Yüz Yıkama Jeli

20 Değerlendirme 5 20 46970

35,00TL

Stoklu
35.00 TRY

Yüz Yıkama Jeli Doa yüz yıkama jeli cildinizi nazikçe temizlemek için formüle edilmiştir. İçerğindeki isopentyldiol sayesinde makyajlı cilt temizliğinde kullanabilirsiniz. Yüz Yıkama Jeli Nasıl Kullanılır Yüz yıkama jelini sabah akşam kullanabilirsiniz bir nohut büyüklüğünde jeli elinizde iyice köpürterek cildinize masaj…

Yüz Yıkama Jeli

Doa yüz yıkama jeli cildinizi nazikçe temizlemek için formüle edilmiştir. İçerğindeki isopentyldiol sayesinde makyajlı cilt temizliğinde kullanabilirsiniz.

Yüz Yıkama Jeli Nasıl Kullanılır

Yüz yıkama jelini sabah akşam kullanabilirsiniz bir nohut büyüklüğünde jeli elinizde iyice köpürterek cildinize masaj yaparak sürünüz ve bol suyla durulayınız.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız.. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Yüz Yıkama Jeli Neye Yarar

Yüz yıkama jeli sabunlar gibi yüksek ph'a sahip olmadığı için cildinizi kurutmaz. Bir çok sabun cildi ekstra kuruttuğu için cildinizi nemlendirme ihtiyacı doğurur, oysa yüz yıkama jelleri cildinizi ekstradan nemlendirme ihtiyacı doğurmaz. Ayrıca içeriğinde bulunan bir çok nemlendirici madde ile yüzünüzü nemlendirir. Doa kozmetik yüz yıkama jeli sülfatsız ve tuzsuz olduğu için (sls, sles, als içermez) cildinizi kurutmadan nazikçe temizler. Yüz yıkama jelinin faydaları arasında makyaj temizleme de sayılabilir. Makyaj malzemeleri ve kalıntılarını yüzünüzden uzaklaştırır.

İçindekiler/Ingredients:

Aqua, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Lactate, Lavandula Angustifolia Water, Polyquaternium-39, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
*Organic Acitve

Yüz Yıkama Jeli Fiyatı

doa sülfatsız yüz yıkama jeli 400 ml ambalajıyla sizlere ulaşmakta. Satın almak için yukarıdaki butondan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Kötü İyi