Ascorbyl Palmitate %5 Serum

Ascorbyl Palmitate %5 Serum
Ascorbyl Palmitate %5 Serum
  • Stok Durumu: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: AsPalm5
  • 40,00TL

%5 Ascorbyl Palmitate Serumu
Doa %5 Ascorbyl Palmitate Serumu cilde ışıltılı ve canlı bir görünüm kazandırır. Güçlü antioksidan etkisi sayesinde cildin zararlı dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Gözaltı dahil tüm yüzde, boyun,……

%5 Ascorbyl Palmitate Serumu

Doa %5 Ascorbyl Palmitate Serumu cilde ışıltılı ve canlı bir görünüm kazandırır. Güçlü antioksidan etkisi sayesinde cildin zararlı dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Gözaltı dahil tüm yüzde, boyun, dekolte ve eller üzerinde kullanıma uygundur.

 

Ürün kuru ve karma ciltlerde kullanıma uygun yağ bazlı bir c vitamini serumudur. Ayrıca L-ascorbic acid gibi su bazlı serumlardan sonra destekleyici olarak kullanılabilir.

 

Kullanımı / Usage:

Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak sadece akşamları uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. * Uygulama sonrası Güneş ışınlarına maruz kalınacaksa Yüksek Faktörlü güneş kremi kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar / Warnings:

*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

İçindekiler / Ingredients:

Squalene, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

İçeriği:

Squalene : %94,5

Ascorbyl Palmitate : %5

Tocopheryl Acetate : 0,5

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler