Foot Peeling

Foot Peeling
Foot Peeling
  • Stok Durumu: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: footplng
  • 30,00TL

Foot Peeling (Ayak Peelingi)
 
Doa foot peeling, ayaklarınızdaki ölü deriye kimyasal peeling yapıp soymak için geliştirildi. İçeriğindeki glikolik asit, laktik asit, sitrik asit ve salisilik asit, ayak tabanınız ve topuklarınızdaki……

Foot Peeling (Ayak Peelingi)

 

Doa foot peeling, ayaklarınızdaki ölü deriye kimyasal peeling yapıp soymak için geliştirildi. İçeriğindeki glikolik asit, laktik asit, sitrik asit ve salisilik asit, ayak tabanınız ve topuklarınızdaki ölü deriyi uygulamadan bir hafta sonra soymaya başlar. Ölü deriden arındırılmış ayak ve topuklarınızın yumuşak ve canlı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ürün yaklaşık olarak minimum 5 sefer ayak peelingi yapmanıza olanak sağlar. Tek kullanımlık soyucu ayak maskeleriyle aynı mantıktadır.

 

Kullanımı:
Ayak topukları ve derisine ürünü sprey başlık yardımıyla sıkınız. İşlem esnasında ürünü koklamayınız. Daha sonra ayaklarınıza bir buzdolabı poşeti veya naylon geçirip üzerine çoraplarınızı giyiniz. Bakımı gece yapıp sabah ayaklarınızı yıkayınız. 

Uyarılar / Warnings:
Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak tutunuz. Göz çevresine uygulama yapmayınız, gözle temasından kaçınınız. Ürün içerisindeki asitler güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız sürede ayaklarınızı güneşten koruyunuz, açık ayakkabı veya terlik giyiyorsanız güneş kremi kullanınız.


*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
*Üretim tarihi (URT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir.

 

Aqua, Pentylene Glycol, İsopentyldiol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium PCA, , Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

 

Aktif İçerikler:

Glycolic Acid %4

Lactic Acid %4

Citric Acid %2

Salicylic Acid %2

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler