Argan Yağı

Argan Yağı  30 ml   Çeşili bakımlar için kullanılabilecek 0 saf ve organik argan yağıdır.    Argania spinosa ağacının meyvelerinin çekirdeğinden çıkarılan yemişten elde edilen argan yağı, oldukça özel ve değerli bir yağdır. Argan yağının en önemli özelliği cilt tarafından…

Ürün detayları bölümüne gidin.

5.0 Puan | 69 Oy 1525

Ürün Kodu: 30 ml

22,50TL

22.50 TRY

Ürün Detayları

Argan Yağı 
30 ml
 
Çeşili bakımlar için kullanılabilecek 0 saf ve organik argan yağıdır. 
 
Argania spinosa ağacının meyvelerinin çekirdeğinden çıkarılan yemişten elde edilen argan yağı, oldukça özel ve değerli bir yağdır. Argan yağının en önemli özelliği cilt tarafından hızla emilmesi ve nemlendirmesidir. Cilt bakımında bilinen en etkili yağlardan birisidir.
 
Argan Ağacı
 
Argan ağacı (Argania spinosa ) Fas’da bulunan, meyvesinin çekirdeğinden çıkarılan ve oldukça değerli olan yağı için yetiştirilen bir ağaçtır.
 
Argan yağının yağ asit oranları şu şekildedir.
 
 
Yağ Asidi    Oran       
Oleik    % 43       
Linoleik    % 37       
Palmitik    % 12       
Stearik    % 6       
Linolenik    % 0,5     
 
Argan Yağının Faydaları
 
Argan yağı cildi nemlendirir ve kurumaya karşı korur.
 
Ciltteki nem dengesini koruduğu için cildin yaşlanmasını geciktirici etkisi vardır.
 
Ciltteki nem dengesini muhafaza ettiği için kuru ciltleri korur.
 
Yağlı ciltlerdeki yağlanma sorununu azaltır.
 
İşlem görmüş ve kuru saçları nemlendirerek elastikiyet verir, böylece koparak dökülmeleri engeller, saçları besler güçlendirir.
 
Argan Yağının Fiyatı
 
Argan yağımızın neden ucuz olduğu sorusu en çok muhatap olduğumuz soru, haliyle bu yağın uluslararası tedarik fiyatını anlatıyoruz. Argan yağı değerli bir yağdır ancak en nihayetinde altın değildir. Denizada kozmetiğin erişilebilirlik ilkesi (en nitelikli ve doğala, en uygun fiyatla, bütün sosyo ekonomik kesimlerdeki insanları buluşturma çabası) , adil ticarete ( fair trade )  olan desteği, tedarikteki uzmanlığı, nitelikli kadrosunun çalışması ve fiyat politikasıyla bu yağa ulaşıyorsunuz.
 
Sitemize muhtemelen bir arkadaşınızın tavsiyesi veya müşterilerimizin memnuniyet belirten yazıları sayesinde ulaştınız. Dolayısıyla sizin bu markanın ve yağın varlığından haberdar olmanız için biz reklam parası harcamadık, reklam yüzümüz yok ve bu yüzden sizden bunun parasını almıyoruz. Aldığınız yağın ambalaj maliyetlerinin minimum tutulduğunu ve size ambalaj parası ödetmediğimizi unutmayınız.
 
Orijinal Argan Yağı (Organik Argan Yağı)
 
Argan yağı alırken dikkat etmeniz gereken hususları sıralamak istiyoruz
 
1) Argan yağı parfüm gibi kokmaz.
 
2) Argan yağının rengi koyu sarıdır. Asla şeffaf olmaz
 
3) Argan yağının tadı çok acı değildir.
 
4) Argan yağı çok koyu kıvamlı değildir.
 

69 Yorum

Melike Uçar

Nisan 24, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü boyadan yanmış saçlarım için yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Kuaförüm bana içinde argan yağı olduğunu söylediği bir bakım kremi satmaya çalışmıştı ama ben bunu saf yağ olarak kullanacağım dedim ve de gerçekten saçlarımı kesmem gerekecek diye düşünürken artık onlara dokunabiliyorum:) teşekkürler doa..

Misafir

Nisan 24, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürünü öncelikle yüzüme kullanmıştım.Başlangıçta güzel nemlendiriyor, cildin hassasiyetini hafifletiyor. akneler azalıyor. Ama uzun süreli kullanımda T bölgesinde pütürtülü küçük yapılı sivilceler oluşuyor. Özetle cildime faydalı oldu ama uzun süreli olarak kullanımı cildime biraz ağır geldi.

Misafir

Mayıs 7, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Cildim yağlı zaten acayip parlar normalde bir de yağ kulanılır mı diye düşünürken yine de denedim 2 haftadır aralıkla kullanıyorum yatmadan önce extra yağlanma beklerken sanki azaldı bile gibi geliyor ben mi öyle algılıyorum bilemedim :) ama sevdim uzun sürede nasıl etkileri olacağını merak ediyorum sivilce kızarıklıkları gitse keşke...

Eda Cengiz

Mayıs 15, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

İlk alışverişimde almıştım. Saçım ve cildim için kullanıyordum ve memnundum. Ancak başka ürünler kullanmak istediğimden tekrar edinmemiştim. Kesinlikle kullandığım her iki yerde de etkisini gördüm. Dnüp dolaşıp tekrar edinebilirim ilerleyen zamanlarda. :)

Ayşe Gül

Mayıs 17, 2014, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Kullanmaya başladım hatta bitti bile :)

Misafir

Mayıs 18, 2014, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

bu yağı gece kremiyle birlikte sürüyorum ve etkisini hissetmeye başladım. çok besleyici bir yağ. ayrıca her banyodan sonra saçım henüz ıslakken saç uçlarına bir kaç damla yediriyorum. bunu saçımı kestirdikten sonra uygulamaya başladım. ilk başlarda pek etkisinin olmadığını düşündüm açıkçası. 2-3 ay kullandıktan sonra saç kırıklarımda artış olmadığını farkettim. benim saçım çok çabuk yıpranır aslında. kısacası memnunum kendisinden. Doa ya bizi böyle kaliteli ve saf ürünlerle buluşturduğu için teşekkürler.

Neşe Koçuk

Haziran 13, 2014, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Cildim kuru olmasına karşın bende biraz yağlı bir his bıraktı. Kokusu da pek hoşuma gitmedi. Ben yüzüm için macademia, baobab ve jojoba yağlarını daha çok tercih ederim.

Şahika Şarifi

Haziran 18, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

daha önce başka bir markanın argan yağının kullanıyordum. rengi ve kokusu onunla aynı. saç uçlarıma fazlasını yüzüme ve ellerime yediriyorum

sinan eğilmez

Haziran 30, 2014, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

yorumlardan etkilenerek sipariş verdim inşallah iyi gelir saçlarıma

Zeynep Kahya

Ağustos 7, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürünü kullanıyorum saclarımın canlandıgını söyleyeblirim mutlaka deneyin derim.

Misafir

Ağustos 26, 2014, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

En son aldığım argan yagı nda zeytin yağı kokusu vardı , daha öncekilerde yoktu. Zeytin yağıyla karışım yapmaya başlanmış sanırım (Doa not: yağa başka bir yağ katılmıyor. ancak argan yağı elde edilirken biraz fazla kavrulursa bahsettiğiniz koku olabiliyor, bu da dönem dönem ithal edilen yağlarda görülebiliyor, argan yağı fabrikasyon değil faslı kadınların çöl ortamında elde ürettiği bir yağdır)

nida sahin

Eylül 17, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

harıka bır yag.

Misafir

Eylül 30, 2014, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yüzüme uygulamak benim akneye meyilli cildime pek iyi gelmedi ama saç uçlarıma sürdüğümde dışarıdan da fark edilir bir güzelliği oldu. Kuru saç uçlarımı nemlendirip, canlı gösterdi. Saç diplerine uygulama cesareti göstermedim henüz. :)

emine mutlu

Ekim 1, 2014, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

argan yağını banyodan sonra ıslakken saçımın uçlarına sürüyorum. tabiki bir kaç damlacık fazlası çabuk yağlandırabilir. sonrada tarakla tarıyorum. saçalarımdaki o tel tel olma durumunu baya bir ortadan kaldırıyor yumuşacık oluyor. ayrıca sanki saçlarım daha gürleşti. bence alınabilir. ellerim için çok uzun süre kullanmadım.

Hayriye Koz

Ekim 31, 2014, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

saç maskeme katıyorum saçlar nemliyken bir kaç damla sürüyorum kaç şişe argan yağı bitirdim bilmiyorum bence yağlar içinde e vitamini 1 ki eğer onu yağdan sayarsak argan yağı 2 derim..

Burcu Yılmaz

Kasım 6, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yıkanmış saçlarımın uçlarına 1-2 damla argan yağını elimle yediriyorum. Sonra fön çekiyorum. Hem fönüm daha kalıcı oluyor, hem saç uçlarımın incelmesini önlüyorum hem de bebek gibi yumuşacık saçlarım övgüler alıyorum:) Bu arada asla ağırlaştırmadı.

meltem aslan

Kasım 13, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Kupkuru ve kabarık saçlarımı hizaya getirdi. Artık elektriklenme yok. Sadece bir damlası yetiyor. Teşekkürler DOA :)

Misafir

Kasım 20, 2014, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

merhabalar, doa kozmetikten saç bakım yağı olarak ve kaş-kirpik bakım yağı olarak kullanmak üzere sırasıyla hint yağı, badem yağı, susam yağı, jojoba yağı, argan yağı ve çörek otu yağı aldım. her hafta hepsinden biraz karıştırıp saç diplerime friksiyon yaparak yediriyorum. birkaç saat bekletip yıkıyorum. sonuçlar ortalama 3 ay sonra kendiini gösterir. ancak şimdilik çok memnunum. aynı karışımı kaç ve kirpiklerime de akşamları uyguluyorum. tavsiye ederim.

Misafir

Aralık 14, 2014, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, bir önceki alışverişime argan yağı kullandım saçlarıma ve göz altlarıma. Saçlarda dikkatli kullanıldığında yağlı his bırakmıyor ve cidden fayda sağlıyor bir de benim doğuştan göz altı morluklarım var birazcık uyumadan önce küçük miktarda argan yağı uygulayıp sabah yıkayınca fayda sağladığını hissettim ama aldığım argan yağının yarısını halıya döktüm bir dahakine damlalıklı şişeme koyacağım :D

Ebru Yıldız

Ocak 5, 2015, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

direk saç bakım yağıma attım, cilt için kullanırsam tüylenme yapmasından korkuyorum. saça iyi gelen yüzdeki tüyleri de besler diye.

neşe karaoğuz

Ocak 16, 2015, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürün kaç mlacaba?

Misafir

Ocak 20, 2015, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürün bugün elime geçti daha önce bir kaç markanın argan yağını kullanmıştım hepsi hemen hemen aynı kokuyordu ama doanın argan yağı kötü kokuyor çam kokusu gibi rahatsız edici bir kokusu var bakalım etkisi nasıl olacak (DOA NOT: argan yağı kavrularak elde edilen bir yağdır, kavruk bir koku olur saf argan yağında)

beyza aktay

Ocak 27, 2015, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

eft ve havale fıyata daılmı yoksa ayrıca onudamı vericez yanı 7.50 tl olan yagı 14-15 tl'ye mı alıcaz???

Ece Utlu

Ocak 31, 2015, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

birkaç gündür banyodan sonra ıslakken saç uçlarıma kullandım.daha sonra saçımı kuruttum.boyadan ve açma işleminden iyice kurumuş saç uçlarım gözle görülür şekilde nemlendi bakımsız hali gitti :)

nida sahin

Şubat 12, 2015, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

piyasaya göre fiyat çok uygun. yüzüme ve sacıma kullanıyorum. çok memnunum

İzel Azin Seyidoğlu

Şubat 15, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yeni yeni kullanmaya başladım. Kokusu dışında rahatsız edici bir yanı yok. Hadi hayırlısı :)

Misafir

Şubat 16, 2015, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

tamamen doğal olduğu için aldığım bir yağ. badem ve hindistan cevizi yağıyla maske olarak kullandım. daha ilk kullanımda saçımı yumuşattı. süper bir yağ. başka bir markanın yağında silikon içeriği var ve pahalı ama doanınki hem doğal hem ekonomik. karar sizin :) vücut nemlendirmesi bakımından da başarılı buldum açıkçası hemen emiliyor.

Misafir

Şubat 22, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

bu yağ kavrulmuş mu ? bazı yerlerde kavrulan yağlar yemeklerde kullanılıyor yazıyo saçta ve ciltte kullanılması için kavrulmamış olması gerekiyormuş bu nasıl acaba ?

sevim aygün

Şubat 22, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Saçıma ve yüzüme uyguluyorum , ikisine de etkisinden memnun kaldım. Kokusu rahatsız edecek kadar kötü değil , yüzde herhangi bir tüylenme yapar mı bilmiyorum ama kış aylarında çok iyi geldi cildime.

Misafir

Mart 3, 2015, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık 1,5 aydır akşamları makyajımı temizledikten sonra lavanta suyuyla arındırıp C vitamini serumu ve gözaltı serumu sürüyorum. Biraz bekleyip argan yağıyla da nemlendiriyorum. Yoğunluğundan çekindiğim için argan yağı ve kendi nemlendirici kremimi günaşırı değişimli olarak kullanıyorum. Hatta elimde kalan yağ fazlasını da saç uçlarıma sürüyorum. Faydasını görüyorum.

Misafir

Mart 28, 2015, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten 0 doğal mı bilmiyorum .Doa'ya güvendiğimiz için alıyorum.Saç maskelerime şampuanlarıma,saç kremlerime , yüz maskelerime katıyorum.Elimde başka alternatif olmadığı zamanlar yüzüme de nemlendirme amaçlı kullanabilirim.Yüz için argan yağından çok memnunum.Güzel emilen bir yağ.

Feride Nur Şentürk

Mart 29, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Cildim kullandığım daha ilk günden parlamaya ve pürüzsüz gözükmeye başladı :) Böyle bir ücrete bu hizmet için teşekkür ederiim Doa Kozmetik ! :)

EDA AYDIN

Nisan 18, 2015, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Piyasada bulunabilecek en saf yağlardan biri.Argan adı altında satılan o kadar çok silikonlu ürün var ki.Hem cildime hemde saçıma kullandım.Görüşlerim şöyle;ciltte çabuk emiliyor ben haftada birkaç kez akşam yatarken temiz cildime 1-2 damla yağı uyguluyorum,çok hoş bir ışıltı ve nem veriyor.Sabah kalkıp makyajımı yaparken bile cildimin ışıldadığını,makyajın daha güzel durduğunu hissediyorum.Ayrıca göz çevresi içinde aynı şekilde ve sıklıkla kullanıyorum.Haa benim cildim karma olduğu için gözeneklerde tıkanma yapmaması için bu şekilde uyguluyorum daha kuru cildi olanlar daha sık kullanabilir.Saçta ise;ilk olarak kirli saçıma yıkamadan önce sürüp boneleyip 1 saat bekledim,ara ara ısı verdim ve yıkadım.Yıkarken bile nemini ve verdiği canlılığı hissettim.Daha sonra nemli saçıma uçlara gelecek şekilde serum gibi uygulayıp saçımı kuruttum.Saçlarımın uçlarındaki röfleden kalma yıpranmaları inanılmaz şekilde toparladı,dalgalarım ortaya çıktı.Saça nem ve canlılık verdi,çok çokk memnun kaldım

neziha temiz

Mayıs 13, 2015, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü banyodan sonra saçımın nemini alıp hafif kurutup 2 damla elime alıp saç uçlarıma sürüyorum tarayıp kurutuyorum saçımı yumşacık oluyor saçlarım.

Misafir

Haziran 3, 2015, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

siparişimi verdikten yaklaşık 3 gün sonra elime ulaştı. banyodan sonra 3 4 damla nemli sacıma uyguladım.ve gercekten ılk kullanıma gore cok guzel sonuç aldım.tavsıye edıyorum.

Ercan Ertaş

Haziran 5, 2015, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

bu yağdan alacağım seboreik dermatite iyi gelirmi caba

Elif Gedikli

Haziran 7, 2015, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

mucize bir ürün

zeynep başar

Temmuz 30, 2015, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

kargo hızından ve paketlemeden dolayı teşekkür ederim..

DERYA SÜTSATAN

Ağustos 7, 2015, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Argan yağı donar mı?Kışın argan yağı dondu.Doa yetkilileri bilgilendirin lütfen.

İBRAHİM ERIŞIK

Ağustos 19, 2015, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Çok yumuşak ve hafif bir yağ, avuç içi parmaklarımın arasına alıp saç uçlarıma sürüyorum. Saçlar parlak ve bir o kadar ipeksi bir görünüme kavuşuyor

yeliz eker

Eylül 17, 2015, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Argan yagi urununuz sertifikali mi ? Bilgi alabilirmiyim

Nazende Ozbeg

Eylül 29, 2015, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Argan yağını annem için alıyorum kuru cildini ışıl ışıl parlatıyor

bilal gönenç

Ekim 8, 2015, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ben daha önce bilinen bir marka argan yağını çok büyük miktar paralar harcayarak kullanıyordum.Argan yağıyla ilgili epeyce de araştırmam vardı.En azından argan yağının uçucu bir yağ olduğunu biliyordum.Doa dan aldığım argan yağı ile eczaneden aldığım argan yağını karşılaştırdım.doadan aldığım argan yağı daha çok hoşuma gitti.Daha uçucu olduğunu gördüm.

Serpil Özdemir

Aralık 14, 2015, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Siparişim geleli neredeyse bir hafta olacak ürünü henüz kullanmadım neyi bekliyorum bilmiyorum ama güveniyorum onun rahatlığı bu sanırım (:

burçin çelik

Ocak 10, 2016, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

merhabalar argan yağının kavrulduğunu söylemişsiniz ancak saç ve cilt için yani kozmetik açıdan kullanılan yağın kavrulmamış olması gerekmiyor mu? soğuk press argan yağı yani? bu konuda yardımınızı istiyorum

hasibe sümer

Ocak 21, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

argan mucizesini duymayan bilmeyen kalmadı ama piyasada çok sayıda argan yağı var ben doa yı tercih ettim umarım pişman olmam kokusu yok evet piyasada ki diğer ürünlerden gelen bir alışkanlık olabilir saf olduğu içindir umarım..

Ecem Erbaşlı

Şubat 4, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Kokusu bıraz kotu fakat cok guzel bır yag

damla bozkurt

Şubat 8, 2016, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Röfleli, kuru ve yıpranmıs saçlarım icin kullanıyorum. Çok güzel nemlendiriyor bitince tekrar alacagım :)

cigdem picakci

Şubat 14, 2016, Pazar 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

argan yağını şampuanıma karıştırdım banyoda 2 dk masaj yapıyorum sülfatsız şampuanda tek kelimeyle süper saçlarım parladı resmen farkediliyor artık teşekkürler doa

Misafir

Mart 10, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Argan yağı mucize değildir demişsiniz ama bence sizinki mucize. Saçlarım hiç yıka çık tarzına uygun olmadı. Duştan sonra saçlarıma durulanmayan saç kremi, serumu vb. şeyler uygulamam gerekiyor ki kabarık ve kuru bir halde durmasın. Fiyatı hiç de uygun olmayan bir argan serumu kullanıyordum ama Doa kozmetiğin argan yağını denedikten sonra bitmemesine rağmen bıraktım. Kaç zamandır saçıma argan diye silikon boca ediyormuşum. Zaten o kadar da güzel yapmıyormuş saçlarımı. Burdan aldığım argan yağını banyodan sonra hafif nemli saçlarıma birkaç damla uyguluyorum, yumuşacık oluyor fazla kabarmasını engelliyor. Abartılı bir miktarda kullanmıyorum, yağlı bir saçla gezmek istemiyorum. Birkaç damla yetiyor. Argan yağı şişeme burdan aldığım portakal yağından birkaç damla ekledim, saçlarım nemlenirken çok da güzel kokuyor. Kısacası belki saçlarımı anında fönlenmiş gibi yapmadı ama önceden kullandığım bakım ürünlerinden daha güzel sonuç verdi. İmkanım olsa şişe şişe alacağım, teşekkürler Doa!

sena cumurcu

Nisan 8, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

şuana kadar kullandığım ve tahminen kullanabileceğim en iyi argan yağı. saçıma sürdükten saatler sonra bile kabarıklaştırmama etkisini yitirmiyor. oryalden yıpranan, renkli saçlarımı adam etti ve boyasını akıtmadı. hem mor hem de sağlıklı saçlarım oldu. bundan sonra düzenli kullanmaya devam edeceğim.

cansel kaya

Nisan 8, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ürünün ml i hakkında bilgilendirir misiniz ?

Cansu Cengiz

Nisan 13, 2016, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Saçım için kullanıyorum, renginin şeffaf olmaması gerekiyormuş ama bunun rengi şeffaf . Nedeni nedir ? Kokusu da zeytinyağ kokusuna benziyor.

sevcihan ucar

Mayıs 2, 2016, Pazartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

saçıma ve kremime katarak kullandım şuan için sonuç iyi.en kısa zamanda yüzümede uygulayacağım bakalım sonuç nasıl olacak

Esra Aksünger

Mayıs 27, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Siparişlerim geldi, özenle sarılmış ve paketlenmiş. Teşekkür ederim.

Derya Karakuş

Haziran 23, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Argan yağını çok sevdim henüz cildime kullanmadım ama yağlı cilde kullananlar memnun kaldı mı acaba ? Bundan sonra sürekli alacağım bu ürünü çok teşekkür doa

ezgi güneş

Ağustos 30, 2016, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

sepetime ekliyemiyorum neden acaba??

büşra öztürk

Ağustos 30, 2016, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

deneyeceğim :)

Selin Cengiz

Kasım 25, 2016, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık 1 yıldır gece ve sabah nemlendirici niyetine temizlenmiş yüzüme kullanıyorum. Çok memnunum. Tek başına kullanılabilir bir yağ olduğu için de ekstra maliyeti yok :)

BÜŞRA SEVİM

Aralık 3, 2016, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Gördüğüm en uygun fiyatlı argan yağı burada. Tam kalitesinden şüphe edecekken site hakkında okuduğum olumlu yorumlar tereddütümü bastırdı, denemek ve beğenmek istiyorum. Hadi bakalım :)

ayşe özeren

Aralık 29, 2016, Perşembe 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

ben çok memnun kalmadım. ince telli saçlarım var, elektriklenmeye sebep oldu. tek başına da karıştırınca da aynı etkiye neden oldu. ben de vücudumu nemlendirmek için kullandım.

nalan ağca

Ocak 6, 2017, Cuma 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürün geçen hafta elime geçti , umarım düzenli kullanım ile faydasını görürüm

Misafir

Ocak 10, 2017, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Jojoba yağ, argan yağı ve e vitamini karışımından saç maskesi yaptım. Nemli saçlarıma sürdükten sonra sıcak havluyla sarıp 1-2 saat bekletip duruluyorum. Parlak ve yumuşacık oluyor saçlarım. Annem elleri için nemlendirici olarak kullanıyor. Ellerinin üzerindeki cilt lekelerinin azaldığını söylüyor.

Itır Yıldırım

Ocak 10, 2017, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Ürünün yarısını kullanıp birkaç saat saçımda bekletip duş aldım. Nemlendirip yumuşattı. 2 kere bu işlemi yaptım. Etkisini gördüm. Fakat maske başı 10 liraya geliyor bu durumda. Sanırım biraz pahalı.

Gülcan Can

Ocak 31, 2017, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Çok güzel ama biraz fiyatı pahalı diğer ürünlere göre

Misafir

Mart 4, 2017, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Hem yuzume hem saclarimda denedim. Banyodan sonra nemli saclarima azicik suruyorum duzlestirici etkisiyle birlikte yumusacik yapiyor. Fonun verdigi yipranmayi da azaltiyor gibi. Yuzume gece uyumadan parmaklarimla masajla suruyorum. Sabah puruzsuz ve yumusak uyaniyorum. Faydasini kisa zamanda gordum diyebilirim. Devam edecegim kullanmaya duzenli olarak bakalim.

hilal özer

Mart 4, 2017, Cumartesi 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Hem yuzume hem saclarimda denedim. Banyodan sonra nemli saclarima azicik suruyorum duzlestirici etkisiyle birlikte yumusacik yapiyor. Fonun verdigi yipranmayi da azaltiyor gibi. Yuzume gece uyumadan parmaklarimla masajla suruyorum. Sabah puruzsuz ve yumusak uyaniyorum. Faydasini kisa zamanda gordum diyebilirim. Devam edecegim kullanmaya duzenli olarak bakalim.

hilal özer

Mart 28, 2017, Salı 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce hem iyi bir markanın Argan yağını hem de Fas' tan gelen orijinal argan yağını kullandım, son derece yıpranmış olan saçlarımda bir fayda göremedim. Umarım bu ürün bu sefer faydalı olur

Misafir

Mart 29, 2017, Çarşamba 00:12 | Değerlendirme : 5 puan

Bir günde geldi siparişim, bu ikinci şişem. Saçlarımı kuruttuktan sonra bir miktar uçlarına sürüyorum. Fönden kaynaklı kırıkları gözle görülür şekilde azalttı. Yüze de uyguladım özellikle ince çizgiler için faydasi olacak mi merak ediyorum.


Yorum yap

Kötü İyi