Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum

Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum
  • Stok Durumu: Ortalama 3 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: 20 ml
  • Marka: doa
  • 35,00TL
  • 26,25TL

YAĞLI CİLTLER İÇİN Nemlendirici Cilt Serumu (20 ml)
Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için ürettiğimiz bu cilt serumu cildinizin ihtiyaç duyacağı nemi sağlaması için tasarlandı. Bu Ürünü Neden Almalısınız
……

YAĞLI CİLTLER İÇİN Nemlendirici Cilt Serumu (20 ml)
Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için ürettiğimiz bu cilt serumu cildinizin ihtiyaç duyacağı nemi sağlaması için tasarlandı.

Bu Ürünü Neden Almalısınız

Bu güne kadar bütün kadınlar yaşlanmamayı arzu etti ama asıl mesele bunu başarabilmekti. Bu ürün cildine yaptığın makyaj vb. türlü işkencenin ve olumsuz dış koşulların, hava kirliliği aşırı iyonize ve kireçli sular vb. bunların olumsuz etkisini minimuma indirmek için tasarlandı. Çeşmedeki sudan ne olur yea dediğini duyar gibi olduk, size hep ph 5,5 diye kozmetik ürün sattılar ya, sende dünyanın en akıllı ve cildine düşkün tüketicisi sandın kendini, ama musluktan akan suyun ph ının kaç olduğunu kimse anlatmadı sana, kireci, arseniği, diğer iyonize metalleri saymıyoruz bile. Hah işte cildin bunlar yüzünden daha hızlı yaşlanıyor haberin olsun. O imrendiğin babaannenin cildi var ya, o cilt gençliğinde makyaja ve böylesi kirli sulara maruz kalmadığı için öyle. Dikkatini çektiyse makyajın olumsuz etkilerinden hiç bahsetmiyoruz bile.

Bu serum cildinde nemi uzun süre koruyacak, üstelik bunu yaparken diğer kremler gibi petrokimyasal yağlar (petrolatum yani vazelin, parafinium likidium yani parafin) içermiyor. Yağ içermediği için, yağlı ve karma ciltler için ideal bir nemlendirme sağlayacak. Bu nemlendiriciler cildini yormuyor ve dış etmenlerin yormasına izin vermiyor.

Ürün geliştirilirken evvela iç güzelliğine önem verildi, yani ürün kalitesi maksimum tutuldu, sonrasında iş ambalaja geldiğinde geri dönüştürülebilir ucuz şişe cam ambalajı tercih edildi, dolayısıyla benzerleri gibi tasarım harikası şişelere sahip değil, sadece bu tercih bile size şişe başı 5 lira kazandırdı. Sonra gidip bir eski manken, fotomodel, ekran yıldızı ayarlayıp ona yüzbinlerce dolar vermedik, burdan da kazancınız nereden baksanız 15 lira. Moda dergilerinde, gazete ilanlarında, televizyon reklamlarında, internette her sitede, her köşe başında göremiyorsunuz, 20 lira reklamdan kazandınız. Ürünü size onbinlerce dolar kira ödeyen dükkanlardan ulaştırmadık, ayrıca o dükkanlarda marka temsilcilerimiz aman kullanın yeni doğmuş gibi olun, gelin bir cilt analizi yapalım, cildinizde şu var şunu alın verin bir 300 lira demediler buradan da bir 30 lira kar ettiniz. Ürün yurtdışından distribitör marka arcılığıyla gelmedi, hammaddeleri getirip yurt içinde ar ge yaptık, çalıştık aranızdan bazılarına denettik, olmadı dedik, gene uğraştık bu yüzden yurt dışındaki şirkete de bir 30 lira ödemedin. Malum plazalarda avm lerde değiliz, onlarca uzman da çalışmıyor, senden kazandığımız paralarla jeeplere binip, tuhaf imajlara da bürünmüyoruz, gözümüz para hırsıyla dönmüş de değil bir 50 lira da buradan kazandın. toplamda bir 150 lira cebinde kaldı işte ürün o yüzden bu fiyata. 

İçindekiler / Ingredients:
Aqua, Amorphophallus Konjac Root Extract, Niacinamide, Sodium PCA, Dimethyl Sulfone, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Lactate, Panthenol, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol

Unutmadan, çöplerini ayrıştırmaya, geri dönüşüme katkı sunmaya, israf etmemeye, çevreye zarar vermemeye, elektiği ve suyu lüzumsuz kullanmamaya çalıştığını biliyoruz. Bunu yaptığın için gelecek nesiller seninle gurur duyacak, ama onlardan önce biz seninle gurur duyuyoruz.

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler