Gül Suyu

51 Değerlendirme 5 51 35504

20,00TL

Stoklu
20.00 TRY

Gül Suyu (250 ml)   Çeşili bakımlar için kullanılabilecek %99 saf ve ekstra kalitede gül suyu.   Gül   Gül, Rosaceae familyasının Rosa cinsinden güzel kokulu bitki türüdür. Anavatanı  olarak uzak doğu bilinse de en meşhur güller, Anadolu ve İran gülleridir.…

Gül Suyu (250 ml)
 
Çeşili bakımlar için kullanılabilecek %99 saf ve ekstra kalitede gül suyu.
 
Gül
 
Gül, Rosaceae familyasının Rosa cinsinden güzel kokulu bitki türüdür. Anavatanı  olarak uzak doğu bilinse de en meşhur güller, Anadolu ve İran gülleridir. Dünyanın bir çok bölgesinde yetişmektedir. Güzel görünüşü ve kokusu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Park ve bahçelerin süslenmesinde kullanıldığı gibi odaları, balkon ve terasları süsler. Kesme ve hediye çiçekçilikte çok talep edilen bir çiçektir.
 
100 farlı türün bulunduğu gül çiçeği 5 ile 15 cm arasında bir büyüklüğe erişir. Gül yapraklarından distile yöntemiyle gül suyu elde edilir, bu suyun defalarca damıtılmasıyla kilosu 12000 avro olan gül yağı çıkarılır. Parfüm endüstrisinin vazgeçilmezinden olan gül yağı oldukça kıymetlidir.
 
Gül Suyu
 
Gül suyu gül bitkisinin taç yapraklarının damıtılmasıyla elde edilen hidrosoldür. Parfüm sanayisinin gül yağına olan büyük ilgisi nedeniyle gül suyu, yan ürün durumunda bulunmaktadır. Gülsuyu hamur işi ve lokum yapımında da kullanılır.
 
Gül suyu özellikle cilt bakımlarında kullanılır. Kullanıcıları tarafından aktarılan ve gelenekselleşmiş kanı ve  tecrübelere göre, gül suyu özellikle cilt lekeleri, cilt kırışıklıklarına ve gözaltı morluklarına karşı oldukça etkilidir. Bilinen en iyi toniklerden biri olan gülsuyu ile yüz silindiğinde cildi oldukça rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Kil maskesi gibi bir takım bakımlarda çoğunlukla saf gül suyu kullanmak daha etkili sonuç vermektedir.
 

87 Yorum

NİLÜFER SAYDAN 5 Haziran, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık olarak 1 ay önce almıştım. Çok memnun kaldığım için, bitmeden, 2. şişenin siparişini verdim. Kokusu pek güzel değil, idare eder. Cildimi temizledikten sonra, bir kaç defa fısfıslıyorum, kurumasını beklemeden ıslak ıslak nemlendiriciyi sürüyorum. Ferahlık veriyor ve nemlendiricinin sürülmesini kolaylaştırıyor.

Ayşe Serra Uzluer 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Memnun kaldığım bir diğer Doa ürünü. Tonik gibi kullanıyorum. Kokusu da çok güzel.

Fatma Serpici 25 Nisan, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

gönül rahatlığıyla kullanılabilecek tonik. doğallığını kokusundan anlıyorsunuz. özellikle tavsiyem kil maskesi yaparken de kullanılması. süper oluyor :)

Neşe Koçuk 9 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Tonik olarak süper bir ürün. Ben çok memnunum tavsiye ederim.

Gülçin Çay 17 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Rastladığım en güzel gülsuyu.Gerçek gülün kokusu hissediliyor.

Senem Cerrahoglu 20 Mayıs, 2014, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

ilk verdiğim siparişte elime ulaşan 0 saf gül suyuydu ve gerçekten çok güzeldi, bunun üzerine 5 şişe sipariş verdim ama bu sefer elime ulaşan %99 saf ve içinde alkol olan gül suyu gönderdiler, bilseydim hiç almazdım. bozmuşlar.

DOA KOZMETİK 20 Mayıs, 2014, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

sevgili tüketici ürün içerisinde bulunan şey alkol değil %0,5 oranında koruyucu bir madde. üründe bakteri oluşmasın diye konuluyor.

Misafir 26 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Gülsuyunun doğalını bulmak çok zor, piyasadakilerin çoğu gül aromalı ve boyalı normal su oluyor. Doa'nın farkı yine ortada, doğallığı kokusundan belli. Spreyli şişede olması da büyük avantaj, kullanım kolaylığı sağlıyor, sadece tonik değil ferahlatıcı yüz spreyi olarak da kullanıyorum böylece.

Rabia Karamanoğlu 8 Temmuz, 2014, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Sitenizin görünüşüyle birlikte ürünlerinizin de hem paketini hem içeriğini değiştirmeden önce bu gül suyundan iki şişe kullanmıştım ve çok memnundum. Daha sonra da lavanta suyunu denedim fakat gül suyu kadar cildime iyi geldiğini düşünmeyerek geçen hafta tekrar gül suyu siparişimi verdim bugün elime geldi ve açıkcası hüsrana uğradım. Elimdeki pakette eskisi gibi 0 doğal ve 150 ml gül suyu değil, %99 saf 125 ml ve içerisinde bulunanları internette araştırdığımda ciltle temasında kızarıklık ve solunması durumunda da nefes almada zorluk ve öksürük gibi yan etkileriyle karşılaştığım fenetil alkol olduğunu görerek oldukça şaşırdım. Bu durumu açıklarsanız sevinirim çünkü yine piyasadaki diğer ürünlerin yerine doa kozmetik tercih edeceğim bir marka fakat bunca zamandır müşteriniz olmamdan dolayı bir açıklamanın da hakkım olduğunu düşünüyorum. Sevgiler. ( DOA DİYOR Kİ : sevgili tüketici üründe bakteri üremesin diye koruyucu sınıfında olmayan bir bir koruyucu madde kullanıyoruz. içeriğinde bulunan madde gül suyunda ve yağında zaten doğal olarak bulunan fetenil alkoldür, diğer koruyuculara oranla çok daha temiz ve organik bir koruyucudur ve fiyatı da diğer koruyucuların 10 katıdır. şimdi bu bir bitki suyu ve zamanla bakteri üreyebilir, biz de içerisine doğal koruyucular koyuyoruz. emin olun ki siz değerli tüketicilerimizin zararına bir şey ilave etmeyiz. bu araştırmalarınız ürünün saf formu için geçerli olup bu üründeki oranı %0,5) civarındadır. ayrıca, alkol kelimesi görünce korkan müşterilerimize hatırlatma olarak söylemek gerekirse bu bildiğiniz alkollerden değil, yani sarhoşluk verici bir madde değildir.)

selcen dölek 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

yıllarca görgüsüzlüğümün ve bilinçsizliğimin kurbanı olarak zincir kozmetik mağazalarında maymuna döndükten ve neredeyse kazancımın dörtte üçünü şık ambalajlardaki kimyasallara döktükten sonra doğru yolu buldum. kokusunu sevmiyorum ama pıst pıst sıkmaktan kendimi alamıyorum.elimdeki bitsin öyle alim diye beklemeyin. keşke la prairie sete maaşımı yatırmadan tanısaydım seni doa.

gülnur tek 30 Ağustos, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

dün kullanmaya başladım cilt nemleniyor ve yumuşacık oluyor kokusu da ağır değil.yalnız sitedeki görünümüyle gönderdiğiniz ürünlerin görünümü neden farklı .sadece gül suyu için demiyorum sabunlarda farklı geldi mesela.sitede karton kutusunda elimde naylona sarılı.

Pınar Demiray 1 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

tonik olarak kullanıyorum oldukca memnunum piyasada satılan gül suyunun kokusunu ya da rengini beklemeyin sonucta bu dogal bazıları kokusunu begenmese de bence dogallık onemli

Misafir 3 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Sabah ve akşamları, yüzümü üzüm çekirdeği sabunu ile yıkadıktan sonra kullanıyorum. Birkaç fıs yetiyor yüzüme :) Sonrasında kendi kendine kurumaya bırakıyorum. Bu şekilde yüzüm hem nemleniyor hem de ferahlıyor. Bazı internet sitelerinde gül suyunun gözenek küçültücü etkisinden bahsedilmiş ancak benim böyle bir gözlemim olmadı. Doakozmetik'e çok teşekkürler, ürünleriniz doğal, kaliteli ve cebe uygun. Geç buldum ama çabuk kaybetmeyeceğim :) Umarım çizginizi bozmazsınız, süper bir iş çıkarıyorsunuz.

Misafir 13 Eylül, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Piyasadaki sentetik adaslarinin aksine bu gul suyunun dogal olmasi cok buyuk bir arti. Kokusunu sevip sevmemek tamamen zevke bagli; ama sonucta Doa'nin sattigi gul suyu, bence gul suyunun kokmasi gerektigi gibi kokuyor--insanin burnuna sentetik veya agir bir esans kokusu gelmiyor. Bunun disinda, eger rosacea (gul hastaligi) veya asiri hassas cilde sahipseniz (yagli veya kuru farketmez), sakin kili gul suyuyla sulandirip yuzunuze maske yapmayin. Pancara donen cildiniz bir de deli gibi kasinip kabariyor. Tecrubeyle sabit. Ama bunda gul suyunun kabahati yok..

nida sahin 17 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

tonık olarak kullanıyorum.gozenek sıkılaştırıyor.

emine mutlu 1 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

ben çok önce almıştım o zaman çok güzeldi hakikaten doğal bir kokusu vardı ve cildi günlük kir toz ve pislikten arındırıyordu. Ama daha sonradan sipariş etmedim. şimdi ki gönderdikleri üründe aynı performansı veriyor mu bilemem ama bence içinde birazcık alkol olsa da bunun doğallığını etkilemeyeceği kanaatindeyim çünkü gül suyu saf alkolle karıştırıp kullanıldığında çok daha iyi bir temizleyici olduğunu biliyorum.

Misafir 1 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Kokusu eskiden anneannemin kullandığı gülsuyu gibi çürük kokuyor :) doğallığını burdan anlıyorum :) Piyasada ki bir çok üründen daha güzel. Tonik olarak kullanıyorum. Bazen de makyajımı bununla çıkartıyorum.

Misafir 1 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Susam yağıyla veya jojoba yağıyla karıştırıp göz makyajımı çıkartmak için kullanıyorum. Malum göz çevresi hassas bölge. Hazır ürünler içerisinde bir ton kimyasallar var ve makyajı çıkartırken hassas göz çevresini yıpratıyor. Ama gül suyu cildi gererek o bölgenin sarkmasını ve gerginleşmesini sağlıyor.

KÜBRA ARSLAN 10 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

gül suyu + glikolik asit siparişlerim gelir gelmez kendime harika bir tonik hazırlayıp siyah noktalardan kurtulucam ... yorumları okudum gerçekten de piyasada doğal gül suyu bulmak çok zor

IRMAK UGUR 17 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Almazsam çatlarım:))

Misafir 20 Ekim, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

gerçekten süper bir ürün tek handikapı plastik şişede gelmesi bunun için eczaneden boş bir şurup şişesi işimi gördü.ben bu boş şişeye gülsuyunu,3 çay kaşıgı beyaz kil ve biraz cadı fındığı suyu(sevgili doa lütfen buna da bir el at,harika bir bitki!) kattım ve sonuç mükemmel oldu gözenekleri küçülmüş,sivilcesiz,lekesiz kusursuz bir cilt.

Misafir 6 Kasım, 2014, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

önceleri marketten aldığım gülsuyunu kullanmıştım ve cildim çok kızarmıştı ama bu ürün öyle yapmadı .kokusu da zaten kendin gül kaynatmışsın gibi .ben çok memnunum tavsiye ederim özellikle sülfatsız yüz yıkama jeliyle kullanın daha bi muhteşem oluyo :))

Burcu Akın 14 Aralık, 2014, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Gül suyunun yüze iyi geldiğini arkadaşımdan duyup kullanmak istedim ve sipariş ettim buradaki ürünlerin doğal olduğundan emin olmam da içimi çok rahatlatıyor, siparişim geldiğinde etkilerini de paylaşacağım :D

Sevda Demir 16 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

kil maskesini gül suyuyla hazırlayıp kullanmak mükemmel sonuçlar...

dila bayraktar 15 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

yillardir tonik olarak gul suyu kullaniyorum. ilk defa doa kozmetikten siparis verdim. urun spreyli sisede geliyor ve bu da urunun kullanimini kolaylastiriyor. ozellikle yaz aylarinda buzdolabinda bekletip yuze sikildiginda cok ferahlatici oluyor. begendim.

PINAR BAHTİYAROĞLU 20 Ocak, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Makyaj çıkarmak için kullanıyorum, 10 numara iş görüyor. Gözümü yakmıyor ve kurutmuyor. Dudakları canlandırıyor.

Gülbahar Kale 28 Ocak, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

gliserinle birlikte kullanıyorum çok güzel nem veriyor. şimdiye kadar tek sipariş verdim ve aldığım her şeyden memnun kaldım. tüm cilt ve saç bakım ürünlerimi doa ile değiştirmek istiyorum. sonunda kupkuru cildime bir çare buldum sanırım :)

Türkan Aksoy 13 Şubat, 2015, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

bu ürünü tonik olarak kullanıyorum ve kokusunu da çok seviyorum

sevim aygün 22 Şubat, 2015, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Püskürtmeli şişesi harika ! Yüzümü yıkayıp direkt yüzüme püskürtüyorum, hem nemlendiriyor hem ferahlatıyor. Bazen de göz makyajımı tam çıkartamadığımda pamuğa sıkıp gözümün etrafındaki makyaj kalıntılarını temizliyorum, hassas göz çevresinde de etkili yani ;)

Ebru Yalçın 24 Şubat, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Sevgili DOA KOZMETİK acaba gül suyunu küçük kalıplarla buz haline getirip cilde o şekilde uygulayabilir miyiz, yoksa bu etkinliğini azaltır mı? Daha önceleri (piyasadaki gül sularının gerçek olduğunu sandığım ilk gençlik yıllarımda) bu şekilde uygulamanın gözenekleri temizlemek ve küçültmek için etkili olduğunu duymuştum ve uygulardım, sonra gerçek gül suyu olmadıklarını öğrendiğimde uğraşmayı bırakmıştım.

şebnem bingöl 1 Mart, 2015, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

erkek arkadaşıma aldım. tonik olarak yüzünün kuruyan bölgelerine gayet iyi geldi. tek sorun kokusunun biraz ekşi olması

Büşra Elban 4 Mart, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

çok büyük hevesle aldım, orjinalliğinden de şüphem yok (çürüğümsü kokusundan anlaşılıyor zaten saf olduğu) fakat yüzümde ufak sivilceler çıkarttı :( hatta göz makyajımı silmek için gözüme daha yoğun kullandım, göz kapağımda bile sivilce çıkmıştı ertesi gün. cildiniz hassas yapıdaysa kullanmadan önce havalara girmeyin benim gibi :(

selin alçay 19 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

harika bir tonik 10 dakika da bir yüzüme fıslatıp duruyorum 2.5 litrelik kola şişesinde yollasalar keşke bana :) :)

Burcu Yıldırım 19 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Bayılıyorum bu ürüne bitmesin diye kıyamadığım ürünlerdendir kendisi :)

Demet Sahbaz 27 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Hem dustan sonra vucuduma hem de gece nemlendiri serumdan once yuzume tonik niyetine kullaniyorum, pammbih gibi oluyor cildim.

gelincik tegin 3 Mayıs, 2015, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

bildiğim kadarıyla ticari olup da güvenilir tek marka gülbirlik idi. çok da severek kullanıyorum. sonra diğer ürünlerinden çok mamnun kaldığım için doanın gül suyunu denedim..hafif ekşimsi kokusu bile ohh be en azından esansız gül suyu, güllaça değil yüzüme kullanabilirm dedim. ve evet bu ürünü de beğendim

Esra Alçay 23 Haziran, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Temizlenmiş cildime her akşam nemlendirici öncesi uyguluyorum. Gerçekten sıkılaştırdığı doğrudur.

Ebru Bayramoğlu 24 Haziran, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

özellikle yaz aylarında buz dolabına koyup ,dolabı açtıkca sıkıyorum harika

zeynep başar 30 Temmuz, 2015, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

kargo hızından ve paketlemeden dolayı teşekkür ederim..

selda özpınar 8 Ağustos, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

kargo hızı super iki günde elime ulaştı siparişler. İki kutu sipariş vermiştim kokusu doğal olduğunu ıspatlar gibi resmen, spreyli şişede olması çok güzel büyük kolaylık sağlıyor. Teşekkürler doa..

hatice başar 25 Ağustos, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

bir ay önce hindistan cevizi yağı ile birlikte aldım ikisini dönüşümlü olarak kullanıyorum çok memnunum

AYŞE DEMİRBAŞ 2 Eylül, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Tek kelime ile muhteşemmmmmmmmmmmmm

AYŞE DEMİRBAŞ 2 Eylül, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Kesinlikle pahalı markaların toniklerini kullanmaya değmez o kadar markanın toniklerini kullandım ki nemlendirici özellikli olanını tercih ettiğim halde kuruttu cildimi. Ama bu gül suyu bir harika hem gözenekleri sıkılaştırıyor. Hem de tonik özelliğine sahip. Kesinlikle deneyin. Ben dolapta saklıyorum. Çünkü soğuk zaten cilde iyi geliyor. Soğuk ve gülsuyu süper etki ediyor cilde..

Selin Uner 16 Eylül, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Kullandığım en iyi gül suyu. Kokusu tabi ki kötü ama ne kadar kötü o kadar iyi demek. Cildimi rahatlatıyor ve gözeneklerin sıkılaşmasından yardımcı oluyor.

bilge can 17 Eylül, 2015, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

kokusu güzel ama daha fark edilir bi koku bekliyordum. kargoyu aldım şişeyi açayım derken elimden düştü plastik olmasına ragmen kırıldı yarısını kurtarabildim :) ama hoşuma gitti

Misafir 2 Ekim, 2015, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

merhabalar, aynı pakette c vitamini serumu, makyaj temizleyici tonik, keratinli saç bakım maskesi, saç bakım yağı, hindistan ceviziyağı, gül suyu, baobab yağı aldım. GÜL SUYU doğal, kokusu beklediğim gibi çamurlu gül kokusu gibi :))) ama doğal gül suları böyle kokuyor. teşekkürler DOA KOZMETİK

Rahmeli Sevinç 28 Ekim, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

yüzüme uyguladığım tek tonik gülsuyu ardından bir damla hindistan cevizi yağıyla nemlendiriyorum iyi geliyor

ezgi gültekin 4 Kasım, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

koku korkunç ama doğal gül sularının hepsi aynı kokuyo, bunu kardeşim için almıştım ben lavanta suyunu memnuniyetle kullanıyorum. gül suyunu pek sevemedim.

Misafir 24 Kasım, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Kokusu abartıldığı gibi kötü değil. Diğer gül sularına benzer bir kokusu var. 2 gündür kullanıyorum ve %99 saf olduğu için memnun kalacağıma inanıyorum.

Ozlem Akbas 9 Aralık, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Ben bunu bi arkadaşıma hediye ettim. Salak gibi kendime almamışım. Sonra arkadaşımı gördükçe "Bu kızın cildi ne güzel oldu maşallah" demeye başladım içimden. En sonunda sordum, "Sırrın ne hele söyle" dedim. "Ne sırrı sen bana gül suyu aldın ya, onu kullanıyom işte" dedi. Attım sepete bu sefer :)

Hatice Sağlam 15 Aralık, 2015, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Yüzümü yosun sabunu ile temizledikten sonra kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Kullanımı pratik ve kokusu da yazıldığı gibi kötü değil.

Misafir 2 Ocak, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

piyasadaki hiçbir marka gül suyu bunun kadar doğal bir kokuya sahip değil. ayrıca inanılmaz bir yumuşaklık ve tazelik hissi veriyor, tonik olarak kullanıyorum ve çok memnunum. umarım kısa sürede stoğa girer

Cansu Kış 3 Şubat, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

efsane doa kozmetik ürünlerinden biriymiş.yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.cildim yumuşacık,aydınlık,taze ve gözeneklerim sıkılaştı.tabi bunun yanında mikro düzeyde kimyasal peeling de yaptım doa kimya asitleri ile...öneriyorum herkese.dışarıdan satılan hiç bir kozmetiği alıp yüzüme süremez oldum.doğal gül suyunun faydasını da bu üründen sonra anladım teşekkürler doa :)

Nurşin Çelik 6 Mart, 2016, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

ürünü sipariş verdim çokkk heycanlıyımm :) umarım saf gül suyudur

cansel kaya 22 Mart, 2016, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Ciltteki gözenekleri sıkılaştırır mı? Kullanıp sonuc almıs olan varsa yardımcı olabilir mi

cansu cıncık 23 Mart, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

harika bir ürün ve doğal tavsiye ederim

funda akçin 17 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

yüzümü temizliyorum kokusu süper doaya teşekkürler en azından güvenle kullanıyorum

Berrin Alpay 12 Temmuz, 2016, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

ürünü 2 şişe almıştım iyiki de almışım buz dolabında saklıyorum ve hala hiç bir şey olmadı, tonik niyetine yüzüm için yaptığım maskeden sonra yada cildimin tamamen temizlendiğine kanaat ettikten sonra kullanıyorum memnunum

Berrin Alpay 12 Temmuz, 2016, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

ürünü 2 şişe almıştım iyiki de almışım buz dolabında saklıyorum ve hala hiç bir şey olmadı, tonik niyetine yüzüm için yaptığım maskeden sonra yada cildimin tamamen temizlendiğine kanaat ettikten sonra kullanıyorum memnunum

Sezen Yıldız 29 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Sezen Yıldız29.08.2016 kokusu gül gibi. buzdolabında tutuyorum arada iki fıs ferahlatıyor ve tonik görevi görüyor. tavsiye ederim

Irem Gülyaşa 30 Ağustos, 2016, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Eskiden plastik ve tombul bir şisedeydi lavanta suyuda ayni şekilde cildimi çok ferahtatmisti buzdolabinda saklamak en iyisi cok güzel bir ürün .

müjde filizfidan 28 Kasım, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Harika bir ürün.Ama biraz daha ekonomik olsa daha iyi olur sanki:-)cildi gerçekten rahatlatıp kadife gibi yapıyor.Yeni üye olduğum için 2 haftadır ürünlerini kullanıyorum.B5 vitamini de güzel...

müjde filizfidan 28 Kasım, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Ayrıca bugün tekrardan sipariş ettim.Geçen hafta elime ulaştı.Gerçekten doğal bir ürün.Annem beğenmedi.Si...kokuyor dese de ben çok beğendim.

Çiğdem YILMAZ 2 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

öncelikle merhaba, nerden başlasam nasıl anlatsam:) ben DOA ile yeni tanıştım. 1- 2 ay diyelim. gece gündüz ürünlerine bakarak sanırım bu uygun fiyatlı ürünlere hepsini de denemek için piyasadaki bir pahalı tonik nemlendirici fiyatı kadar alışveriş de yaptım. neler mi kullanıyorum:) gül suyu glikolik asit laktik asit ve b3 vitamini karışımı bir tonik yaptım. yüzümü yıkıyorum(henüz sabunlarım kargoda. o yüzden market sabun ve makyaj temizleyicileri ile) toniğimle temizliyorum.sonra (akşamları c vitamini %5 serum)sonra hyolironic asit serum sonra yağlı ciltler için serum ve sonra baobab veya skualen yağlarından birini sürüyorum. göz çevreme akşamları avokado yağ sabahları kahve çekirdeği ile beklettiğim k vitaminli yağı sürüyorum:) hepsi de çok güzel. iyi ki tanıştım doa ile. ayrıca badem yağı kakao yağı hint yağı Hindistan cevizi yağı ve b5 vitamini karışımı kaş kirpik bakım yağı yaptım. henüz 1 haftadır kullanıyorum ama kaşlarımdaki boşluklar doldu bile:))))

Çiğdem YILMAZ 2 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

arkadaşlar ben de toniği cildimi tam anlamıyla temizlediğimde kullanırdım. ama araştırınca öğrendim ki önce yıka sonra tonikle temizle(pamuk yardımıyla) sonra serumlar varsa maske ve tedavi edici ürünler en son nemlendirme ve bakım yağları(yoğunluğuna göre) şeklinde kullanmalıymışız ürünleri.

Misafir 5 Aralık, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Kokusu biraz kotu olsa da yuzumu yine doa dan aldigim yuz sikama sabunu ile yikadiktan sonra bir kac fis yuzume sikip kendi kendisine kurumaya birakiyorum gul suyunu. Sonra kadife gibi yumusak ve purussuz bir cilt :) ben cok memnunum ama kokusu biraz kotu maalesef

Selin Uner 22 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Son aldığım gül suyu öncekilere göre daha kötü kokuyor. İçeriği mi değişti yoksa artık daha doğal mı oldu? :) Sabah ve akşam yüzüme sıkıyorum, cildimi sakinleştiriyor. :(

ülkü ölmez 2 Ocak, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

@cansu kış kimyasal peelin hakkında bılgı verebılır mısın? ben de uzun zamandır denemek ıstıyorum ama cesaret edemıyorum :(

nalan ağca 6 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Bildiğiniz bol esanslı gül suyu değil biraz ağır bir kokusu var sanırım buda organik olmasından kaynaklı tonik olarak yüzümü yıkadıktan sonra yüzüme sürüyorum ve yüzümü yıkadığım halde gülsuyunu sürüp pamukla silince cildimde günün izlerini görebiliyorum ve böylece daha temiz bir cilde sahip oluyorum

fatma Şenyildiz 6 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Cokk guzel cildi ferahlatiyor ve sıkılastiriyor

Misafir 10 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Her sabah ve akşam tonik olarak kullanıyorum. Bence kokusu ağır değil. Eskiden evde yaptığımız gül suları ile aynı kokuyor. Cildimi ferahlatıyor, çok memnunum.

güldane başusta 10 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

piyasa değerinden pahalı buda gerçek anlamına geliyor ;)

emine taşdemir 10 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

çok kötü kokuyor,acaba bozuk mu diye dusunmeden edemiyorum,ilk kez kullanıyorum ama kokusu agır bi gül suyu gibi değil çok başka kokuyor :( hepsi mi böyle. yoksa bende ki bozuk mu ? :(

Zahide Yang 14 Ocak, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Ben de ilk defa alacağım bakalım etkisini nasıl göreceğim detaylarını anlatirim

eylem şen yüksel 20 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

alabileceğiniz en kaliteli tonik bence ,elimdeki markalı kimyasal yüklü toniklerin hepsini çöpe attım..

Çiğdem Aydın 21 Ocak, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Çok çok çok memnunum, gördüğüm en güzel gül suyu, 20 gündür kullanıyorum cildime çok iyi geldi, temiz ferah ve yumuşak hissediyorum. Kokusu ise ilk sıktığımda biraz ekşimsi olsa da bir dakika içinde ağır olmayan nefis bir gül kokusuna dönüşüyor. Gül suyunu tonik olarak kullanan herkese bu ürünü tavsiye ederim, çok sevdim. erirse sevinirim

nezanet bayrak 24 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

arkadaşlar uzun zamandır yüzde yüz gülsuyu arıyordum.burda gördüm memnun kalan varmı acaba bide yüzde yüzmüdür.yetkililer bilgi verirse sevinirim

nezanet bayrak 24 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

yorumlarım gelmiyor?

ülkü ölmez 25 Ocak, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

merhaba, ben de bu urunu nerdeyse bır haftadr kullanıyourum. ben cok memnun kaldım. cıldıme kolay kolay her sey ıyı gelmez ama buradakı urunler gercekten cok guzeller. tavsıye ederım.

Misafir 9 Şubat, 2017, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Gül suyunun faydaları saymakla bitmez çok faydalı ve ben tonik olarak kullanıyorum akşamları yüzümü yıkadıktan sonra bir pamuk yardımıyla tüm cildime uyguluyorum çok faydalı sabaha kadar cildim nemlenmiş hissiyati veriyor ve yüzümü yumuşatıyor doa kozmetiğin ürünleri de kesinlikle doğal saf ürünler.

Fatma Kurubaş 12 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Çok güzel çok beğendim

Misafir 16 Mart, 2017, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Düzenli kullanmadıgım halde cildimde parlaklık ve sıkılastırma etkisini gözlemledim. Kötü koktugundan bahsedilmiş ancak bildigim kadarıyla orjinal gül suları bu şekilde hafif cürük kokuyor. bence güzel bir koku.

Elif Merve Erte 19 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Cildim karma ve gozenekli sabah aksam uyguluyorum yuzume gozeneklerim biraz kapandi 2 gun oldu daha ins daha cok kapanirlar

Zeynep Coşkun 22 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Güzel bir ürün. Saf gül suyundan beklenen tüm özellikleri ve faydaları haiz. Sıkılaştırıyor, nemlendirme yapiyor ve ferahlatiyor. Gozaltı balonlarina iyi geliyor. Bir de saf gül yağını uygun fiyatlarla sunsanız harika olurdu. Hersey icin tesekkurler.

Yağmur Öztürk 12 Nisan, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Keşke stoklara girse :(

Misafir 28 Nisan, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Mis gibi gül kokmuyor ama buradaki yorumlar kadarda kötü degil tabiki.Parfüm içermediği içinde normal olduğunu biliyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra tonik olarak kullanıyorum.Yüzümün gerildiğini ve ferahlık verdiğini hissediyorum.Artık havalar ısınmaya başladığı için nemlendirici bile sürmeme gerek kalmıyor.Yumuşacık oluyor. Lekelere, morluklara pek bir etkisi olmadı. Gözenek sorunum olmadığı için etkisi konusunda bir fikrim yok. Fısfıslı oldugu için kullanımı kolaydır. Doa 0 saf olarakda satış yapsa keşke:)

Kamer Korkmaz 4 Mayıs, 2017, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Harika bi ürün eksimsi kokusu cok rahatsiz edici degil,

Yorum Yaz

Kötü İyi