım, çok fazla beğenmedim, daha iyi ve cildi daha fazla yumuşatan hindistan cevizi yağı kullanmıştım daha önce. Shea yağından ise memnun kaldım. Özellikle dudaklarımda çok işe yaradı, çantamdan eksik etmiyorum.

YASEMİN ÖRÜCÜ 25 Ocak, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık 1 yıldır severek kullanıyorum saçlarım için. inanılmaz bir şekilde fark oluşturdu. saçlarım güçsüz-kırılgan- soluk idi. haftada 1 yada yoğunluğuma göre ayda 1 gece uyumadan önce saçlarıma kökten uca sürüp streç filmle sarıyorum. sabah uyandığımda yıkıyorum ve misler gibi saçlarım oluyor :) Mutlaka bir şans verilmeli!! Dün HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞIna ek olarak SHEA BUTTER C VİTAMİNİ 10 SERUM MAKYAJ TEMİZLEYİCİ TONİK aldım. Cildimde sorunlarım oluştu, bakalım neler yaşatacak bana umutluyum ama :) deneyince yorumlarımı yazacağım.

Misafir 25 Ocak, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürün iki günde geldi hemen bir elime sürdüm diğerine sürmedim resmen anında farketti. İnanılmaz güzel. Göz makyajı temizleyen de varmış onu da deneyeceğim teşekkürler Doa iyi ki buldum seni ❤

zeynep yeter 30 Ocak, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

süper bir ürün.. paketleme de kusursuz

Misafir 31 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Birer tatlı kaşığı katı haldeki Mango yağı, kakao yağı, Hindistan cevizi yağı ve shea butterı benmari usulü cam bir kavanozda eritip içine 2 çay kaşığı e vitamini ekleyip mükemmel bir gece kremi yaptım. Tüm malzemeleri doa'dan aldım. Normalden kuruya yakın bir cildim var. Herkese tavsiye ederim. Sürülebilir oluyor, çok katı olmuyor. Ama katı olduğunu düşünürseniz 2 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği yağı ekleyip daha sürülebilir bir kıvam yakalayabilirsiniz ;)

Dicle Sezgin 1 Şubat, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten kokusu hiç beklediğim gibi çıkmadı evimizde farklı bir markanın yağı var insan açar açmaz direk kokusu yayılıyor. 7 paket almıştım şu anda çok pişman oldum.

Asli İpek Arslan 2 Şubat, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürünlerim hızlıca geldi, yeni kutularında gönderilmelerini not ile rica etmiştim, isteğim şekilde geldi, hindistan cevizi yağı gayet güzel kullanımlı, bir sorun yaşamadan kullanıyorum.

dilan batur 4 Şubat, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

yemeklerdede kulanmka içinde uygun mu hindistan cevizi ve avakado yağlarınız

Tuba Kökoglu 6 Şubat, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Alisverisimi cok tederrutle yapmistim okudugum bazi yorumlardan dolayi. Ama urunler kutusunda ve ambalajli geldi hicbir sekilde kırılma dokulme yoktu ayrica kargo da oldukca hizli geldi. Henuz urunleri kullanmadim kullanmaya baslayip etkisini gordukce de yazacagim

nevruz gel 6 Şubat, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünüm bugün geldi. Hindistan cevizi kokusunu buram buram alıyorum ben. ellerime ve dudaklarıma sürdüm hemen. uyumadan önce de saçıma sürüp bone takacağım. gelişmeleri ileterim :)

Emine Turaç 7 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Yeni ambalajlara bayıldım. Evet ürünün kokusu yok bu parfüm esans gibi katkıları olmadığını gösteriyor. Boyalı kuru saç uçlarıma elimde az miktarda eriterek saç uçlarıma serum gibi sürüyorum. Parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Ağırlık yapmıyor az miktar da olunca. Elime yüzüme de sürüyorum

Misafir 10 Şubat, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

ÜRÜN HENÜZ ELİME ULAŞTI PAKETLEME VE HIZLI GÖNDERİM İÇİN TEŞEKKÜRLER DOA... ÜRÜN HAKKINDAKİ YORUMLARIMI İSE DAHA SONRA YAZICAM UMARIM MEMMUN KALIRIM...

Hatice Sağlam 10 Şubat, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Doğum sonrası göğüs ucu yaraları emziren anneler için bir kabustur. Bebeğin emmesini dahi engeller. Bu yaralara en iyi çözümün hindistan cevizi yağı olduğunu öğrendim ve hem çatlakları hem de bu yaraları önlemesi açısından bu yağı satın aldım. Siparişim ertesi gün elime ulaştı. Yorumlarda hiç kokusu yok diyenler olmuş ama hafif hindistan cevizi kokusu var ve sizi hiç baymıyor. Ben çok ama çok memnun kaldım. Hamilelik boyunca kullanacağım. Doğumdan sonra yaralar gerçekten oluşmazsa buraya büyük harflerle yazacağım; çünkü inanın bu emziren anneler için çok ama çok önemli bir konu

Melek KAYA 11 Şubat, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün yeni geldi Hindistan cevizi yağı Harika ellerimi pamuk gibi yaptı ayrıca kokusu da müthiş saçlarıma hint yağı ile birlikte karıştırıp uyguladım bir kaç ay sonra sonucu merakla bekliyorum :) hint yağını gece uyumadan önce kirpik ve kaşlarıma uyguluyorum olumlu sonuçta tekrar yazacağım. Teşekkürler DOA ☺

Nurcihan Yenidoğan 12 Şubat, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Harika bir yağ kullanmayacağınız bir yer kalmaz :) doa kozmetik teşekkürler

Betül Kaygusuzoğlu 14 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Çok seviyorum kuru saçlarıma iyi geliyor keşke biraz da kokusu olsa oh misss :)

Misafir 14 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

İlk siparişimde 5 tane aldım ve harika gerçekten çook memnun kaldım. Hamilelikte karındaki gerginlik hissini azaltıyor ve cildime sadece parmak ucumla aldığım yağı sürdüğümde harika bir nemlendirici oldu. kesinlikle parlama yapmadan nemlendiriyor ve cildimin nefes aldığını hissediyorum. Birçok markalı kozmetik ürününe bin basar.

Misafir 14 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağı çok çabuk eriyen ve emilen bir yağ. Kokusu ağır olur diye çekinerek almıştım ama kokusu yok. Ki bu doğal olduğunu gösteriyor sanırım. Ellerim için kimyasal dolu kremlerden kullanmak istemiyorum, bu yüzden bu yağı kullanıyorum. Gerçekten çok güzel.

Şahika Özerdoğan 25 Şubat, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ben aldığımda kutuda değil, şişede gelmişti, kutu/kavanozda satılmalı, çünkü donuyor. Ben kendim eritip kavanoza koydum. Ama aslında donması iyi tabii ki, ürün geldiğinde şişede olunca test etmek için buz dolabına koydum, donunca sevindim :) kullanımı kolay ve kokusuz oluşunu sevdim ama elim hep shea yağına gidiyor, bunu az kullanıyorum.

Burcu Şahin 26 Şubat, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Daha ilk kullanımımda saçlarımı parlattı. Göz makyajını çıkarmada başarılı. Küçük minik cam ambalajlarına da bayıldım. Şahaneler! Tüketici notlarınıza verdiğiniz önem gönüllerimizi feth etti. Teşekkürler doa.

beyza darende 27 Şubat, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Siparişim çok çabuk bir şekilde elime ulaştı. Ürünlerim çok güzel paketlenmiş. Hepsini bi an önce kullanmak istiyorum.

dmtysr byk 28 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Kargomuz cokk gec geldi daha dogrusu belki vaktinde geldi fakat sitede siparis hazırlanıyor diye gösterdiğinden kargomuza ulasmamiz zor oldu. Kargo sirketi kagit birakmis geldigine dair ama uzerinde doa kozmetik yazmadığından baska kargomuz sandik. Velhasıl sanirim 15 günü buldu sipariş edeli sukur Kavuştuk umarim siparis ettiğimiz urunler de iyi gelir Teşekkürler

Misafir 7 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ürün kısa sürede elime ulaştı. 30 günlük süre korkutmuştu açıkçası. Bazı yorumlarda kokusuz denilmiş ama net bir hindistancevizi kokusu var. Makyaj temizlemek için kullandım şimdilik sadece. Kokusu nedeniyle gıda olarak tüketilebilir mi emin olamadım. Küçük kaplarda olması çok güzel, bir yere giderken çok pratik oluyor.

Gizem Gültekin 7 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

7 paket birden aldım saçlarımın kırıkları 3. Kullanımda azaldı diyebilirim eski buklelerime kavuştum gece uyumadan önce sürüyorum sabah yıkadığımda bebek saçı gibi oluyor. Ayrıca gürleştirme etkisi olduğunu da farkettim çoook fazla memnun kaldım :)

Şengül Berberoglu 11 Mart, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce de naturel hindistan cevizi yağı kullanmıştım. Çok da güzel kokardı. Bunda hiç o koku yok. İlk kullanımlarımda bayağı yadırgadım. Ha ürün güzel mi? Güzel. Severim ben Hindistan Cevizi yağını :) Saçınıza, elinize, ayağınıza, yüzünüze rahatlıkla kullanabilirsniz.

Gizem Çufaoğlu 13 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Müthis bir sey:) Elime, yüzüme, saçıma, vücuduma ve göz makyajimi çıkarmak icin kullanıyorum. Çok guzel iyiki almisim. Teşekkürler Doa :)

Deniz Uzun 14 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Kargom sıkıntısızca ulaştı. Çok memnun kaldım ve 2.yi almaya karar verdim :)

CEVRİYE ÖZDEMİR 16 Mart, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Hem kızım hemde ben saçımıza kullanıcaz, yorumlara bakarak aldım cilt içinde kullanılırmı bilemedim kulanan varsa yorum yaparsa sevinirim

Handegül Birinci 19 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Hindistan cevizi yağından ikinci kez sipariş verdim .İlk gelen yağ kokusuzdu .Şimdikinde hindistan cevizi kokusu var.İlk gelen ürünüm ayrıca plastik kapaklıydı.Şimdi gelen ise resimde görüldüğü gibi gri kapaklı.Bu durumun nedeni nedir acaba ?

Afra Yılmaz 20 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Doa kozmetiğin en sevdiğim ürünü :) geçen yıl kullandım ve inanılmaz iyi gelmişti saçlarıma. Hem dökülmesini azalttı hem canlandırdı stok yenilenince hemen sipariş verdim ve kullanmaya başladım

Misafir 21 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

üRÜN DÜN ELİME GEÇTİ GERÇEKTEN MÜKEMMEL NEMLENDİRİYOR AMA HİÇ KOKUSU YOK HİNDİSTAN CEVİZİNİN KOKUSUNU ÇOK SEVERİM :)

Itır Yıldırım 21 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Yüzümde kullandım 1 kutusunu. Tüylenme yaptı :(

Deniz Gün 25 Mart, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Hamilelikte çatlak olușumunu önlemeye yardimci oldugunu duymustum. Doa'ya güvendigim için urun siparisini buradan yapmak istedim. Ayrica vucut için de dogal ne nemlendirici.

Cennet Camc 26 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten doğal ürün. Fakat bana son tüketim tarihine üç ay kalan ürün göndermişler.

Muzaffer Şahin 28 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce eşim için iki farklı markanın Hindistan cevizi (soğuk press) ve kakao yağlarını almıştım ve her ikisininde de oldukça belirgin kokuları vardı, bu durum fazlasıyla kafamı karıştırdı. Yanlış bir yorum yapmak istemiyorum ama bi tuhaflık olduğunu düşünüyorum.

Afra Yılmaz 28 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ben kullanıyorum gerçekten parlaklığı ve canlılığı hissediliyor

Hande Akça 28 Mart, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ben Doa tanınmadığı zamanlardan beri yıllardır hep Hindistan cevizi yağımı burdan alırım. Hatta bazı aktarlar şaşırırlar "neden doa bu kadar ucuza satıyor" diye. İlk zamanlardan bu yana ürün hep aynı hiç değişmedi kalitesi. Burdaki yorumlara baktımda gerçek HCYağı zaten kokmaz. Ben kahveme bile HCYağı koyuyorum çok memnunum. Evimin vazgeçilmezi

Misafir 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Bu ikinci kutum olacak saçlarımda yumuşaklık yaratıyor. Ancak neden kokmadığını anlayamadım diğer markalarda kokuyor hangisi doğru olan?

Misafir 5 Nisan, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce aldığımız yağın kokusunda belirgin bir fark var,şimdi gelen yağ hiç kokmuyor. Dokusunnda da farklılık var; nedenini merak ediyorum.

Nilüfer Keskin 6 Nisan, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Benim elimde uzun plastik şişede gelen var. Sanırım paketini değiştirdiler. Bu çok daha kullanışlı olmuş. Çünkü katı bir yağ olduğu için plastik şişeden almak zor oluyordu ben de çok kısa bir süre sıcak suya tutup erimesini sağlayarak kullanıyorum. Çok bereketli bir yağmış. Bitmedi hala. Bitince tekrar alacağım. Çok güzel nemlendiriyor. Bazen duştan sonra yoğun olarak sürüp maske gibi de bekletiyorum ve bir süre sonra fazla yağını gül suyu ile alıyorum. Cildi güzel yumuşatıyor.

erdem tor 21 Nisan, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

şimdi siparis veriyorum begenirim inş

Misafir 22 Nisan, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce başka markadan aldığım yağ ve doadan aldığım yağ kokuyordu. Ve dokuları farklıydı. Bu çok katı ve hiç kokusu yok. Ama kullanmadığım için o konuda yorum yapamıyorum.

Misafir 4 Mayıs, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Denemek için bir kutu aldım daha fazla almadığıma pişmanım. Saçlarım için kullandım, her gün kremsiz sadece şampuanla saçımı yıkamama rağmen yumuşaklığı 5-6 gün kadar gitti. Dökülme ya da kaşıntı yapmadı. Kesinlikle tekrar alacağım.

Yorum Yaz

Kötü İyi