İade

İADE  

doakozmetik.com sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde kullanmadığınız her türlü ürünü koşulsuz sorgusuz iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade işlemlerinden önce iletişim kısmından bizimle iletişime geçerseniz gerekli prosedür için bilgilendirme yaparız.

Kusurlu kırık, yırtık vb kargolama hatalarından doğan tüm yeniden gönderimler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Satın aldığınız ürünleri kullanmamanız durumunda 15 gün içerisinde tüm kargo ücretleri tarafınızdan karşılamak suretiyle koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 

DEĞİŞİM 

Kargo teslim edildikten sonra iade ve değişim için ürünleri iletişim sayfamızdan bize ulaşarak size yapacağımız yönlendirme ile kargo firmasına kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle teslim ederseniz gerekli değişimler koşulsuz biçimde yapılacaktır.

ÜCRET İADESİ 

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler direkt olarak kartınıza yapılmaktadır. İadeniz yapıldıktan sonra tutarın kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Havale/Eft seçeneği ile oluşturulmuş siparişlerde ise bizimle iletişime geçtikten sonra ileceğiniz iban numarasına ücret iadesi yapılır.

Bunlar haricinde bir sıkıntınız derdiniz olursa iletişim kurun insanız halden anlarız, hallederiz takmayın kafanıza.