Güneş Kremi

597 Değerlendirme 5 597 76725

50,00TL

50.00 TRY

Güneş Kremi doa güneş kremi cildinizi zararlı güneş ışınlarından korumak için tasarlanmıştır. Ürün yağsız güneş kremidir,  özel maddelerle yağ içermeden formüle edilmiştir. yağ ve yağlandırıcı maddeler içermez. Ürün UVA ve UVB koruma sağlar. 200 ml olarak satışa sunulur. Güneş Kremi…

Tükendi

Güneş Kremi

doa güneş kremi cildinizi zararlı güneş ışınlarından korumak için tasarlanmıştır. Ürün yağsız güneş kremidir,  özel maddelerle yağ içermeden formüle edilmiştir. yağ ve yağlandırıcı maddeler içermez. Ürün UVA ve UVB koruma sağlar. 200 ml olarak satışa sunulur.

Güneş Kremi Kullanımı

Ürün güneşe maruz kalmadan minimum 20 dakika önce uygulamalıdır. En az 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. Yetişkin bir insan vücudu için gereken güneşten koruyucu ürün miktarı 2 mg/cm2 dir. Bu miktar da yaklaşık 36 gram (6 tam dolu çay kaşığına) eşdeğerdir.

Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.

Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra güneş kremini tekrar sürmelisiniz. 

Güneş Kremi Uyarılar

Bebek ve küçük çocuklar için kullanılmaz. Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Göze teması halinde bol suyla durulayınız. Yanlışlıkla yutulması durumunda veya ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. 
 

  • Plaj vb. alanlarda ise gölgede ve çanta içerisinde muhafaza ediniz.
  • Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız
  • Güneşe fazla maruz kalmak sağlık açısından ciddi anlamda tehlikelidir.
  • Güneşe özellilkle 11.00 ile 16.00 arası güneşten fiziksel olarak korunmaya dikkat ediniz. Güneşe maruz kaldığınızda şapka, gözlük gibi temas kesici kıyafetler kullanınız.
  • Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.

Güneş Kremi İçindekiler

İçindekiler/Ingredients: Deionized Water, Isopentyldiol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Titanium Dioxide, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Squalane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Niacinamide, Benzophenone-3, Butylene Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Phospholipids,  Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine

 

Sevgili Tüketicilerimize Bilgiler

 

Güneş kremlerindeki spf yani türkçe GKF (güneş koruma faktörü) bir çok tüketicinin seçimini belirleyen ana etmen, ancak unutmayın ki yüksek faktör daha çok koruma değil. Faktör dediğiniz olay sizi güneşten koruma zamanıyla belirlenir. Yani ben sabah sürdüm 50 faktör kremi güneşten korunurum deme, korunmazsın, terledikçe kremi yenile, çünkü terledikçe koruyucuyu ter yoluyla atıyorsun ve o sabah sürdüğün krem seni korumuyor.

Güneş koruyucu kremler tenin rengine göre etki farkı gösterirler. Yani esmer tenliler güneşe karşı daha dirençli cilde sahiptirler. Güneş kremleri pazarlanırken ozon tabakası delindi, güneş ışınları çok zararlı, korunmazsanız çok kötü olur gibi algı operasyonlarıyla pazarlanır. Güneşten krorunmak tabi ki önemli ama bunu yaparken, aşırı panik yapmanıza gerek yok, asıl düşünmeniz gereken konu, güneş kremi kullanım miktarı ve yenileme sıklığıdır. Yeteri kadar güneş kremini, terledikçe, suya maruz kaldıkça ve bunlar olmasa dahi 3 saatte bir tekrarlamanız faydanızadır.

Güneş kremini güneşe maruz kalıyorsanız kullanın, yani gün içinde dışarıda vakit geçirdiğinizde kullanmalısınız, evden işe, işten eve gidip gelirken büroda, ofiste, plazada, kapalı alanlarda çalışanların güneş kremi kullanması çok da gerekmez. Ama güneşe maruz kalan bir işiniz varsa kullanmanız faydanızadır. Güneş kremlerini eğer aşırı beyaz tenli, ve hassas bir cildiniz yoksa yaz kış kullanmayın, ülkemiz için ortalama olarak nisan- ekim ayları arasında kullanabilirsiniz.

Bütün yükü güneş kremlerine yükleyerek güneşten korunamazsınız, şapka, koruyucu kıyafetler, gölge alanlarda bulunmak en güzel korunma yöntemidir, krem sadece size yardımcı olur, özellikle saat 10 ve 16 arası mümkün mertebe güneşten fiziksel korunmaya çalışın.

Güneşten korunmak sadece yüzünüzle olmaz, kol ve bacaklarınız boyun bölgeniz, kısacası, güneşe maruz kalan her bölgenin korunması gereklidir. Ama tekrar hatırlatmak isterizki fiziksel korunma yani kıyafetler oldukça önemlidir, Ayrıca dışarıda oturacağınız zaman branda, şemsiye, tente altlarını tercih ediniz.

Güneş Kremi Fiyatları

doa güneş kremi 50 spf 200ml 50 tl den satılıyor, sizde güneş kremini satın almak için yukarıdaki butondan sepete ekleyebilirsiniz.

153 Yorum

ceren 25 Haziran, 2019, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ürünün şişesi değişmiş. içerik de değişti mi, eski yapısıyla birebir aynı mı?

doa kozmetik
doa kozmetik 27 Haziran, 2019, Perşembe

merhaba sadece sise degişmiştir icerik aynıdır iyi günler dileriz

Ece Şİlan Gilgil 14 Haziran, 2019, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

1 günde elime ulaştı.cildi matlaştırıyor harika bir doku bırakıyor.çok beğendim bence tek eksisi kokusu onun dışında dört dörtlük bir ürün gramajı da fiyatına göre oldukça iyi.

Büşra 11 Haziran, 2019, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten severek kullandığım ürünün fiyat artışı beni o kadar mutsuz etti ki. Umarım fiyatında değişiklik yapılır.

meliha gizem eliçin 28 Ağustos, 2018, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ürünü bitidim sayılır, cildim karma ve sivilceye meyilli. ürünü gerçekten beğendim, yüzüm için kullandım. yağlanma yapmadı veya sivilceye sebep olmadı. ciltte hafif bir beyazlık bırakıyo ama iyice yararsanız üstüne makyaj bile yapabilirsiniz ve gayette iyi bir baz.. tekrar alacağım bir ürün.

sevda 9 Ağustos, 2018, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Çok alerjik cildim var ne sürsem hemen sivilce yapıyor yıllardır eczaneden başka yerden güneş kremi almadım ve buradaki yorumlara dayanarak 2 tane aldım keşke daha fazla alsaydım alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum asla pişman olmayacağınız bir ürün eczaneden almış olduğum diğer ürünü kullanmayı bıraktım bunu kullanıyorum artık Teşekkürler Doa kozmetik.

esra.. 23 Temmuz, 2018, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Selamlar :) Ürünü indirime girdiği için merak edip aldım iyiki de almışım şimdiye kadar kullandığım güneş kreminden çok daha doğal ve etkili eskı güneş kremimı yüzüme surdugunde beş dakika içinde kremin içindeki kimyasalların tadını hissediyordum başka kaliteli ürün olmadığından onu kullanmak zorunda kalıyordum çünkü cıldımde güneş lekelenmelerı sorunu yaşayan biriyim çok sekur ki koruyucu olarak artık doa da krem çıkarmış ve herzamanki gibi doğal :) umdugumdan çok daha iyiydi ne kokusu rahatsız etti ne içeriği emilimi kolaydı yüzümü aydınlattı pişmanım iki tane almadıgıma (kargo sorunu yaşadığımdan toplu alımı tercih ediyorum) doadan alısverısımde çoğunlukla memnun kalıyorum çalışma sistemlerinızde çok etkileyici zorlu şartlara rağmen çalışma polıtakınızdan yıllardır vermediğiniz dogallıgınızdakı, fıyatınızdakı ödün ile çalışma mısyonunuz beni hep ihya etti. Rabbim bereketınızı daim ettirsin helal yoldan ayırmasın selam sevgilerle :)

zehra avcil 21 Eylül, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

sevgili doacım sizi araştırıyorum henüz sizinle tanışmadım,,güneş kreminin yüzümüze kullanılıp kullanılmadığını soracaktım.hoscakalın

doa kozmetik
doa kozmetik 29 Eylül, 2017, Cuma

kullanan 5.000 civarında insan yanılmıyorsa galiba kullanılabilir.

Beril 11 Eylül, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün bugün elime geçti. Hassas bir cildim olduğu için ürünü önce bileğimde denedim, yapısı ve duruşunu çok beğendim. Bileğimde bir kızarıklığa sebep olmadı. Fakat endişem bu ürün cilt için de kullanılabiliyor mu? Ürünün üzerinde cilt ya da vücut için olduğu belirtilmemiş çünkü. Bir de ürün hassas ciltler için de uygun olur mu?

doa kozmetik
doa kozmetik 15 Eylül, 2017, Cuma

hassas ciltler için kullanılabilir.

Aslı 13 Ağustos, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Cidden çok başarılı bir ürün alalı bir hafta oldu çok hassas ve beyaz bir tenim var her gün denize gitmeden yüzüme sürdüm muazzam korudu.sürümü kolay özellikle fiyatıyla kıyaslandığında mucize olarak değerlendirilebilir.bittikçe alacağım ürünler arasında.yazılanları viral olarak düşünmüştüm değil arkadaşlar memnun kalacaksınız.kaliteli ürünler üretecekseniz en başta orta tabakaya hitap etmeli bütçe dostu olmalı derdim bunu doa başarmış olabiliyormuş.eksik olmayın

serap 10 Ağustos, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Siparişi vermemle ertesi gün elimde olması bir oldu... Ürünü sabah kullandım, yüzüme krem sürdüğümde kaşınma ya da hafif yanma yapardı normalde, ama doa kremde hiçbiri olmadı. Bu kaşınma ve yanmanın sebebini de araştırmadım doğrusu. Ama ilk kullanımım olmasına rağmen içim rahat...

Esen 3 Ağustos, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Siparislerim iki günde elimde oldu.hava sıcak olduğu için korkuyordum fakat pakette bir sıkıntı yoktu,sadece sıcaktı ürünler biraz,umarım bozulmamislardir.gunes kreminden coook memnunum.

Sümeyye 25 Temmuz, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Güneş kremine bayıldım sürülüşü yüzde duruşu çok iyi gerçekten. pahalı markalara para harcamayın bunu alın aldırın :)) Kargolama da gayet iyiydi teşekkür ederim.

emine emi 16 Temmuz, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bir kutu bitirdim ikinci kutumu alıyorum. gerçekten memnun kaldım. güneş kremlerinde olan o en nefret ettiğim sürdüğünüzde disko topu gibi parlatma efekti yok. ilk sürdüğünüzde biraz beyazlık var gibi görünüyor fakat sonradan kayboluyor.ürünü cilde yedirirken cildinizi zımparalamadan, çok ovuşturmadan hafif ve nazik hareketlerle sürerseniz topaklanma vs hiçbir sorun olmuyor. zaten 10-15 sn sonra cilt kremi emiyor. herhangi bir sorunla karşılaşmadım kullandığım süre içerisinde. ciddi güneş allerjim var, çok beyaz tenliyim. 5 dk bile güneşte kalsam eğer koruyucu krem yoksa, cildimde kırmızı kırmızı içi su dolu kabarcıklar çıkıyor ve aşırı kaşınıp acıyor. bu kremi kullandığım sürede hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. teşekkürler doa, inşaallah hep böyle dürüst vicdanlı ve çevre dostu ayrıca uygun fiyatlı:) kalırsın...

emine emi 16 Temmuz, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bir kutu bitirdim ikinci kutumu alıyorum. gerçekten memnun kaldım. güneş kremlerinde olan o en nefret ettiğim sürdüğünüzde disko topu gibi parlatma efekti yok. ilk sürdüğünüzde biraz beyazlık var gibi görünüyor fakat sonradan kayboluyor.ürünü cilde yedirirken cildinizi zımparalamadan, çok ovuşturmadan hafif ve nazik hareketlerle sürerseniz topaklanma vs hiçbir sorun olmuyor. zaten 10-15 sn sonra cilt kremi emiyor. herhangi bir sorunla karşılaşmadım kullandığım süre içerisinde. ciddi güneş allerjim var, çok beyaz tenliyim. 5 dk bile güneşte kalsam eğer koruyucu krem yoksa, cildimde kırmızı kırmızı içi su dolu kabarcıklar çıkıyor ve aşırı kaşınıp acıyor. bu kremi kullandığım sürede hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. teşekkürler doa, inşaallah hep böyle dürüst vicdanlı ve çevre dostu ayrıca uygun fiyatlı:) kalırsın...

beğendim 6 Temmuz, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

koruyuculuğu miktarı fiyatı kargo hızı herşeyden gayet memnun kaldım

ceren 3 Temmuz, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Urun gayet basarili kokusu hic kotu degil surumu kolay ve oyle beyaz izde pek yapmiyor tavsiye ederim tesekkurler doa

Elif 28 Haziran, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Geçen sene 70 liraya aldığım güneş kreminden hiçbir farkı yok tam aksine onu kullandığım halde yüzüm yine kızarırdı bunu sürüp çıkıyorum ne kızarıklık var ne parlama. Sadece hafif bir beyazlık veriyor o da ben biraz fazla sürdüğümden kaynaklanıyor sanırım. Yaz bitmeden yine sipariş vereceğim aşırı memnun kaldım. Teşekkürler Doa.

sevgi yalçın 10 Haziran, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

İki haftadır kullanıyorum.Özellikle bekledim biraz kullanayım öyle yazayım diye.Muhteşem buldum.Hiç yağlı kalıntı bırakmıyor,çok bereketli az bir miktar yetiyor.Güneşten çok iyi koruduğunu söyleyebilirim çünkü önceden kullandığım markalarda domates gibi kızarırdım,şimdi hiç öyle bir sorun olmadı tatlı tatlı bronzlaştım sadece.Bu yaşıma kadar neden kimyasal,etkisiz kremleri kullanmışım.Bütün sülaleme,çevreme tavsiye ettim.Onlar da sipariş verdiler.Umarım doa hep bizimle olursun,hep böyle vicdanlı kalırsın,hep çevre dostu kalırsın.Teşekkürler.

Esra Hamamcı 9 Haziran, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Doa güneş kremi ile tanıştığımdan bu yana mutlaka dışarı çıkmadan en az 20 dk önce yüzüme uyguluyorum ve gerçekten inanılmaz memnunum. Cildim ürüne hiçbir şekilde kötü bir reaksiyon göstermedi. Yalnız cildinizde küçük beyaz topaklanmalar oluşmaması açısından uygulama esnasında, kremi cildinizi çok fazla ovalamadan sürmenizi tavsiye ederim. Zaten ürün gayet başarılı bir şekilde dağılıp cildiniz tarafından emiliyor. Yağlılık hissi ve beyaz bir görüntü söz konusu olmuyor. Kesinlikle kullanmanızı öneririm. Şahsen benim asla kullanmaktan vazgeçmeyeceğim Doa Kozmetik ürünlerinden biridir kendisi. Sonsuz teşekkürler Doa Ailesi☺

pınar uysal 7 Haziran, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

mükemmel mükemmel :) iki aydır cildimde özellikle yanak ve kulak altı, çene arkası bölgelerim kabarık ve kızarık çok kötü bir haldeydi. fondoten bb krem hıc kullanmayan bırıyım, karma bir cildim oldugu ıcın gunde sadece bır defa temızleyıcı kullanabılıyorum, cilt bakımı yapmama rağmen geçiremedim. sonra kozmetik mağazasında satış sorumlusuna gösterdim ne yapmalı kullanmalı diye güneş kremi öncelikle şart dedi sunduğu ürünler 80-100 tl ve üzeri . araştırmadan hiç bir ürün kullanmam derken yıllardır saç bakım ürünü aldığım doakozmetik alışverişi sırasında bu kremi gördüm hemen aldım :) iyiki iyiki almışım 10.gün kullanımımda kızarıklar gitti kabarık problemli görüntü gitti hatta o kadar hoş bir doğallık veriyor ki sanki bb krem gibi bir ürün varmış gibi duruyor. Teşekkürler doa:)

Nihal altınbaş 4 Haziran, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık olarak 2 ay önce aldın sanırım yğzüme sürdüğümde bembeyaz yapıyor ve topaklanıyor yüzüm küçük beyaz şeylerle kaplanıyor dokusu hoş ama topaklanma yapması çok kötü ve üstüne bb krem vs sürüncede o topaklarla upraşmak çok zor. Fiyatına göre güzel bir krem ama sağıl ası önlenşrse daha iyi olur bence

doa kozmetik
doa kozmetik 12 Haziran, 2017, Pazartesi

ürünü cildinize çok nazik hareketlerle sürün fazla ovalamayın 2 dakika bekleyin hemen emilecektir.

Zehra Bayar 1 Haziran, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Hassas ve alerjik bir cildim olduğu için içerik takıntım vardır. Ürünün içeriği genel olarak diğer güneş kremleriyle aynı, avobenzone ve butly glicone olması da pek hoşuma gitmedi ama FDA'ya göre %3 e kadar olmasında sorun yokmuş, daha fazla değildir sizdekinde bence değil mi? Benim cilt tipimde doğru olan fiziksel filtre kullanmak, bu ürünün içinde fiziksel filtre olarak titanium dioxide var birde kimyasal filtreler de var, kafam karıştı. Kısacası sevgili doa, bu ürün kılcal damarlı hassas ciltlere uygun mudur? Eğer öyleyse gördüğüm kadarıyla piyasadakilerden en büyük farkı fiyatı. İçerikler büyük oranda benzer(tabi oranlarını bilemem, kullanılan maddeler benzer)

doa kozmetik
doa kozmetik 1 Haziran, 2017, Perşembe

ürün sayfasında yazıldığı gibi Kullanılan kimyasal güneş filtresi oranı %2,5 (%1,25 Ethylhexyl Methoxycinnamate, %0,75 Butyl Methoxydibenzoylmethane, %0,5 Benzophenone-3 ) toplam fiziksel güneş filtresi %2,5 titanium dioxide (titanyum dioksit) kullanılır. sizin kullanımınızda bir sıkınıt yok.

Ozge Badem 30 Mayıs, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bayildimmmmmmm

Nurseli 27 Mayıs, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Güneş kremi sürünce disko topuna dönen yüzümde harikalar yarattı. Uzerine bb krem surmekten vazgectim sadece bunu sürüp çıktım. O kadar hos bir duruşu var ki. Tekrar tekrar alacağım bir ürün

esen tut 23 Mayıs, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sürümü kolay,hemen emiliyor,asla yapış yapış ve parlak yapmıyor,beyaz tabaka oluşturmuyor.iki haftadır kullanıyorum.Güneş koruması ne kadar bilemiyorum,çok fazla kalmadım güneşte ama asla başka bir kreme para vermem .cildim yağlıya dönük ve birçok kremi kullanamıyorum çünkü problem yaratıyor.şimdilik bir sorun olmadı.teşekkürler doa...

Çiğdem Çelik 18 Mayıs, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Çok iyi çok güzel düşünülmüş ama elime geçince fark ettim ki içeriğinde phenoxyethanol var. O da pek masum sayılmaz açıkçası..

doa kozmetik
doa kozmetik 18 Mayıs, 2017, Perşembe

fenoksietanol koruyucu maddedir. ürünelerde bakteri ürememesi için ilave edilir.

Sinem Uğur 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

yemin ederim yapış yapış ve kimyasallarla dolu bir güneş koruyucu kullanmak zorunda kalacağım için nefret ederdim yazdan.uzun zamandırda bekliyordum doa dan böyle bir ürün.şimdiden çok mutlu oldum...cilt bakımı için ürettiğiniz diğer yeni ürünleriniz için de çok teşekkür ediyorum. çoktandır bekliyordum.

Bedia Cingöz 11 Mayıs, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

çok ince yapıda bir ürün kesinlikle yağlı his bırakmıyor ve cilt tarafından saniyeler içinde emiliyor kesinlikle kireç gibi bir yapıda değil ve alkışlanacak derecede bir ürün olmuş... güneş kremleriyle aramı düzeltecek gibi duruyor!

misafir 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

dokusu çok hafif, yağlı his yok.

misafir 14 Mayıs, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

yağ hissi bırakmayan kolay sürülen harika bir krem..umarım güneş koruyucu etkiiside öyledir..

Öznur Bayraktar 15 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Kesinlikle ba-yıl-dımm. Almayı düşünenler, düşünmekle zaman kaybetmeyin bir an önce alın derim. Yıllardır ucuz- pahalı o kadar çok güneş kremi denedim ki, böylesini kullanmadım. Hafif, kolay emilen ve beyazlık bırakmayan, kalıp gibi durmayan harika bir ürün. Tek problemim boyutu. Güneş lekeleri için asitli kimyasal peelinglerden yapıyorum ve bu yüzden güneş kremini evde de kullanıyorum, sabah yüzümü yıkadıktan hemen sonra sürüyorum. Dolayısıyla en az 50 ml olarak çıkmalıymış, 30 ml bana yetmeyecek İndirimlerden 2'şer 2'şer alıp alıp yedekledim.

misafir 19 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünüm bugün geldi hemen elime uyguladım deneme amaçlı. Yapısı bildiğiniz güneş kremlerinden farklı yapış yapış değil hemen emiliyor ve gördüğüm kadarıyla ciltte o beyaz tabakayı bırakmıyor. Bu benim açımdan iyi bir şey ancak bir yerde o tabakanın olması gerektiğini okumuştum, umarım bu koruma açısından herhangi bir eksi yaratmıyordur.  Yapısını beğendim ama ambalaj çok minik. Güneş kremi diğerlerine nazaran biraz daha bol uygulanması gereken bir ürün bence en az 50 ml olmalıydı.

DOA KOZMETİK 20 Mayıs, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

sevgili tüketici bu ürün yüzünüzde kullanmanız için. vücut için olan ürün yakında satışta olur. korumasından kaygı duymayın yeterli korumayı sağlar. siz 2-3 saatte bir yenileyin yeter. o beyaz tabaka dediğiniz şey titanyum dioksittir. bu üründe az kullanıldı ürün ona göre geliştirildi, ama vücut için olanda bolca var bembeyaz gezersiniz

Öznur Bayraktar 21 Mayıs, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Sevgili DOA; evet yüz, vücuda göre daha az bir alan, bu yüzden 30 ml yeterli olur diye düşünüyorsunuz ama 2-3 saatte bir yenileyerek (hele ki yazın günler uzun) ve "koruma güçleri hesaplanırken milimetreye kareye düşen ürün miktarına göre hesaplanmaktadır, kullanım esnasında yoğunluğu gözden kaçırmayınız" dan yola çıkarak, şahsen güneşinde yoğun olduğu saatlerde, gün ortasında hafiften bolca sürerek her gün kullanımda 30 ml yetersiz bir boyut kalıyor, inanın kısa sürede bitecek. Bu yüzden gelin anlaşalım 50 ml olsun, bizim olsun. Kırmayalım 20 ml için birbirimizi (:

misafir 22 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

çok güzel emiliyor. kalıntı hissi hiç yaşamadım. yağlı bir görüntü ya da sonrasında bir yağlanma olmadı. kimyasal filtre vs. gözle görülebilecek birşey değil bu noktada üreticeye güvenmek durumundayım. ama krem, dokusu itibariyle vaadettiğini karşıladı.

Cansu Kış 24 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

cildi yağlandırmayan güneş kremi. ayrıca nemlendiri olarak bile kullanıyorum ben fakat gerçekten boyutları küçük. nedeni belki de tüketileceği süre boyunca bozulmamasını sağlamak olabilir doğal bir ürün olduğu için ufak ufak hemen hemen tüketmek gerkiyor sanırım bilemiyorum. küçük evet ama tavsiye ederim güzel bir ürün.

misafir 26 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yıllardır hayal edip de bulamadığım güneş koruyucu buymuş... İncecik, hemen emiliyor, yağlı olmadığı ve silikon içermediği için gözenekleri tıkamıyor, cildi yağlandırmıyor. Umarım koruyuculuğu da böyle iyidir. Şimdilik çok çok memnunum, yaz-kış kullanmayı düşünüyorum

Eda Özge Saz 10 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

arkadaşlar güeş koruyucuların o iğrenç beyazlığını bırakıyor mu?

esra doğan 12 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

bu krem yuzde parlama yağlanma yapıyor mu acaba kullandıktan sonra cevap verirseniz sevinirim

misafir 12 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Koruyuculuğunu bilemediğimden üzerine bir güneş kremi daha sürüyorum :-) Ama genel olarak yapısı ve ciltteki etkisi bağlamında BAŞARILI.

şahika şarifi 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

kesinlikle çok beğendim. şöyle ki; sabah ince bir kat sürdüm ve eskişehirde bir köye gittik. tüm gün su kenarı, dağ yürüyüşü, piknik derken hep güneş altındaydım ve tekrar süremeye fırsatım olmadı. beyaz tenliyim ve ne güneş gözlüğünün izi ne şapkanın izi bile oluşmadı. kesinlikle tavsiye..

esra savcı 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ben de aldım kremi, kullanımından memnunum ancak geldiğinde pompası çalışmıyordu:( kullanım açısından sıkıntılar yaşasam da kremin içeriği güzel. sevgili Doa Kozmetik, lütfen yardımcı olun.

misafir 20 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Diğer güneş koruyucular gibi yağlı,yapış yapış değil.Hemen emiliyor,parlama yapmıyor.Sivilceye de neden olmadı.Gayet memnunum.

misafir 27 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

2 haftadır kullanıyorum. Şimdiye kadar çok uzun süre güneşe maruz kalmadım ama kullanımı açısından çok memnunum. Kesinlikle yağlı değil. Fındık kadar sıkıp tüm yüzüme sürüyorum ve 5 dakika sonra yüzümde bir ürün olduğu fark edilmeyecek kadar emiliyor. Sıcaktan akmıyor, parlama yapmıyor. Haliyle beyazlık da kalmıyor. Tavsiye ederim.

misafir 28 Haziran, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

şimdiye kadar bir çok benim diyen güneş koruyucu kullandım hepsi hüsranla sonuçlandı. bu ürünü yeni sipariş ettim dokusu hakkında dicek tek kelimem yok mükemmel ötesi olmuş bakalım koruyuculuğu nasıl...

misafir 1 Temmuz, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

dokusu ve ciltte emilmesi konusunda herhangi bir şey diyemiycem fakat kokusu pek hoş değil.

Serap Kaymak 8 Temmuz, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Vıcık vıcık yağlı, birde su gibi terleten güneş kremlerinden kurtulduğum için mutluyum. Neredeyse tek damla kremi yüzünüzün tamamına yedirebiliyorsunuz güneşten koruyor ve cildinizde krem katmanı oluşmuyor. Bence en iyi ürünlerden biri. Teşekkürler Doa...

misafir 10 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Kullandıkça ne kadar iyi olduğunu daha çok fark ettim.Soranlara belki yardımcı olur.Çok güzel koruyor .Yüzünüz güneşten sonra yanmıyor, sızlamıyor.Vıcık vıcık değil,evet biraz tuhaf kokuyor ama iyi kokması da gerekmiyor zaten koku uzun süre de devam etmiyor,sadece yüz için olan bir ürün olduğu için boyut çok da kötü değil,beyazlık bırakmıyor.yapışmıyor ,adamı canından bezdirmiyor.Bundan iyisi Şam'da kayısı diyeceğim ama bu aralar Şam iyi bir örnek sayılmaz.Ben çok memnunum ve tavsiye ederim... (doa not: sevgili tüketici o kötü kokuyor dediğin şey paraben, formaldehit, dmddmd, metilalizone, benzoik asit, ve adını burada sayamayacağımız nice koruyuca alternatif koruyucu sınıfında olmayan koruyucu maddenin kokusu)

ada adalet 16 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

güneş koruyucusunu nemlendirici serumun üzerine sürmeye gerek yok ben birbuçuk pompa kullanıyorum cildim yağlıya dönük karma, akşamdan zaten nemlendirici serum oluyor cildimde, sabah genelde sülfatsızla yıkamıyorum yani haftada üç gün falan yıkıyorum yetiyor yoksa denildiği gibi kuruluk yapabiliyor tek başına

peri akan 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ucuz.

Faile Balcan 29 Ağustos, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Çok ferah bi kokusu var. Vıcık vıcık değil. Yüz kreminden bile güzel bi nemlendirme yapısı var. Hem koruyor hem nemlendiriyor. Ben çok memnun kaldım.

Jale Şahin 1 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, şimdiye kadar doa'dan aldığım tüm ürünlerden çok memnun kaldım. Ancak güneş koruyucu kremi ne yazıkki beni güneşten korumaya yeterli olmadı. Güneş alerjim var. Aslında hep kullandığım güneş koruyucusundan memnundum. Ancak hem fiyatı, diğer ürünlerinin kalitesi, hem de doa gibi yerli üreticileri bu ürünlerin üretimi konusunda desteklememiz gerektiğini düşündüğümden ürünü doa'dan aldım. Geçen hafta bu ürünü kullandım. Ancak 25 spf faktörü benim gibi güneş alerjisi olanlara yeterli olmuyor. 25 spf ve 50 spf arasında bilimsel araştırmalara göre pek bir fark olmasa da benim durumumda bu ne yazıkki geçerli değil. Doa ailesine ve üyelerine sevgilerimle.

misafir 2 Eylül, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Oldukça çabuk emiliyor olması büyük bir avantaj. Sıcak havalarda bile makyaj altına rahatlıkla kullanılabiliyor. Kokusu yok denecek kadar az ve cildinize sürdüğünüzde doğal bir aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veriyor. İkincisini sipariş ettim...

Serhat Celep 3 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

çok güzel bir ürün :) arkadaşlarım gençleştigimi söylüyorlar. yüzümün parladığını ve çok güzel bir yüzün oldugu için bakmaya doyamıyoruz diye söylüyolar :)) tca ve bunu kullandım gerçekten çok etkili ürünler :)

misafir 3 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bu ürüne bayılıyorum . ağır , yağlı kremleri yazın kullanmaktan nefret ediyorum ve bu ürün benim imdadıma yetişti . anında emiliyor :)

nida sahin 17 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

harıka bır gunes koruyucu

Gülnur Karateke 25 Eylül, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Misafir25.09.2014 Cildim piyasada satilan her turlu kimyasal gunes koruyucusuna kisa surede tepki gosterdiginden (kizarma, kabarma, kasinti, sivilce...), gunes lekelerine karsi devamli kullanabilecegim bir urun bulmak benim icin esasti. Bu krem bende bunlerin hicbirisini yapmadi. Cabuk emilmesi de benim icin ayrica bir arti oldu. Ancak, urunu uygularken hep cok az uyguluyormusum gibi icimde bir his var. Bu cabuk emiliminden mi kaynaklaniyor, yoksa cidden az mi kullaniyorum bilemedim. Dolayisiyla gunes lekelerimin artmasindan endiseleniyorum. Keske adam gibi bir kullanma kilavuzu koysalar.(Ornegin, belirtilen etkiyi saglamak icin ne kadar surmek gerekiyor? Bir findik kadar mi? Leblebi kadar mi? Ceviz kadar mi? Nereden bileyim??) Bir de, keske kullandiklari titanyum dioksit'in nano partikul olup olmadigini soyleseler (nano olan turunun kanserojjen oldugu soyleniyor). Yine de, genelinde basarili bir urun.. Tesekkurler Doa.. (DOA NOT: doa nano patikül ürünler kullanmaz, çünkü sonuçlarını bilmediğimiz araştırma bulunmayan maddelerdir onlar, az ama sık yenilemelisiniz ürünü bir leblebi kadar cilde yeterli gelir)

Gülnur Karateke 9 Ekim, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum...rahat sürülüyor..memnun kaldım.tavsiye ediyorum..

misafir 18 Ekim, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

güneş koruyucu kremi tca sonrasında kullanmaya başladım,çok hızlı bir şekilde emiliyor kesinlikle ciltte parlama yapmıyor(ki ben güneş kremi sondarsında ciltte oluşan parlamadan nefret ederim) ayrıca cilt üzerinde sanki bb krem sürmüş gibi bir renk bütünlüğü ve pürüzsüzlük sağlıyor.doa yetkililerinden özellikle rica ediyorum aynı içerikte daha yüksek koruma faktörlü mesela 50 gibi bir ürün sunsunlar kesinlikle müdavimi olurum.ama bu güneş koruyucuyu bütün samimiyetimle herkese gönül rahatlılığıyla öneriyorum

misafir 25 Ekim, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

memnun kaldım, işe yarıyor

misafir 3 Kasım, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Güzel bir ürün tavsiye ediyorum bildiğimzgüneş kremlerndenfarklı olarak beyaz bir tabaka bırakmıyor ve cildimin nefes aldığını hissediyorumm

misafir 10 Aralık, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Çok hafif, kolay ve hemen emilen bir güneş kremi. Ciltte kesinlikle bir ağırlık veya parlama yapmıyor. Harika bir makyaj bazı. Özellikle BB krem öncesinde. Normalde pek çok ürüne tepki veren cildimde hiç bir probleme, kızarıklığa ve sivilceye neden olmadı. Bunları yaklaşık 4-5 kullanımdan sonra söylüyorum. İleriki dönemlerde bir değişiklik olursa yorumumu güncellerim. DOA'nın bu ürünü hep üretmesi ve formülünü hiç değiştirmemesi dileğiyle, teşekkürler!

Fatmanur Tunçel 19 Ocak, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Titanyum dioksidin doğalı nasıl oluyor?

misafir 28 Ocak, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

çok başarılı, üçüncü şişeyi bitirdim başka bir güneş koruyucu almayı asla düşünmem

misafir 30 Ocak, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Kimyasal peeling yaptığım için acil ihtiyacım vardı kreme, umduğumdan da çabuk elime ulaştı =) Yapısı çok güzel, çok ferah bir his bırakıyor. Çok teşekkürler Doa.

misafir 16 Şubat, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Piyasadaki güneş kremleri sivilcelenmelere yol açıyordu. Yağlı yağlı durmaları ve parlamaları da cabası. Bu kremi kıvam olarak da etki olarak da çok beğendim.

Gülcan Porsuk 20 Şubat, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Güneş koruyucu ve diğer siparişlerimi bugün itibariyle aldım,doa kozmetik çalışanlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Yaz kış güneş kremi kullanan biri olarak ,kremi çok merak ediyorum,yorumlarda okuduğum kadarıyla olumlu ...inş. memnun kalırım.

misafir 22 Şubat, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Yapısı oldukça güzel. Öyle katı ya da beyaz bir görüntü oluşturmuyor sürüldüğünde. Sadece kokusu biraz rahatsız edebilir. Ama kullanınca alışılıyor.

selin alçay 5 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

güzel ürün.ne yağlı görüntü ne beyaz kalıntı. bundan sonra kullanacağım tek güneş kremi

Nesibe Yaylacı 10 Mart, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ürünü çok beğendim beyaz kalıntı bırakmıyor yapışkan his vermiyor ten rengini açıyor pürüzsüz bir yüzey bırakıyor gerçekten çok tebrik ediyorum doa kozmetik'i ve herkese tavsiye ediyorum

Betul Seyhan 13 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

şişesi çok kullanışlı, çantaya atıp her yere götürebilirsiniz. Kremin yapısı ise çok kolay sürülüyor, hemen emiliyor ve kalıntı bırakmıyor. Çok hafif ve tatlı bir gül kokusu var kremde. Henüz yoğun güneş olmadığı için koruyuculuğunu test edemedim.

misafir 13 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Güneş kremi bugün geldi. Kullandım. Yapısını ve yüzde beyaz tortular bırakmayışını sevdim. Sadece bezelye tanesi kadar krem tüm yüzüme yetti. Ama keşke ambalajı daha büyük olsa. Yazın da doya doya kullansak.

misafir 22 Mart, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bu üründen çok memnun kaldım.güzel bir yapısı var..çanta boyu olması da bence avantaj.

misafir 27 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ünlü markaların güneş kremlerine yıllarca tonla parayı boşuna vermişiz. Beyazlık, yağlılık hissi yok. Daha ne olsun!

misafir 10 Nisan, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

8 inde verdim 10 unda geldi ,hızlı teslimat için teşekkürler öncelikle..Ürün ambalajı gerçekten kötü, etiketi nerdeyse elle yazacaklarmış :) pompası oldukça kalitesiz..Gelgelelim bu berbat ambalajın içinden harika bir kıvamda çok hoş natürel bir kokuda nefis birşey çıktı.Siz nasıl bir firmasınız? Beni şaşırtmaya devam ediyorsunuz:) Kremin yapısına bayıldım, çok hafif .o ağır bembeyaz katman kalmıyor yüzünüzde...Tabiki koruyuculuğu hakkında şu an için bir yorumda bulunamayacağım..Düzenli kullanımda gözlemlerimi paylaşacağım elbette..Yüzümde denedim hemen ,hafif bir yanma hissi oldu geçti.Bunun sebebi ne olabilir? Birde gün içinde kaç kez yenilemek gerekir onu öğrenebilirmiyim sevgili doa?

özge uysal 12 Nisan, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bkz: doa neden ucuz? janjanlı ambalaja extra para vermiyorsunuz sayın tüketici. ambalajların ve dolayısıyla fiyatların aynı kalsın sayın üretici ürünlerinizden çok memnunuz.

özge uysal 12 Nisan, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

hekim tavsiyesiyle sürekli güneş koruma kullanmam gerekiyor;umarım yeterli korumayı sağlar.

Müjde Güner 15 Nisan, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Şimdiye kadar kullandığım güneş kremlerindeki o kötü koku yok. İçeriğinin ne kadar kaliteli olduğu burdan anlaşılıyor. Hiçbir kalıntı bırakmıyor, çok kolay emiliyor. Sabahları sürüp üzerine makyaj yapıyorum, gerçekten çok memnunum.

misafir 16 Nisan, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ben bu kremi çok seviyorum.Gün içinde makyajımın üstünden yeniliyorum ,makyajım bozulmuyor..Biri işte biri evde duruyor.Böylece taşımıyorum.Yanlız ilk sürdüğümde hafif bir yanma oluyor..Sebebi ne olabilir?

CEVRİYE GÜNEŞ 17 Nisan, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

krem güzel gibi duruyor. ama sanırım pompası bozuk :( ama bunun dışında ürün ve paketleme gerçekten iyi. ayrıca pahalı paketlemelere kutulara gerek yok. ürünlerin faydası daha önemli. ancak ürün kullanımlarını ergonomi açısından yeniden degerlendirebilirsiniz. özellikle c vitamini serumu fıs fıslı olmalı bence. ayrıca pompaların da çalışıp çalışmadığı kontrol edilebilir. Teşekkürler bu güzel ürünler için.

Elif Akın 19 Nisan, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

pahalı kozmetik ürünleri gibi parlak durmuyor sıcakta akmıyor, cilt tarafından hemen emiliyor koruyuculuğu da mükemmel. bütün pahalı ürünleri çöpe attım üstelik sivilce sebebiydiler. şiddetle tavsiye ederim, çok güzel bir ürün ortaya çıkmış ben bile şaşırdım :)

Fadime Demirel 13 Mayıs, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Hayatımda kullandığım en iyi güneş kremi, vücut için olandan da çok memnunum. Teşekkürler Doa ekibi :))

Fatma D. 13 Mayıs, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

yüzümün %80 inde olan güneş lekelerim için şimdiye kadar kullanmadığım şey kalmadı... yorumları tek tek okudumda geneli olumlu yorumlar... valla kremi öve öve öküz etmişler :)  son umudum ... inşallah işe yarar...

misafir 14 Mayıs, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Güneş kremlerinin yaglı his bırakmasından beyaz leke bırakmasından ve güneşe çıkınca iki kat sıcak hissettirmesinden memnun değilseniz doğru adrestesiniz:).Üstelik aleovera da içeriyor daha ne olsun.

Sevilay Aydın 14 Mayıs, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Delice güneş lekelerim tedavi olayım derken edindiğim lekeler dolayısı ile sürekli güneş koruyucuya mahkumum . Fakat bu ürün kadar güzelini görmedim. Gönlüm rahat , yüzüm ferah daha ne olsun

misafir 23 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

henüz 1 kere kullandım. emilimi çok güzel. çok güneş olmadığından koruyuculuğunu test edemedim. en kötü ihtimal nemlendirici olarak kullanırım..

misafir 30 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

gerçekten çok güzel bir ürün.miktarı az olsa da yeterince uzun gidiyor.yağladırmıyor,yapış yapış bir hissi yok.beyaz iz bırakmıyor ve gözeneklerimi tıkamadı.

Gülşah Özkaya 30 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Harika! Pompası kullanım kolaylığı sağlıyor. Yaklaşık 2 pompa bütün yüzüme ve boynuma yetiyor. Beyazlık bırakmıyor ve yüzümde nemli bir his bırakıyor, cildimi tazelediğini hissediyorum. Gündüz nemlendirici yerine bunu kullanıyorum. Çok beyaz tenli olmama rağmen güneş koruması yeterli geldi. Hemen bitcek gibi de durmuyor. Herkese tavsiye ederim fiyatı da çok uygun. Rengi doğal olduğundan değişik tonlarda olabiliyor. Organik içeriğinden dolayı güneşte çok bırakmayın bozulur. Hiç düşünmeyin hemen alın!

misafir 5 Haziran, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, acaba ürün içerisindeki kimyasal güneş filtreleri fotostabil mi, güneş altında ciltte bozunmaya uğrayıp herhangi bir kötü reaksiyona neden olur mu?

ezgi karakaya 14 Temmuz, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ferah bir his bırakıyor,beyaz tabaka bırakmıyor,kullanımı çok rahat kesinlikle

Elif Doğan 19 Temmuz, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Hayatımda kullandığım en güzel güneş kremi... ve zilyon tane marka denedim hemen hepsi de en kaliteli markaların ürünleriydi..  Bundan böyle DOA'dan başkasını kullanmam..

misafir 13 Ağustos, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Üründen memnun kaldım, güneş altına yatıp güneşlenmediğim sürece cildimi kısa süreli güneş maruziyetlerinde ve günlük olarak koruyor. Renk bırakmıyor yumuşak ve adeta nemlendirici gibi.

Gülcan Porsuk 21 Eylül, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Kullanımı çok rahat ,beyazlık bırakmayan,koruması çok iyi bir krem,bütün güneş kremlerinde olduğu gibi 4 saatte bir yenilemek lazım doğal olarak,teşeşkürler doa:)

misafir 21 Ekim, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Çeşit çeşit güneş koruyucu denemiş ve memnun kalmamış biri olarak diyorumki İşte budur.Terletmeyen,beyaz iz,sivilce kesinlikle yapmayan,yüzümde maske varmış hissi yaratmayan ve en önemlisi yağlandırmayan bir güneş koruyucusu İyiki almışım dediğim ürünlerden birisi oldu kendisi.Tek kusuru kokusu o da kısa sürede yok oluyor Deneyin derim

aysel kurt 15 Kasım, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü aldım 1 haftadır kullanıyorum. Çok hafif sürülümü kolay hemen emiliyor. Kokusundanda memnun kaldım. Sanırım bundan sonra devamlı kullanacağım ürünler arasında olacak.

aysel kurt 15 Kasım, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Birde fondoten çıkarsanız süper olurdu doa. Teşekkürler...

Ayşe Doğan 25 Kasım, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ben de kokusunu ve dokusunu çok beğenerek kullanıyordum ki benimkinin de pompası bozuk çıktı şimdi yenisini sipariş edeceğim umarım yine bozuk çıkmaz çünkü kullanım çok zor oluyor o zaman ve hijyenikliği bozuluyor.

gül öztürk 30 Kasım, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürüne bayılıyorum ve yanımdan ayırmıyorum. Ne yapış yapış oluyor ne parlıyor ne de akıyor. Çok kullanışlı ve kokusuz olması da çok güzel. Teşekkürler Doa

Betül Gündoğdu 24 Ocak, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

yaklaşık bir aydır dışarı çıkmadan önce yüzüme uyguluyorum mutlaka çok memnunum herkese de tavsiye ederim

Nihan Sönmez 16 Şubat, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Süper! Yağsız güneş kremleri bile cildimi 1-2 saat içinde disko topuna çevirdiği ve birkaç yıldır kullandığım mat/kuru bitişli dermokozmetik kremlerden de EWG skin deep database'indeki kırmızı korkutucu içerik puanlarını gördükten sonra kaçarak uzaklastigim için bir süredir yeni bir alternatif arayisindaydim ve nihayet "budur!" diyorum ^.^ Öyle hafif ki, aşırı yağlı olan cildimi parlatmadan kolayca emiliyor. Her yeni ürüne taze sivilcelerle merhaba diyen cildimde ekstra sivilce veya parlama/yağlanmaya sebep olmadı. Kalıp gibi kalmıyor, beyaz beyaz durmuyor, almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim. Kokusu da çok güzel, klasik güneş kremi kokusu yok böyle pamıh gibi. Yazın cascavlak güneşinde nasıl bir koruma sağlar bilemem ama diğer aylar için tekrar tekrar kullanacağım bir ürün ^.^ Keşke yuz icin daha yüksek faktörlü olanı da çıksa da glikolik vs dönemlerinde içimiz rahat bir şekilde kullansak sevgili doa ♡

irem baltacı 27 Şubat, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

ürünü bir çok yağ ile sipariş verdim. paketleme şekli, müşteri hizmetleri ve bilgilendirme harika. tüm cilt bakım rutinimi değiştirip bu sitedeki ürünlerle yapmaya başlayacağım. ürün yapısı ince ve güzel. spf ürünler hep ağır oluyor ve sivilcelenmeme neden olurdu, bunda öyle bir problem yaşamayacağımı yapısına bakarak net bir şekilde söyleyebilirim. iyi ki varsın doa

misafir 15 Mart, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

ürün cilde sürülünce hemen emiliyor karma bir cildim var kesinlikle sivilcelenme gibi bir sorun yaşamadım aksine gün içerisinde yağlanan ve parlayan alın bölgem bu kremi sürdüğümde parlamıyor pahalı marka güneş kremleride kullandım ama hepsinde parlama sorunu yaşamıştım aksine bu ürün parlamayı önledi,gayet başarılı bir ürün olmuş.

bengü efe 16 Mart, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

inanılmaz hafif bir ürün cilt tarafından rahatça emiliyor.yağlı ciltler bile rahatlıkla kullanabilir bence.ilkini yeni açmıştım hemen ikinciyi sipariş ettim güvenle kullanacağım

cansel kaya 27 Mart, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

sivilce ilacı kullandığım için doktorum güneş koruyucu kullanmamı söyledi. acaba bunu kullanabilir miyim yoksa cildime dokunur mu

Sinem Uğur 9 Mayıs, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ay valla imdat diye bağıracam şimdi.üşüyoruz reisdaha doğrusu yanıyoruz...

NEŞE ÖZER 9 Mayıs, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü de merak ediyorum ilk fırsatta deneyeceğim.Beklentim büyük....

Selcen Tüysüz 24 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Yaz gelmiş İzmir'imin güneşi cayır cayır yakar... Ben bu zamanda kullanamadıktan sonra neyleyim sonbaharda gelecek güneş kremini...

BETÜL YILMAZ 24 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Nisan sonu gelecek dendi mayıs sonu oldu hala yok işte bu yönünüzü maalesef geliştiremediniz doa :( tamam seviyoruz ama ürün bitince bir daha aynısından almak işkence yani stok sorunu var ciddi anlamda :((

misafir 24 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kullandım onayladım koruyuculuğu yeterli ve cildi yormayan bir krem..yoğun yaz güneşinde günde 2 kullanım yeterli gelecektir..

Hatice Özer 27 Mayıs, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

sürekli kullandığım bir ürün. fazla alıyordum kendimce stok yapıp buzdolabında saklıyordum ama şuan sonuncusunu kullanmaya başladım. ne zaman girecek stoğa

Misafir 7 Haziran, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

yağlı his bırakmıyor, kolay emiliyor, koruması yeterli, içeriği temiz.favorilerimden kendisi :)

Misafir 7 Haziran, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, güneş koruyucu krem ile losyon arasında ne fark var acaba? Losyon yüze kullanılmıyor mu? Teşekkürler.

Misafir 10 Haziran, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Çok memnun kaldım ,ciltte yağlı bir his bırakmıyor ,cilde çok güzel bi ışıltı veriyo :)

Misafir 26 Haziran, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

yaz bitince alabilecek miyiz?

Misafir 11 Temmuz, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü almak için can atıyorum. Lütfen bir an önce stoklara gelsin.  Azade hanımın yorumu üzdü :( ama ürünün açıklamasındaki samimiyet çok sevindirdi.  Yeni üretiminizin sorunsuz ve hızlı olmasını diliyorum:)

Selda Aydın 1 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yağlı ve sivilceli bir cildim var. Bu yüzden yağ içermeyen günlük kullanabileceğim güneş kremi arıyordum. Umarım bu kremden memnun kalırım. Piyasadaki gereksiz pahalı ürünleri almaktansa doğallığına güvendiğim bir ürünü kullanmayı tercih ederim.

Irem Gülyaşa 30 Ağustos, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bunun yaninda özellikle cok beyaz tenliler icin fondoten ciksa herhalde baska bieyerden fondoten almam keske cikartsalar

Misafir 2 Eylül, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Su gibi çabuk emilen bir ürün. Ağır bir yapısı yok. Beyaz kalıntı bırakmıyor. Ben de sivilce de yapmadı.

Misafir 26 Eylül, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

en korktuğum şey güneş. yani cilt yaşlanması için en korktuğum şey =) her sene yaz başında aman yağlı görüntü vermesin, aman kaliteli olsun diye anca 6 taksitle ödediğim güneş kremleri alırdım.  ama hepsi cayır cayır yağlı görüntü verir, disko topuna çevirirdi.  bu krem ise bir harika. sıfır yağlı görünüm! hayalimin güneş kremi. kendisiyle yaşadığım tek sıkıntım ise şu oldu; güneş kreminin ardından cilt makyajı yaparsam, hani hamamda tellak keselediğinde ince uzun ölü deriler çıkar ya, baya bu kremin o şekilde soyulduğunu gördüm. çözüm ise; cilt makyajı yapmıyorum, sadece allık sürüyorum yüzüme =)

Ülkü Ölmez 8 Şubat, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü merak ediyordum. kullanımı normal güneş kremlerinin kullanımı gibi mi acaba? yoksa bır mıktar daha fazla mı kullanacagız. yüzüm lekelenmeye cok musaıt oldugundan normalde ıkı veya uc kere gunes kremı suruyorum. bılgı olan varsa yardımcı olabılır mı?

Yeşim Yayla 13 Şubat, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ne zaman alabileceğiz sabırsızlıkla bekliyorum

Ayşe Aslan 15 Şubat, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Lütfen stok hazır indirim varken almak istiyorjm

naciye arslan 24 Şubat, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

geldiğinde bu ürünü kullanmak istiyorum doa nın diğer ürünleri ile yüzümü güzelleştirmişken yazın bb krem fondöten kullanmayı bırakıp bunu kullanmayı istiyorum.fakat içeriği girilmemiş içerik hakkında bilgilendirme yapılırsa çok daha sabırla beklerim :)

aycan ulusoy 26 Şubat, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

kaçlık güneş kremi 30 yada 50 mi

meltem sarsu 8 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

şimdi sipariş verdim cok merak ediyorum yararlı olacagından emınım

Gülcan Porsuk 8 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Doa nın 30 faktör güneş kremini kullanmıştım çok güzeldi,50 faktör olması beni çok sevindirdi en yakın zamanda sipariş vercem.

misafir 22 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

2 tüp bitirdim çoook güzel bir ürün ne sivilce yaptı ne yağlandırdı

misafir 26 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

30 faktörlük olanı severek kullanmıştım. Şimdi hem 50 faktör olmuş hem boyut olarak artmış. Sipariş ettim ama hala bekliyorum: ((

Selin Turgutalp 27 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün şu an elime ulaştı. Hemen denedim tabiki :) Cildim yağlı olduğu için en önemli kıstasım cildimi daha da yağlı yapmamasıydı. yapısı o kadar güzel ve o kadar kolay/hızlı emiliyor ki resmen hayran kaldım :) Daha önce pahalı markaların birçok güneş kremini kullandım ama hiçbirinin yapısı bu kadar ince değildi. En yağsız olanı bile yağlı his bırakıyordu. Koruyuculuğu da tatmin eder umarım(ki şüphem yok) Teşekkürler DOA.

misafir 27 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bugün ulaştı bana krem. İlk test elde yaptım. Çok hafif !! krem, beyaz iz brakmiyor ve en önemli yağalı ve yapışkan iz brakmadı!!!!! Yüzümde kulandım zamanda yorumu yenilecem mutlaka. Çok teşekkür ederim DOA, ilk bakıştan çok beğendim kremi.

misafir 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce çok pahalı güneş kremleri kullandım ancak hepsi ya beyaz beyaz kaldı ya da yüzümü yağlandırıp sivilce çıkarttı. Doayı yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum ve çok memnunum. Dışarıda terlediğimde yüzümden kusma yapmıyor, yağlandırmıyor. Umarım hep böyle devam eder bittikçe alacağım.

Gizem Özkan 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

iki gündür kullanıyorum, ciltte beyaz iz bırakmıyor hızlıca emiliyor..şimdilik çok memnunum

Meryem Yılmaz 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürün elime geç te olsa geçti, evet çok hafif cildi yağlı da göstermiyor henüz güneşe çıkmadım bilmiyorum ama okuduğum yorumlar güzel, yalniz içeriğinde benzophenone-3 içerir yazıyor tabi ne olduğunu bilmiyordum açtım internetten baktım hiç hoş şeyler yazmıyor, yazılanlar kadar zararı varmidir bu madde 'nin ?

ülkü ölmez 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

sabırsızlıkla bekledıgım gunes kremını ıkı gundur kullanıyorum. sürümü cok rahat parlama kesınlıkle yapmıyor. güneşe cıkmadım koruması hakkında bır sey dıyemem ama hafıf olması benı mutlu ettı. umarım koruması da ıyıdır. onu da anlayabılmek ıcın ellerıme surup oyle deneyecegım.

GÜLŞAH BOYNUDELİK 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Süper ötesi bir güneş kremi 2 3 gündür kullanıyorum hafif,yağ iz vs kesinlikle bırakmıyor biraz haliyle yüzü beyazlaştırıyor oda doğal tabi ama ben cok memnun kaldım bunu sürdükten sonra ne pudra nede bb cc kremlere ihtiyaç duymuyorum süpersinizzz doa ailesi iyi ki sizi bulmuşumm :)

Tuğba Tunçel 31 Mart, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Kesinlikle piyasadaki en iyi güneş kremi. İçeriği tertemiz( tüm güneş kremlerini inceledim benzeri yok) , bıraktığı his müthiş, hiç ağırlık yapmıyor. Cildim çok hassas ama hiç kötü reaksiyon, sivilcelenme yapmadı. Doa'ya sonsuz teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Misafir 2 Nisan, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

İçinde bir de çinko oksit olsa mükemmel bir fiziksel koruyucu olurmuş :)

doa kozmetik
doa kozmetik 11 Mayıs, 2017, Perşembe

içerisinde fiziksel koruyucu olarak titanyum dioksit var

Misafir 4 Nisan, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

doacım hamileler de bu ürünü güvenle kullanabilir mi ?

doa kozmetik
doa kozmetik 11 Mayıs, 2017, Perşembe

hamilelerin kullanmasında bir sakınca yok

Derya Kaya 5 Nisan, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Yorumlara bakılırsa çok iyi gibi görünüyor tonlarca para harcamayada gerek kalmıyor hemen sipariş veriyorum :))

Ayşe Aşkın 10 Nisan, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bugüne kadar gördüğüm en iyi güneş kremi. Çok hafif, ve son 1 haftadır kullanıyorum, adana nemini ve güneşini bilen bilir, gerçi çok sıcaklar gelmedi ama ürün şimdilik, cildimde ne alerji yaptı ne de sivilce, üstelik güneşten gerçekten koruyor, çünkü daha önce güneş kremi sürdüğümde hemen bir kızarma, sivilcelenme olurdu, maşallah bunda o yok. Az önce 3 tane daha sipariş verdim. Bu kreme dair bir kaç eleştiri yorumu okudum, muhtemelen çok fazla sürüyor arkadaşlar, kremi çok az miktarda yayarak sürün ve 5 dakika kadar emmesini bekleyin, bir de temiz cilde sürün, Krem cildinizde beyazlık bırakıyorsa bu çok sürdüğünüzü gösteriyor. Bunu neden diyorum, ilk geldiğinde koluma bolca sürmüştüm, hemen ovalayınca böyle pütür pütür bir şey oldu, ama sonra sabah yüzümü yıkayınca makyajdan önce sürüyorum, 5 dakika bekliyorum, ne bir beyazlık ne bir pütürlük var. lafı uzattım biraz, doa zahmet edip açıklama yapmıyo ama diğer güneş kremlerine servet dökmeyin, çünkü bu krem gerçekten bir harika.

misafir 11 Mayıs, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Lütfen göz çevresine de uygun olabilecek bir koruyucu üretin yada bu ürünü sürebilir miyiz bilgi verirseniz seviniriz

Hüseyin Yılmaz 11 Nisan, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

bu krem verdiğim her kuruşu sonuna kadar misliyle hakediyor. 8 martta indirimde denemek için aldığım bir kremdi, Antalya'da yaşıyorum 15 lira nereye vermiyoruz, çok çok plajda kullanırım diye aldım ama krem gerçekten çok güzel çıktı. Gündüz sürekli dışarıda olduğum için kullanmadığım güneş kremi markası kalmamıştır, hamilton, nivea, sebamed, hamilton, daylong ve daha ne kremler kullanmışımdır ama fiyat performans olarak bu krem en iyisi diyebilirim. Ayrıca beyazlık falan da bırakmıyor. Yanlız bir şey söyleyeyim bizim insanımız güneş kremi kullanmayı bilmiyor, kremi bol sürmemeniz lazım, güneş kreminde en etkili kullanım şöyle olur, sabah evden çıkmadan çok az kremi cildinize ve boynunuza sürün, 1 saat sonra az miktarda kremi tekrar sürün. eğer benim gibi gün boyu dışarıdaysanız 3 satte bir yenileyin.

Bedia Erkan 13 Nisan, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Bu ilk başta cam şişede satışa sunulmuştu. Çok severek kullanıyordum ama şişesinin cam olmasından dolayı çantada taşımak biraz riskli oluyordu. Ambalajının değişmesine çok sevindim. Bronzlaşamayıp kızaran beyaz ten rengine sahibim. Bunun korumasını çok beğendim..

LEYLA ALTIN 17 Nisan, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Gerçekten çok güzel bir güneş koruyucu. Birçok pahalı marka kullandım hepsinden çok daha iyi. Yüzümü vıcık vıcık yapmıyor parlamıyor kolayca emiliyor.

misafir 18 Nisan, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

çok güzel ürün

Mehtap Tok 24 Nisan, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yüzümdeki güneş lekesi izleri icin dermarollr kullandiktan sonra leke serumu c vitamini ve hyaluronic acid den sonra yüzü korumaya allmak gerek ki zaten 100ml yazı çıkarır.

Sngl Bakan 27 Nisan, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Şimdi ikinciye sipariş verdim. Sürmesi çok güzel ve kokusunu da sevdim. İncecik bir tabaka halinde sürülüyor, sürüldükten sonra vücutta beyaz iz bırakmıyor

misafir 27 Nisan, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

aşırı hassas cildimde bir reaksiyon yapmadı,ben ürünü sevdim.

misafir 28 Nisan, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum.Bugüne kadar kullandığım kolay emılen,terletmeyen,civilce yapmayan,parlatmayan, içeriği temiz sayılabilecek, pahalı olmayan vede işe yarayan en iyi güneş kremidir. Tenim çok beyaz olduğu için beyazlık veriyormu bilemiyorum.Ama sanki kızarıklıklarımı biraz gideriyor.Yada benimki psikolojik bilemiyorum. Tek olumsuzluk belli bir tabaka oluşturduğu için üzerine makyaj yapınca pul pul oluyor.Zaten yazın makyaj yapmayı sevmiyordum.Doa sayesinde hiç yapmıyorum:) Doa yöneticilerinin kafaları bozulunca tası tarağı toplayıp gidecek havaları var.Aman gitmeyin.Bizi güneş kremsiz bırakmayın:)

betül kuru 28 Nisan, 2017, Cuma | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

En iyi güneş kremi ne deseler hiç şüphesiz bu krem derim. Öğretmenler odasında bir arkadaşımda gördüm, sürdüm, mükemmel bir his, dedim kaç liraya aldın, 70-80 diye bekliyorum, arkadaş 10 liraya aldım deyince ben şok. Sipariş verdim 13,5 liraya geldi bana, o indirimde almış. Neyse kullanıyorum ama içimde bir şüphe, baktım gayet iyi krem, eşim kimya öğretmeni, dedim bunun içini araştır, adamcağız 2 gün baktı içindeki tüm maddeleri tek tek araştırdı, diğer kremlere karşılaştırdı, dedi krem içeriği normal. Ama içimde şüphe var dedim bu krem 50 faktör değil, yazdım firmaya, bana kremin 57 faktör olduğunu gösteren labaratuar analizini, dermatolojik test kağıtlarını gönderdiler.  Anlayacağınız ben bu adamları merak ediyorum arkadaş, 60 lira deseler bayılarak alacağım ürün, 15 lira. Acaba birileri bizi senelerce çok feci kandırmış, tonla paramızı almış olabilir mi.

misafir 4 Mayıs, 2017, Perşembe | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Çok hassas bir cildim var. Hayatımda ikinci kez, kullandığım bir ürün yanaklarımı kızartmadı. Bir iki dakika içinde emiliyor ve çok hafif bir nemlendirici sürmüşsünüz gibi bir his veriyor. Beyazlık olmadı sivilce yapmadı. Ürünün gramajı da fazla diğer güneş kremlerine göre, fiyatını söylemeye bile gerek yok :) bir iki tane alsam vücut için de kullansam diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

betül kuru 28 Nisan, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Az önce yazmaya çalıştım ama yer yetmedi. Arkadaşlar krem beyazlık bırakmıyor, kullanan arkadaşlar kremi galiba çok fazla sürüyorlar, çünkü ben oldukça esmer tenliyim, bende olmuyor, nedeni şu, kremi çok az sürüp yayıyorum. Sonra hemen emmesini bekliyorum, zaten çok çabuk emilip direkt cilde yapışıor,  Bir başka tecrübem kremi sürdükten sonra ovalamaya devam ederseniz topaklanma oluyor. Yani ovalamayın, çok nazik hareketlerle yedirip bırakın. Ayrıca kremi sürdükten sonra makyaj yapacaksanız kremi çok az sürüp, 3 dakika bekledikten sonra makyaj yapın, o zaman pullanma olmuyor. Bunlar krem kullanımına dair 15 günlük tecrübelerim.

ilayda yılmaz 1 Mayıs, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : değerlendirme yapmamış.

Fiyatını görünce alıp kullanmaya çekindiğim ama çekinmekle çok büyük hata yaptığım bir ürün. Öncelikle kesinlikle parlama yapmıyor hatta parlamayı engelliyor, cildi matlaştırıyor. Fakat yüzü kurutmuyor da, pürüzsüz bir görüntü sağlıyor. Diğer güneş kremleri gibi cildi beyaz değil, daha aydınlık yapıyor. 6 ay kullanım süresi var, 100 ml 6 ay için oldukça iyi. 6 ay sonra kesinlikle tekrar alacağım!

Yorum Yaz

Kötü İyi