Yağlı Ciltler Nemlendirici Serum

211 Değerlendirme 5 211 26660

25,00TL

Stoklu
25.00 TRY

YAĞLI CİLTLER İÇİN Nemlendirici Cilt Serumu (20 ml) Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için ürettiğimiz bu cilt serumu cildinizin ihtiyaç duyacağı nemi sağlaması için tasarlandı. Bu Ürünü Neden Almalısınız Bu güne kadar bütün kadınlar yaşlanmamayı arzu etti ama asıl mesele…

YAĞLI CİLTLER İÇİN Nemlendirici Cilt Serumu (20 ml)
Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için ürettiğimiz bu cilt serumu cildinizin ihtiyaç duyacağı nemi sağlaması için tasarlandı.

Bu Ürünü Neden Almalısınız

Bu güne kadar bütün kadınlar yaşlanmamayı arzu etti ama asıl mesele bunu başarabilmekti. Bu ürün cildine yaptığın makyaj vb. türlü işkencenin ve olumsuz dış koşulların, hava kirliliği aşırı iyonize ve kireçli sular vb. bunların olumsuz etkisini minimuma indirmek için tasarlandı. Çeşmedeki sudan ne olur yea dediğini duyar gibi olduk, size hep ph 5,5 diye kozmetik ürün sattılar ya, sende dünyanın en akıllı ve cildine düşkün tüketicisi sandın kendini, ama musluktan akan suyun ph ının kaç olduğunu kimse anlatmadı sana, kireci, arseniği, diğer iyonize metalleri saymıyoruz bile. Hah işte cildin bunlar yüzünden daha hızlı yaşlanıyor haberin olsun. O imrendiğin babaannenin cildi var ya, o cilt gençliğinde makyaja ve böylesi kirli sulara maruz kalmadığı için öyle. Dikkatini çektiyse makyajın olumsuz etkilerinden hiç bahsetmiyoruz bile.

Bu serum cildinde nemi uzun süre koruyacak, üstelik bunu yaparken diğer kremler gibi petrokimyasal yağlar (petrolatum yani vazelin, parafinium likidium yani parafin) içermiyor, içeriside Hyalouronic Acid, Biosaccaride gum-1, gibi nemlendiriciler var. Yağ içermediği için, yağlı ve karma ciltler için ideal bir nemlendirme sağlayacak. Bu nemlendiriciler cildini yormuyor ve dış etmenlerin yormasına izin vermiyor.

Cildiniz zamanla yeteri kadar beslenemez ve piyasadaki ürünlerin tanıtımında anlatılan türlü ıvır zıvırı sentezleyemez. Bunları sentezleyemeyince de haliyle kırışır falan. İşte bu üründe bulunan, Ceramide 3, Sodium PCA, Zinc PCA, Magnesium PCA, Manganese PCA,  Lecithin, Soy Isoflavones, sayesinde cildiniz beslenir.

Ürün geliştirilirken evvela iç güzelliğine önem verildi, yani ürün kalitesi maksimum tutuldu, sonrasında iş ambalaja geldiğinde geri dönüştürülebilir ucuz şişe cam ambalajı tercih edildi, dolayısıyla benzerleri gibi tasarım harikası şişelere sahip değil, sadece bu tercih bile size şişe başı 5 lira kazandırdı. Sonra gidip bir eski manken, fotomodel, ekran yıldızı ayarlayıp ona yüzbinlerce dolar vermedik, burdan da kazancınız nereden baksanız 15 lira. Moda dergilerinde, gazete ilanlarında, televizyon reklamlarında, internette her sitede, her köşe başında göremiyorsunuz, 20 lira reklamdan kazandınız. Ürünü size onbinlerce dolar kira ödeyen dükkanlardan ulaştırmadık, ayrıca o dükkanlarda marka temsilcilerimiz aman kullanın yeni doğmuş gibi olun, gelin bir cilt analizi yapalım, cildinizde şu var şunu alın verin bir 300 lira demediler buradan da bir 30 lira kar ettiniz. Ürün yurtdışından distribitör marka arcılığıyla gelmedi, hammaddeleri getirip yurt içinde ar ge yaptık, çalıştık aranızdan bazılarına denettik, olmadı dedik, gene uğraştık bu yüzden yurt dışındaki şirkete de bir 30 lira ödemedin. Malum plazalarda avm lerde değiliz, onlarca uzman da çalışmıyor, senden kazandığımız paralarla jeeplere binip, tuhaf imajlara da bürünmüyoruz, gözümüz para hırsıyla dönmüş de değil bir 50 lira da buradan kazandın. toplamda bir 150 lira cebinde kaldı işte ürün o yüzden bu fiyata. 

İçindekiler: Deionized water, Laureth-12, Meadowfoam Seed Oil, Ceramide 3, Biosaccaride gum-1, Sodium PCA, Zinc PCA, Magnesium PCA, Manganese PCA, Hyalouronic Acid, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Aloe Vera Gel, Phenethyl-Alcohol(alkol değil doğal bi koruyucu gül suyundan elde edilen bir madde), Ethylexylglycerine

Unutmadan, çöplerini ayrıştırmaya, geri dönüşüme katkı sunmaya, israf etmemeye, çevreye zarar vermemeye, elektiği ve suyu lüzumsuz kullanmamaya çalıştığını biliyoruz. Bunu yaptığın için gelecek nesiller seninle gurur duyacak, ama onlardan önce biz seninle gurur duyuyoruz.
 

193 Yorum

zeynep 11 Eylül, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

kargom 1 gün içinde geldi Ürünler çok iyi paketlenmiş durumdaydı teşekkürler

Dilek Önem 12 Temmuz, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü buzdolabında saklıyorum. Doğru mu yapıyorum acaba?

Ceren Paçal 19 Mayıs, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Bu serumu yaklaşık bir iki haftadır kullanıyorum.Yağlandırmadan nemlendirme özelliğinden memnunum,fakat ürünü ben gün içerisinde kullanıyor,gece ise c vitamini uyguluyordum.Yalnız gece mi kullanmalıyım bunu da?Gün içerisinde kullanmam güneş ışığı teması açısından sakıncalı mı yada makyaj altına?

doa kozmetik
doa kozmetik 20 Mayıs, 2017, Cumartesi

ürünü gün içerisinde kullanabilirsiniz. özellikle sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra kullanmanız daha iyidir. güneş ışığına temasında bir sıkıntı olmaz, ama siz yaz aylarında cildinizi güneş ışınlarından güneş koruyucu kremlerle korumaya özen gösteriniz.

Ayşe Öncü 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü sipariş etim. Daha parlak bir cilt istiyorum. sonuçları yazacağım.

Ayşe Gümüş 24 Nisan, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Yeni sipariş verdim heyecanla bekliyorum kullanınca yazı cam

Meral Doğan 8 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürünün kullanım bilgisini de verebilir misiniz.

Deren Çıracıoğlu 9 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce kendi c vitamini serumumu yapabilmek için ascorbic asit alıyordum sizde. Şimdi ise hazırı var! O kadar memnun oldum ki! Teşekkürler..

Barış Şimşek 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

iyi emiliyor. yüzde kalıntı hissi bırakmıyor.

Misafir 16 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

bu gün elime ulaştı ben sadece geceleri kullnmak gerektiğini bilmiyordum hem sabah hem gece kullandım.çok kolay emiliyor.yapısı sıvı formda

Eda Özge Saz 10 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

çok pahalı yeaa :P

Aynur Harput 12 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

yapısı çok hafif, hemen emiliyor, gece kullandığınızda sabah aydınlık bir ciltle uyanıyorsunuz. Ancak nemlendirici etkisi yok üzerine bir de nemlendirici kullanırsanız harika olur. Umarım C vitaminli nemlendirici de üretirler. Yapısı su gibi çok hafif olduğundan gün içerisinde de yüzünüze (makyaj üzerine dahi) sıkıp ferahlayabilirsiniz. (doa not sevgili tüketici ürünü gündüz kullanmayın)

Aynur Harput 12 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ben çok sakıncalı olacağını düşünmemiştim ama peki gece sıkar ferahlarım :-)

Misafir 9 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

mimik kırışığı için k serumu ile birlikte nasıl kullanılabilir? sadece mimik kırışığına mı sürmek lazım yoksa tüm yüze mi?

peri akan 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

memnunum.

duygu başar özüdoğru 11 Ağustos, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

her akşam temiz cilde uyguluyorum. memnunum. 2-3 gecede 1 üzerine e vitamini yağı sürüyorum. mükemmel ötesi. mimik kırışıklarım inanılmaz azaldı. herkes farkında.tavsiye ederim

elif esin küçük 12 Ağustos, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

merhaba, bu ürünü nemlendiriciden önce mi sonra mı uygulamamız gerekir ve boyun ve dekolte bölgesi için de uygun mudur? ( Doa not: nemlendiriciden önce uygulayın. sadece akşamları kullanın dekolte bölgesine uygundur)

elif esin küçük 20 Ağustos, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

merhaba, geri dönüşünüz için teşekkürler. bir sorum daha olacak, her gün kullanmamızda bir sakınca var mı? (DOA NOT: sadece akşamları kullanın her gün kullanabilirsiniz)

Gülden POLAT 29 Ağustos, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ürün siparişi verirken yorumlarda okuduklarım beni epey tedirgin etmişti. Yorumlarda ürünlerlerden memnun kalınmış ancak kargo teslimatının çok uzun sürede ve ürün ambalajlarının kapaksız ya da kırık gelmesindeki şikayetler çok fazlaydı. Buna rağmen denemek istedim ve siparişlerimi verdim. 7 günde ürünlerim elime ulaştı ve ambalajları da gayet düzenli, muntazam paketlenmiş. Benim gibi endişesi olanlar için buraya foto ekleyebilseydim gönderirdim. Ürünleri henüz kullanmadığım için o konuda yorum yapamayacağım. Ürünlerim : C VİTAMİNİ SERUMU, GÖZALTI SERUMU, CİLT SERUMU K PLUS SERİSİ, BESLEYİCİ SAÇ BAKIM KREMİ, KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ, SAÇ BAKIM YAĞI, BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN SÜLFATSIZ ŞAMPUAN, HYALURONİC ACID %2 SERUM

Misafir 15 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, sivilce çukurları için faydası olur mu=?

nida sahin 17 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

kısın kullanmak daha mı dogru olur?

Misafir 25 Eylül, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Harika bir ürün, bir haftada lekelerim açıldı ve daha aydınlık daha berrak bir cildim oldu. Bu ürünü hyaluronic asidle birlikte kullanıyorum ve sonuç bebek gibi bir cilt. Bu serum vazgeçilmezim olacak artık. Hatta her iki ürünün vücut boyu olanı da olsa süper olur; doa kozmetik yetkililerine duyurulur :)

Misafir 28 Eylül, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Bu urunu sevmek cok istedim fakat malesef olmadi. Ilk kullanimdan sonra yuzumde minik alerjik sivilcemsi seyler cikti ve yuzum kipkirmizi oldu. Daha once C vitaminli urunler kullanmadigim icin tam olarak sebebini bilemiyorum. Yani problem urunde degil de benim asiri hassas cildim yuzunden olabilir. Icinde bir cesit alkol de varmis koruyucu olarak kullanilan belki bu iki maddeden birine karsi hassasiyetim vardir. Bir daha kullanmayi dusunmuyorum. Iade edebiliyorsak guzel olur olmassa da caniniz sagolsun diger urunlerinizi severek kullaniyorum.

Misafir 29 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yüzümü temizledikten sonra bazen hyaluronic asitle bazen de tek başına kullanıyorum. daha önce pahalı bir markanın yüzde luk c vitamini ürününü kullandığım için bana biraz hafif geldi. fakat sivilceleri söndürmede oldukça başarılı.

Misafir 29 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

arkadaşlar ben de aldım bu c vitamininden..sabırsızlıkla bekliyorum..nasıl kullanılır..neyle karıştırılır ? tarif verir misiniz.teşekkürler

Misafir 29 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yuzu temizledikten sonra biraz kurumasini bekleyip pamukla yada parmak uclariyla butun yuze suruyorsunuz. 15-20 dakika bekleyip normal cilt bakim rutininizi uygulayabilirsiniz. Ben genelde gece uyguluyorum, bekleyip nemlendiricimi suruyorum.

Misafir 7 Ekim, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürün neden gündüz kullanımda sakıncalı?

Misafir 21 Ekim, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bir aydır kullanıyorum cildime parlaklık verdiğini söylüyorlar. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.

Misafir 29 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Akşamları kullanıyorum.kuru bir cildim var ama bunu kullandıktan sonra daha ilk günlerde değişimi farkettim.çok iyi geldi cildime yumuşacık oldu cildim.

zeliha ceylan 31 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

sipariş verdim inşallah iyi sonuç alırım ben 50 yaşındayım cildimde renk farklılığı çok birde hyaluronic asit siparişi verdim hangisini önce süreceğim birde bende hediye bekliyorum

Misafir 2 Kasım, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü 1haftadır kullanıyorum.çok erken olmasına rağmen cildimde gözle görülür bir canlılık var,pahalı kremlerden daha güzel.

derya özbay 28 Kasım, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Bu urunu bende kullanmak istiyorum kıs bitene kadar lekelerimin gecmesini istiyorum

Misafir 28 Kasım, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, bu üründen kaç damla kullanmak gerekiyor? Bir de göz kapaklarım için de kullanabilir miyim ? Sağ olun.

gülçin ürgüt 5 Aralık, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Harika bi ürün, gerçekten şahane.... hyaluranic asit %2 'lik ile kullandım ve 1 hafta sonra parlak, pürüzsüz bir cildim var. Daha önce hiç bir ürün için böyle bir yorum yapmamıştım. Komedonlar yok oldu.

Misafir 9 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

hyaluranic asit ile birlikte aldım ve ikisini birlikte kullanıyorum.Aksam kullanmak gerekıyormus. Gece bakımı için başka hiçbir şey kullanmayacaksınız emin olun.İnanılmaz bir ışıltı verıyor. Hemde ilk kullanımda.

Şükran Çelik 9 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sevgili DOA ekibi ürünlerim 3 günde elime ulaştı. paketi açıp hemen ürünü uyguladım, tüm doa çalışanlarına teşekkür ediyorum ve lütfen bu çizginizi hiç bozmamanızı temenni ediyorum..ürünü biraz kullandıktan sonra gelişmeleri de her ürünün altına tek tek aktaracağım..

ELİF BOZKURT 13 Aralık, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yorumumu ürünle ilgili yapmayı çok isterdim ama mümkün değil çünkü çalıştığınız sürat kargo şirketi cuma sabahı şubelerinden (güya) teslimata çıkan ürünü hala teslim etmiş değil, yarın da pazar. Telefonla ulaştığımda ciddiyetsizlikleri ve geçiştirmeleri ise cabası. Kargoyu hangi şartlarda muhafaza ettikleri de şüpheli. ürünlerin bozulma ihtimali var mı? Şu ciddiyetsiz şirketle ne diye çalışıyorsunuz ki? fiyat - hizmet kaliteleri berbat, üç kuruş ucuz olsun derken müşteri kaybediyorsunuz, aynı stresi tekrar yaşamamak adına yeni sipariş vermeyi on kez düşünür oldum. (DOA not: ürün bozulmaz korkmayın, kargo operasyonuna gelince, hemen hemen bir çok kargo sorunlu, sadece sürat kargoya has bir şey değil, çünkü 3 kargo firmasıyla çalıştık. Şubeden şubeye değişiklik gösterebiliyor)

Ayşe Şenol Balıkcı 14 Aralık, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü gece sürünce ertesi gün cildim ışıl ışıl sağlıklı parlıyor. Bir gece sürmezsem diğer gün parlaklık olmuyor. Etkisi sürdüğün sürece olsa da ışıltılı görünüm bir çok fondotenden daha iyi. Her gün fondöten pudra süreceğime cildimdeki ışıltı için bu ürünü kullanıyorum. Çok sevdim..

ELİF BOZKURT 15 Aralık, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Sevgili DOA ekibi, paketlemeniz bir harika :) bilimkurgu filmlerindeki übersonik silindir kutuların kartondan olanını yapmışsınız :) şişeler ise işlevsel ama gösterişsiz...ürünlerin kokusuz olması da harika...insan pakete, süse, parfüme değil içeriğe para ödediğini anlıyor...bir de çalıştığınız kargo şirketlerini birden fazla yapsanız da alışveriş esnasında tercih şansımız olsa? kargodaki sorun ciltte kırışıklık yaratıyor walla :)

PINAR BAHTİYAROĞLU 16 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Kuruya yatkın karma bir cildim var. Akşam yüzümü temizledikten sonra sadece bu ürünü sürüyorum, ayrıca nemlendiriciye kesinlikle ihtiyacım olmuyor. Hava soğuk olduğu için yalnızca sabah evden çıkarken az bir nemlendirici kullanmam yetiyor. Cİldime tazelik ve aydınlık verdiğini düşünüyorum. Ayrıca özellikle alnımda çok çıkan, sivilce olmayan daha çok isilik gibi kabartılara da iyi geldiğini fark ettim, neredeyse hiç kalmadı. Genel olarak cildimdeki düzensizliklere iyi geldi.

BÜŞRA ŞAHİN 29 Aralık, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba ürünü sadece gece mi kullanabiliyoruz ? teşekkürler

Misafir 30 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

merhabalar ben de bu ürünü kullanamk istiyorum ama 20 yaşındayım va pek sorunlu bir cildim yok.ama daha iyi görünmesini de isterim sizce ağır gelecek bir ürün mü kullanmalı mıyım

aylin akyol 30 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

gayet iyi geldi cildime tekrar almayı düşünüyorum

Misafir 2 Ocak, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

kırmızı sivilce izlerine iyi gelir mi acaba?

Misafir 5 Ocak, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

geceleri yatmadan kullanıyorum tüm yüzüme. 10 dk bekliyorum ve gerçekten aydınlık ve sağlıklı bir cilt görüntüsü sağlıyor. kullandığım doa ürünleri arasında kesinlikle en sevdiğim. tahriş etmedi kesinlikle. yakıcı değil su gibi ve belirgin bir kokusu yok. tekrar sipariş verdim.

Misafir 5 Ocak, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

20 yaşa sorun olacağını zannetmiyorum.

Misafir 14 Ocak, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, Ürün elime ulaştı. Bugün denemeye başlayacağım umarım istediğim gibidir. Teşekkürler.

BÜŞRA ŞAHİN 16 Ocak, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba ürün bana sprey başlığı olmadan geldi nasıl kullanacağım??? fotografta oldugu gıbı gelmedı yanı

Misafir 18 Ocak, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ürün bana da sprey başlıksız geldi. parmak uçlarımla uyguluyorum. sorum şu: bunu uyguladıktan sonra hyaluronic asit de kullanabilir miyim. eğer kullanabilirsem kaç dk sonra uygulamam gerekiyor. cevaplar için şimdiden teşekkürler

Misafir 18 Ocak, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ya bu arada belki biraz alakasız olacak ama doa kozmetik makyaj ürünleri de yapsa ya, mineral allık, ruj, rimel vs.. çok mu şey istiyorum acaba :)

gülsüm bolat 22 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

8 gündür kullanıyorum memnunum ilk izlenim olarak her akşam kullanıyorum özellikle göz çevresi mimik çizgilerinde etkisini çok merak ediyorum. Pınar hanım kazayaklarına c vitamini serum sonrası vitamin k plus kullanın 21 günde etki edecek dedi bakalım sonucu sabırsızlıkla bekliyorum benim bile mimik kırışıklıklarıma etki ederse herkese eder :) açıkcası eczaneden aldığım göz kremi ve c vitamini serum 400 tl onlar etki etmedi bakalım indirimden burdan aldığım c vitamini ve vitamin k plus etki edecek mi biraz hayal geliyor bakalım ama pınar hanım çok iddialı mailime cevap verdi :)

Perihan Kılıç 24 Ocak, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

C Vitamini esteri Tetrahexyldecyl Ascorbat, L-Ascorbic Asit'e göre 10 kat daha fazla etki ve penetrasyon gösterir. doğru mu???

Misafir 21 Mayıs, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba bu ürünle ilgili bir açıklama, kullanım şekli, ne işe yaradığı gibi bilgileri paylaşabilecek olan var mı?

Fatmanur Delikanlı 23 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Hyalüronik Asit (hyaluronic acid) Bağdokusunun sıvı maddesidir. Göz ün cam kısmında da bulunur. Yüksek nem deposudur. Daha Düz bir cilt için yoğun nemlendirici deposudur. Cildin gerginliği ve elastikiyeti kuvvetlendirilir , kırışık ve çizgiler gözle görülür bir şekilde azaltır. Süper nemlendirici etkilidir. Kırışık ve çizgileri açıcı ve yapılandırıcı etkilidir.

Misafir 25 Mayıs, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Muhteşemm ! Bu ürün tek kelimeyle harika ! Keşke bir kaç tane daha alsaydım , skualen ve bu serum ayrılmaz ikili :) nemlendirici kremler çöpe , yaşasın hyaluronic serum ! Tebrikler Doa , yine süpersiniz..

Feyza Öznur Kurt Önvermez 26 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

nasıl ve ne zaman kullanılır.doa nın tek eksiği bu gibi bilgileri yazmaması.

Misafir 30 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

müthiş en pahalı kremlerin ana maddesi cilt sürer sürmez emiyor. ..

Eda Özge Saz 10 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

bunu nasıl ve ne sıklıkta kullanmalıyız arkadaşlar önerisi olan?

Misafir 19 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Facebookta aslında sorunca yazıyolar direk burayada aktarsalar güzel olurdu :) istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz , nemsiz hissetiğiniz her an..

Pınar Arın 20 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Cildin nemlenmesi ve sıkılaşması için olmazsa olmazlardan düşünün hapı bile var. Duş sonrası temiz cildinize sürüyorsunuz günden güne elastik ve parlaklığını arttırmış ve ışıldayan günlere uyanıyorsunuz o derece. Yıllarca GNC'nin hyaluranic acid serumunu kullandım burda görünce gözlerim parladı. C vitamin serumuyla kullanırsanız etkisi artar tam emilim sağlar. Tabii ki yine bir doa harikası. Teşekkürler az geliyor...

Dilek Başaran 2 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

şimdi sipariş verdim.deneyeceğim memnun kalırsam burda paylaşırım tecrübelerimi

Misafir 14 Temmuz, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Ne işe yarıyor bir yazsanız doa ?

Elmas Demir 15 Temmuz, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

ne güzel birşeymiş böyle. daha şimdiden vazgeçilmezler arasına girdi. üstelik tek başına kullanıyorum. ince çizgiler açıldığı gibi sanırım dudaklarımda da bir dolgunluk var:))

Misafir 16 Temmuz, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ben aldım birisi de nasıl kullanılacağını bir yazsa, doa ilgilenseniz bir zahmet * Nasıl kullanacağız sadece kırışklığa mı tüm yüzemi sürücez?

ada adalet 16 Temmuz, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

işte benim sevgilim, yarim mutluluk kaynağım küçük asidim... mükemmel bir ürün, sürülür sürülmez verdiği gerginlik hissi, cildin tamamen emmiş ve pürüzsüz haline uyanılan sabahlar.. iyi ki varsın doa.. hep var ol :)

Eser Dasdemir 19 Temmuz, 2013, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

tek kelimeyle MUHTEŞEM ! iki haftadır düzenli kullanıyorum , gece yatmadan önce cildimi temizleyip sürüyorum ,cildim inanılmaz aydınlık hale geldi ,dudak kenarımda oluşan hafif çizgiler yok olmaya başladı ! Doa dan aldığım hangi ürünü kullanacağımı şaşırdım hepsi için binlerce kez teşekkürler DOA !!!!

Misafir 31 Temmuz, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Kullanımı konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz? Her gün mü sürülecek, sabah akşam mı? Miktarı vs ...

Rahime Cengiz 6 Ağustos, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

çatlaklara iyi geliyor mu

peri akan 7 Ağustos, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

kullanmadım.

gülşen şahin 15 Ağustos, 2013, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

karma ciltte yaglanma yapmıyor.uzun vadede kesinlikle daha aydınlık ve toparlanmış bir yüzünüz oluyor.bu arada bütün arkadaslara kargolarında hediyeler gönderiliyormuş.bir daha ki siparişim de bende isterim :)

Misafir 22 Ağustos, 2013, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Insan niye yorum kismina "kullanmadim" diye bi sey yazar biri bana aciklasin :) Nemlendirici serumu ve hyaluronic asit serumunu kullanmis olup burda hayrina ikisini karsilastirabilecek olan var mi?

SEYYARE DOĞDU 28 Ağustos, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü göz çevresindeki kırışıklıklar için de kullanabiliyormuyuz

Gülden POLAT 29 Ağustos, 2013, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ürün siparişi verirken yorumlarda okuduklarım beni epey tedirgin etmişti. Yorumlarda ürünlerlerden memnun kalınmış ancak kargo teslimatının çok uzun sürede ve ürün ambalajlarının kapaksız ya da kırık gelmesindeki şikayetler çok fazlaydı. Buna rağmen denemek istedim ve siparişlerimi verdim. 7 günde ürünlerim elime ulaştı ve ambalajları da gayet düzenli, muntazam paketlenmiş. Benim gibi endişesi olanlar için buraya foto ekleyebilseydim gönderirdim. Ürünleri henüz kullanmadığım için o konuda yorum yapamayacağım. Ürünlerim : C VİTAMİNİ SERUMU, GÖZALTI SERUMU, CİLT SERUMU K PLUS SERİSİ, BESLEYİCİ SAÇ BAKIM KREMİ, KERATİNLİ SAÇ BAKIM MASKESİ, SAÇ BAKIM YAĞI, BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN SÜLFATSIZ ŞAMPUAN, HYALURONİC ACID %2 SERUM

gülnur tek 30 Ağustos, 2013, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

dün aldım ve kullandım. yüzüm kuruduktan sonra tıpkı yumurta akı sürmüşüm gibi gerildi daha sonra küçük parçalar halinde döküldü.yüzümü gül suyu ile silerek yumuşamasını sağladım.diğer türlü o kadar gerildi ve pul pul döküldü.kullanılımında böyle bir sıkıntı var.yetkililere duyrulur. (DOA not: çok sürmeyin az miktarda yeterli olur)

melek kar özkükner 31 Ağustos, 2013, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

yeni kullanmaya başladım.gerginlik veriyor ama üzerine nemlendirici sürmemiz gerekiyor mu? bilgisini verseniz çok iyi olurdu. keşke sitenize bunları nasıl kullanacağımızı sıranın nasıl olacağını anlatan bir yer verseydiniz. aldığım ürümler;hyaluroniz asid,c serum, b, e, c vitamin,lavanta suyu, t serum, k serum, glikolik asid %50 tca 15 (DOA not: çok sürmeyin az miktarda bir mercimek tanesi kadarı yeterli)

Misafir 1 Eylül, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

evet ben hem hyaluronik asit hem de nemlendirici serumu kullandım.. karşılaştırma isteyen arkadaşım; benim cildim çok yağlı,nemlendirici serum da güzel ancak ben hyaluronik asidi daha çok sevdim.. daha rahat kullanılıyor ve çok az miktarı yeterli geliyor.. çok da severek kullanıyorum..siz kendi cildinize uygun olanı alın..

Misafir 4 Eylül, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

1 haftalık DOA kullanıcıyım. Bugün aynaya baktığımda lekelerimde azalma, cildimde gerginlik, çizgilerimde de azalma, gözeneklerimde sıkılık vardı. Genel olarak o yorgun ifade de kalkmıştı. Çok mutluyum iyi ki varsın DOA.

Merve Tuğçe Uysal 7 Eylül, 2013, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

yeni sipariş verdim.dermaroller'la kullanmak uygun olur mu acaba

nida sahin 17 Eylül, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

artık olmazsa olmazım dıyebılırım.

Misafir 25 Eylül, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü yaklaşık bir haftadır c vitamini serumu ile birlikte kullanıyorum, hayatımda kullandığım en mucizevi etkiye sahip ürünler olduğunu söyleyebilirim.İlk kullandığımda cildimdeki renk tonu farklılığı düzeldi. Şu an lekelerimde gözle görülür derecede açılma var ve hyaluronic asid sayesinde de cildim bebek gibi oldu.

Misafir 28 Eylül, 2013, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

düzenli olmasa da ürünü kullanıyorum jel gibi yoğun bir kıvamı var cilde iyice yedirmeniz gerekiyor eğer yüzeysel sürerseniz evet cildi geriyor ama cildin üstünde kaldığı için emilmeden soyuluyor. piyasadaki pahalı kremlerin içinde hyaluronic acid var doa kozmetikte bu fiyata kaçırmayın derim :)

Misafir 29 Eylül, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

dolgu maddesi gibi cilde kadifemsi bir doku, sıkılık ve dolgunluk veriyor. pahalı kremlerle benzer bir etki oluşturuyor. pompaya ufacık basın, mercimek kadarı tüm yüzünüze yeter. fazlası emilmeden pul pul yüzünüzde kalacak, zayii olacaktır.

Nuran Yarcı 8 Ekim, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Benim cildimde gerginlik ve kuruluk yarattı.Kırışıklıkları gerçekten dolduruyor mu bilmiyorum.

Gülnur Karateke 9 Ekim, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Geceleri temizlenmiş cildime, küçük bir parça alıp hafif masajla yedirerek kullanıyorum. Yaklaşık iki aydır kullanmama rağmen mimik kırışıklıklarımda gözle görülür bir açılma farkettim...(gözlük kullanmaktan dolayı kaş arası ve alındaki) kolay kolay bırakacağımı sanmıyorum...

Jale Koçaş 9 Ekim, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

İki haftadır kullanıyorum,ince çizgilerde azalma ve bir dolgunluk yapıyor,inanılmaz bir ürün !

Esra Çolak 10 Ekim, 2013, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Acaba bu ürünü sadece gece mi kullanmamız gerekiyor? Gece için farklı bir serumum var,ikisini karıştırmak istemiyorum..

Elif Doğan 14 Ekim, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bir sorum var: %2 olmasının sebebi nedir? Optimum fayda mı, fiyat meseleleri mi? Mesela %4 daha fazla yarar sağlayacaksa sizlere bu konuda istekte bulunabilmemiz için soruyorum bunu. (DOA NOT: Ürün %2 den daha fazlası suda çözünmüyor. Yani jelleşme oranı o, zaten diğer ürünlerde bu seviyede bir rakamdadır, çok nano teknoloji ile yapılmıyorlarsa.)

Ayşe Sürücü 15 Ekim, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

bir ay önce aldım ve eşimin yüzümdeki değişimi görüp banada al diye tutturduğu harika bir serum.indirimden faydalanıp epey ürün aldım ve tabiki hyaluronic acid vazgeçilmezim oldu:) bu arada önce verdiğim siparişlerim gelmedi 2 gün sonra verdiğim siparişler geldi.birde gülsuyu ilave etmeyi unutmuştum ücretini kargoya öderim rica etsem bekleyen siparişlerimle yollarmısınız?

ayşe kaya 20 Ekim, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Kimya öğrencisi olduğum için biyokimya dersinde prof. bu asidin kolajen oluşumunu artırdığını ve yüksek oranda su (nem) tutma kapasitesi olduğunu ve söyledi cilt için çok faydalı olduğunu söylemişti hemen öğrenince doa dan aldım hemde bu fiyata siparişimde jet hızıyla geldi çok mutlu oldum :) durmayın edinin bir tane teşekkürler doa :)

Elif Doğan 27 Ekim, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Bir kaç günün ardından mimik kırışıklıklarımı neredeyse sıfırladı. Gece önce c vitamini sonra bunu sürüyorum. Sabah da lavanta suyu ile temizleyip yine uygulama yapıyorum. 35 yaşındayım. Benim yaşımdaki hanımlar için kırışıksız bir cilt hyaluronic acid ile mümkün.

Misafir 30 Ekim, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

1 ay önce aldığım C vitamini+Hyaluronic Acid ikilisinden beklediğim sonucu alamadım. İnce çizgilerde hemen bir değişiklik beklemiyordum ancak söylendiği gibi nem tutma kapasitesinin yükselmesi değil aksine sürdükten sonra cildimin gerildiğini hissediyorum. Üzerine gece kremimi de sürmem gerekiyor. Yanlış birşey mi yapıyorum? cildimin bu kadar kuru olmadığına eminim. Ayrıca sertifikalarınızı neden web sitenizde paylaşmadığınızı merak ediyorum. Ürünleriniz çok güzel ancak insan ister istemez bir belge ya da sertifika güvenilirliğine ihtiyaç duyuyor. Cevap verirseniz çok mutlu olurum..

Misafir 2 Kasım, 2013, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü c vitaminiyle birlikte kullanıyorum,cildi yaglandırmıyor ve jel kıvamında olması çok güzel,ince çizgilerim yok olmaya başladı bile.

Misafir 10 Kasım, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba Doa Kozmetik, merhaba sevenleri. 4 aydır doa kullanıyorum. tupperware pazarlayan ev hanımları, bağcılar akp gençlik kolları azmiyle her yerde doa kozmetiği anlatır oldum. (2 arkadaşım şimdiden sipariş verdi.) doa'dan önce estee gitsin, lancome gelsin, lamer mi sürsem nerelerime kadınıydım. yaklaşık 17 yıldır kozmetiğe harcadığım parayla halkalı'da 2 artı 1 ev alırdım. lakin işler değişti. işte kullandıklarım, tavsiyelerim. katı sabun: üzerine argan yağı sürülünce mis gibi saçlarım oldu.dört aydır sadece bunu kullanıyorum. saçlarım çok kuru, günde 2 defa yıkıyorum, bana mısın demiyor. cilt serumu k: güzel bir hissi var. hüp diye emiliyor. lavanta suyu: tonik olarak kullanıyorum. bu paraya bu güzellik! HYALURONİC ACID %2 SERUM: işte bu mucize a dostlar. ışıl ışıl oldum! hissi şahane, minnoş kırışıklıklar azaldı. c vitamini: gece kullanıyorum. bir aydınlık veriyor. bir ışık:) shea: butterını seveyim, mis gibi el kremi. besleyici saç kremi: kullandığım en iyi saç krem

Elif Doğan 15 Kasım, 2013, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Siteye geçen girdiğimde stoklarda yok olarak gözüküyordu. Ben de bazı şikayetler yüzünden kaldırıldığını düşünüp epey üzülmüştüm. Açıkçası o pul pul olmalar gerginlikler bende hiç olmuyor. Gayet de cildimi yumuşatıyor ve aynı bölgeye üst üste iki üç kez bile sürsem emiliyor. Kırışıklıkları anında doldurduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Her gece yatarken, her sabah kalktığımda kullanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim. Sevgili DOA, bu ürünü üretmeyi sakın bırakmayın.

birsen akdoğan 16 Kasım, 2013, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

doa kozmetiğe cok teşekkür ederim kozmetiklere gücüm yetmez oldu bu fiyata bu kadar güzel ürünleri bize sağladıkları icn cok teşekkür ederm

Şükran Çelik 19 Kasım, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bende bugün doa ailesine katıldım en kısa zamanda tüm ürünlerden sipariş edicem. kullanıcılara yorumları için çok teşekkür ediyorum. sipariş verip kullandıktan sonra beni de buralarda göreceksiniz inşaallah..

ayşegül sarıkaya 21 Kasım, 2013, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ben karma ve hassas cilde sahibim. ürün hakkında hiç bir bilgi verilmemiş. acaba alerji verirmi yanaklarımda kırmızılıklar var

Selin Özge Erdem 25 Kasım, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

ben de kullanabilecektim ama malesef kargom kayboldu urunler elime ulaşamadı. doa'nın ya da sürat kargo'nun suçu değil teslim alan kişi kaybetmiş. 60 liralık urun almıştım içim yandı ama paraya değil kullanmayı hayal ettiğim ürünlere ulaşamamaktan :( çok üzgünüm

deniz idi 26 Kasım, 2013, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kuru cildim var ve havalar soğuyunca daha kuruyan bir cilt ve bunun içinde sürekli en iyi markaların nemlendiricilerini kullandım ama bu ürün kadar fayda sağlamadı. kuru cildi olanlara pul pul dökülen ciltlere kesinlikle tavsiye ediyorum ilk defa kullandım memnun kaldım.teşekkürler doa:)

birsen akdoğan 27 Kasım, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

doa kozmetik size ne kadarda övgü yağdırsam azdır ürünleriniz bu fiyata mükemmel yıllardır onca paramı cöpe atmışım arkadaşlar tereddüt edipte almakta kararsız olan varsa hic düşünmeden kullanmanızı tavsiye ederim coğunuza göre yorumum reklam koka bilir bende ilk böyle düşünmüştüm ama doa kozmetik beni yanıltı ürünleri 2 haftadır kullamıyorum cildimde inanılmaz fark var yanlızca doadan daha cok ürün bekliyorum birazda daha rünler hakında detaylı olurlarsada cok memnun kalcaz dilerim cizginizi bozmazsınız dao cokkkkkk tşk edrmmmm

Misafir 9 Aralık, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Hassas cilde sahip olup tereddüt edenler..Bende inanılmaz hassas bir cilde sahibim ama cok memnun kaldım. Süphe etmeden kullanabılırsınız. TESEKKURLER DOAAA HARIKASINN :))))

Şükran Çelik 9 Aralık, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünlerim bugün elime geçti hemde 3 gün içinde geldi ve gelir gelmez de göz altıma uyguladım. Gelişmeleride burdan sizlerle paylaşıcam teşekkürler doa ekibi...

eylem ozarslan 25 Aralık, 2013, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

c vitamini serum hyaluaoniç acıd serum aldım ama sevgilidoa urünlerde kullanım talımatı yok bu byuyuk bir sıkıntı sitenizdede yok keratinli saç bakım maskesi nasıl uygulnıo hiç bir bilgi yok urun almak çözüm degil nasıl kullanıcaz bunları ayrıca yuzume tca uygulamaktayım su a n ıkıncı seanstayım c vıtamini ve diger serumu nasıl kullanmalıym (DOA NOT: doa kimyadan arkadaşlara sorun onlar cevaplarlar tca sonrası bakım konusunu)

Ayşen Başçeşme 29 Aralık, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

kısa sürede ve buzdolabında saklayınız diyor ürün açıklamasında.Bu kısa zaman ne kadar acaba ?

Ayşen Başçeşme 29 Aralık, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Muhteşem bir ürün, ilk kullanımdan itibaren değişimi hissediyorsunuz. sabah akşam uyguluyorum. buzdolabında muhafaza ediyorum, serin serin kullanması daha keyifli... Akşamları C vit serumu ile beraber uyguluyorum. Çok iyi bir makyaj altı bazı aynı zamanda, cildim kadife gibi oluyor ve parlama yapmıyor. Glikolik asit peeling sonrası kullanacaksam eğer içine E vitamini, skualen ya da baobab yağından birini ilave ediyorum. Gözaltı, boyun ve dekolteme de uyguluyorum. Teşekkürler DOA

zeliha ceylan 29 Aralık, 2013, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

bu ürün mükemmel ötesi yine sipariş vereceğim teşekkürler doa

Misafir 30 Aralık, 2013, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

sipariş verdim çok merak ediyorum işe yarıyacakmı

Asude Gür 22 Nisan, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Alerjik ve yağlı bir cilt yapım var. Yıllardır pek çok dermokozmetik ürüne bir sürü para döküp neredeyse hepsini çöpe attım.Çünkü alerjik yapımdan dolayı cildimde kızarıklıklar, burun tıkanıklığı, nefes darlığı, yada burun akıntısı yağlı cilt özelliğimden dolayı da sivilce yaptılar. Cildim hakikaten bakımsız ve ben gerçekten mutsuz ve umutsuzdum, taki doa kozmetikle tanışana kadar :) Şimdi önce sülfatsız yüz yıkama jeliyle yıkıyor, sabah akşam nemlendirici cilt serumu sürüyor, sadece akşamları günlük bakımıma skualenle devam ediyor ve yüzüme 2-3 damla skulan sürüyorum. Yine sabah- akşam göz altı, kaz ayağı ve alnıma kırışık kremi sürerek bitiriyorum. Cildim aydınlandı, pürüzsüz, sağlıklı ve berrak...Sivilce ve alerji yapmıyor.. Cildim yağlı olduğundan kırışıklık kremi tüm cildime biraz ağır geliyor, nemlendirici serum yeterli oluyor. ve tabi ki skulaen, çok memnunum mucize gibi. Nemlendirici serumun yanısıra skulanenin bıraktığı aydınlık hissi de vazgeçilmez bence. Teşekkürler Doa :)

Fatma Kotanoğlu 26 Nisan, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

ürün gerçekten çok güzel karma bir cilde sahibim ne kullanırsam kullanayım yaramıyordu ama bu serumda öle olmadı sadece sabahları kullanıyorum her sabah 2 fıs fıs yapıyorum cildim anında parlıyor tüm gün yumuşak bir cilde sahip oluyorum.

Misafir 29 Nisan, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Sabah akşam düzenli kullanıyorum iyi memnunum

Misafir 1 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Nemsiz cildime çok iyi gelen bir ürün oldu bu serum.Özeliikle yazın sadece bu serumu kullanmam yeterliydi.Sevdiğim en önemli özelliği de göz çevresi dahil yüzün tamamına uygulanması.

Misafir 5 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Yağlı bir cildim var ne kullansam iyi gelmiyordu. Yüzümün neme de ihtiyacı vardı ve kullandım memnunum. Üretenden gönderene emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarılarınızın da devamını diliyorum.

Misafir 9 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

İlk çıktığı zamanlar almıştım,karma cilde uygun ,hafif hemen emiliyor ama benim beklediğim etkiyi oluşturmadı .

Misafir 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Karma ciltliyim. Serumu iyice çalkalayıp kullanmama rağmen elimi yüzüme götürdükçe pütür pütür çıkmaya başladı. Gergin ve kuru bir his bıraktı. Cilt tipimle alakalı olabilir ama kaşıntı da yaptı. Halihazırda yağlı bir cildiniz varsa hafif bir nemlendiri olarak işe yarayabilir. Karma ya da kuru ciltler için çok işlevsel bir ürün olacağını düşünmüyorum

Merve Yıldız 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

göz çevremi çok rahatlattı ama özellikle yanaklarımdaki kupkuruluğa yeterli gelmedi desteklemek lazım.

ebru yaman 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ben cok memnunum yaklasik 10 gundur kullaniyorum ve cildim aydinlik bir goruntu aldi..lavanta suyunu tonik olarak kullaniyorum arkadn bu serum tsklerr

Öznur Bayraktar 17 Mayıs, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Aslında öncelikle şunu belirtmeli; " İlk çıkan serum ile bu çok farklı". İlkini alıp da hafif, yetersiz bulanlar, memnun kalmayanlar vs.. varsa kesinlikle birde bunu denemeliler. İlk serumu çıkışından itibaren aylarca kullandım. Kuru ciltliyim ve deri altını nemlendiriyor diye kullanıyordum fakat yeterlilik hissi vermiyordu. Üstüne tekrar gece yağ bakımı gündüz de bir nemlendirici daha sürerdim (gerçi yağ bakımını herhalükarda uygulayın çünkü serum zaten hemen emiliyor, ekstra verim yağ bakımıyla olan uygulamada bence, "şahsi favorim baobab yağı"). Gelelim bu seruma diğerinden daha yoğun yapıda bir serum ve kesinlikle nemlenmiş etkiyi alabiliyorsunuz. Göz altına da kullanılması, göz altı için ekstra bir kreme ihtiyaç duyulmaması benim için bir lüks ve büyük bir artı. Hem hızlıca emilsin hem güzelce nemlensin, yani hayatımın ürünlerinden biri diyebilirim. Bittikçe alıcam aldıkça bitiricem bu döngü Doa var olduğu sürece devam edecek. Ellerine, emeklerine sağlık.

aybüke aydoğan 29 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürünü yaklaşık bir kaftadır kullanıyorum. daha önceden gözenek tıkanıklığı sebebıyle roaccutane tedavısı gormustum. havaların ısınması nedenıyle gozeneklerım tekrar tıkanmaya basladı. bu sıtede yazan bır yorumda sulfatsız yuz yıkama jelı ve bu serum tavsıye edılıyordu. son bır umut olarak aldım. ıyıkı almısım. yuzumdekı kırı, makyajı cılttekı gereklı yagları almadan temızleyıp bu serumla ıkı pompa boynum dahıl olmak uzere gece yatmadan suruyorum. sabah bebek gıbı oluyor cıldım. gözeneklerım pırıl pırıl şimdi derin temizlemek için kil ve gül suyu yapacağım... bu urun ınanılmaz basarılı herkese tavsıye ederım. ozellıkle ve ozellıkle hassas ve aknelı cıltlere...tesekkurler doa...

Hatice Nur Ucar 16 Haziran, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

ürünü çıktığı ilk dönemde aldım ilk kutudan sonra ikinci kutuyu da bitirmek üzereyim.. özellikle göz çevresi için çok severek kullanıyorum... şiddetle tavsiye ederim

Şahika Şarifi 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

her akşam yatmadan sürüyorum. hemen emiliyor ve gergin ve parlak bir cildim oluyor.

Misafir 27 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

yaklaşık iki aydır kullanıyorum. daha önceden kullandığım ürünler ya sivilcelenme yaptığı ya da yeteri kadar nemlendirmediği için memnun kalmıyordum. yine doa'nın yüz yıkama jelinden hemen sonra sürdüğüm zaman çok güzel emiyor ve uzun süre kuruluk hissi olmuyor. hatta akşam sürüyorum, sabah pek ihtiyaç duymuyorum.

Kübra Saral 7 Temmuz, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Alkol olmasa ya içinde nolurduki sanli herşeyiniz iyi hoş da bide helal sertifikası alsanız süper olucak :)

Misafir 8 Temmuz, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Yağlı bir his bırakmaması iyi;ancak karma cildimi yeterince nemlendirmedi. Kuru ve karma ciltler için uygun olduğunu düşünmüyorum.

ada adalet 16 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

göz çevrem de dahil tüm yüzüme rahatlıkla uygulayabildiğim güzel nemlendiricim artık bu ürün. gündüz doa güneş koruyucusunu gece de cildimin kuruluk durumuna göre üzerine hyaluronic asit uyguluyarak veya yeterli gibi duruyorsa tek başına nemlendirici serumu sürerek kullanıyorum mükemmel duruyor. inanılmaz güzel. şimdiye kadar neden haberim olmamış bu üründen, tonla parayı sokağa atmış cildimi de onlara maruz bırakmışım. teşekkürler doa..

peri akan 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

idare eder.

Ferah köse 13 Eylül, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

nemlendirici serumu tesadüf kızkardesimde denedim.çok problemli kızarık hassas ,kuru görünümlü t bolgesi yağlı cildim var.çok memnun kaldım .şimdi spariş veriyorum umarım kargom kısa zamanda teslim edilir :)

nida sahin 17 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

cok ıyı nemlendırıyor.kulandıktan sonra yüzüme masaj yapıyorum bır sure

Misafir 21 Eylül, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ürünü arada bir kullanıyorum çok sıcak günlerde kullanmamaya çalışıyorum çünkü küçük küçük kabarcıklar oluşuyo cildimde nemli havalarda alerji yapıyo sanırım bana onun dışında memnunum

mehtap aydemir 10 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ama şuana kadar kullandığım en güzel nemlendirici,yağsız olduğu için çabuk emiliyor ve ciltte yağ bezeleri oluşmasına neden olmuyor. Özellikle içinde bulunduğumuz mevsimde cildin nem ihtiyacını karşılamakta yeterli.

Tugba Balci 22 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Mukemmel bir nemlendirici. Karma bir cilde sahip oldugumu zannederdim hep. Meger yanlis urun kullanmaktanmis. O kadar guzel dengeledi ki cildimi gorenler inanamiyor cildimdeki degisime.

Hatice Bucaklı 30 Ekim, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Yaklaşık 1 haftadadır kullanıyorum, kuru - hassas bir cilde sahibim ve nemlendici bulmakta zorlanıyordum. Denedim şimdilik gayet iyi, yağlı ve parlayan görünümü yok gerçekten hoş. Cildiniz yumuşacık ve gözenekleriniz kapalı. Özelikle yaz için ideal...

Misafir 6 Kasım, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, bu ürünü göz altı ve çevresi için de kullanabilir miyim? Son kullanım tarihi ürünün üzerinde mevcut mu? Teşekkürler

Seher Anık 7 Kasım, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba doa kozmetik:) ürünlerinizi çok beğenerek kullanıyorum. Özellikle saç ve cilt bakım ürünleri. Ve butun arkadaşlarımada şiddetle öneriyorum. Yalnız bu nemlendirici cilt serumu ve saç bakım kreminin içeriği değişmiş. Daha önce cilt serumu hiç sivilce yapmazken ve cildime okadar iyi gelmişken yeni içerikli cilt serumu yüzümde sivilce yaptı. Kullanamıyorum. Yenilenen saç bakım kremi de aynı şekilde kıvamı değişmiş. Önceki saç bakım kremi saçlarıma okadar ıyı geldi ki kırıklarıö azalmıştı. Yenilenen bakım kreminin hiçbir etkisi yok yumusatmıyor bile saçlarımı ve üründe eski fotografı var gelen ürün farklıydı sadece dış kabı değil içeriği de değişmiş ve hüç memnun kalmadım. Eminim diğer kullanıcılarda böyle düşünüyordur. Lütfen eski içerikleriyle üretmeye devam edin.

Misafir 23 Kasım, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Daha önce çok memnun kaldığım için ikinciye sipariş verdim. Sanki yeni gelen diğerine göre biraz daha sıvı. Aynı küçük miktarda sürdüğümde tüm yüzüme daha iyi yedirebiliyorum. Farklı bir etki de görmediğimi söyleyebilirim.

Misafir 11 Aralık, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü yaklaşık 5 gündür hyaluronic asit ve akşamları c vitaminiyle beraber kullanıyorum inanılmaz memnun kaldım. göz çevremdeki güneş lekelerininn genişliği azaldı, artı daha açık renk ve daha küçük , kimiside yok olmuş.Cldimde genel bir temizlik ve sağlık hali var. ben hayatımda bir bioderma sebium global den böyle fayda gördüm bir de bu üçlüden:)) şiddetle öneriyorum arkadaşlar. bu arada gül suyu da muhteşem , doğal olduğu o kadar belli ki:))))

damla özer 16 Aralık, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Cilttle bıraktığı his ve hafifliği çok güzel olmasına rağmen, epeydir şüphelendiğim bir koku vardı, Bugün pompasını çıkararak bolca kullanınca emin olabildim. Malesef POLYESTER kokuyor ! Diğer ürünlerinizi severek kullandığım için bu büyük hayal kırıklığı oldu. Cam ambalajda olduğu için ya üretim sırasında bu plastik kokusu sinmiş, ya da başlığındaki pompadan olabilir. Mesleğim endüstriyel tasarım olduğu için, plastik malzemeleri oldukça tanıyorum, daha önce (cam takviyeli) polyster malzeme ile de çalıştım, kokuyu net bir şekilde tanıyabiliyorum. (DOA NOT: polyester kullanmıyoruz, bazı hammaddelerin doğal kokusu buna benziyor olabilir, bir de doğal koruyucu malzme var o da ekşimsi bir koku içerir, ürünlere kıvamı soya lesitini ile verdiğimiz için beklediğinde soya lesitini de ekşi bir koku yapabilir, ama parfüm kullanmadığımızdan dolayı doğal malzemelerin kokusunu alıyorsunuz, veya pompanın kokusu olabilir, pompa poylester bir malzeme, ama ürünler içinde sentetik malzemeler kulanmıyoruz.)

Misafir 29 Aralık, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü beğenmesine beğendim de çoğunlukla ürünlerde stok sorunu yaşanıyor yani elimdekiler bittiğinde hemen bulabileceğimin garantisi yok maalesef.Bir ürüne başladık mı iyi sonuç almak için devam etmemiz gerekiyor bu da büyük sıkıntı işte doa ürünlerinde.

zeliha ceylan 29 Aralık, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

teşekkürler doa ben ilk aldığımı bitirmek üzereyim ikiciyi sipariş vereceğim artık doadan vazgeçmem kullandığım tüm ürünleri mükemmel hele bu nemlendirici serum yüzüm aydınlandı hediye gönderdiğinizi duydum ben iki kere sipariş verdim gelmedi şimdi hediyemi istiyorum başarılar

Misafir 10 Ocak, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

gramajına göre pahalı bir ürün

Misafir 12 Ocak, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

çok çabuk emiliyor, memnun kaldım. cildi karma olanlara tavsiye ediyorum

gülsüm bolat 15 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

dün kargom gayet güzel muhafaza edilmiş paketlenmiş halde geldi yorumlara bakıp kötü şekilde gelmesinden korkuyordum teşekkürler doa :) nemlendirici serumu akşam ve sabah denedim güzel nemlendiriyor tavsiye ederim. Tırnak yağını nasıl kullanacağımız kac günde bir kullanmamız gerektiği yazmıyor fakat.

gülsüm bolat 22 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

arkadaşlar yeni farkettim ben yanlış ürüne yorum yapmışım nemlendirici cilt serumu değil hyrolonic asid %2 yi beğenmiştim 8 gündür kullanıyorum gayet memnunum :)

sema çınar 29 Ocak, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ürünlerim cabuk geldi tşkler deneyımleri sonra yazıcam fakat nasıl kullanılacagını yazarsanız sevınırım kullanıcıların yorumlarını okuyarak kulmaya başlıyacam

sema çınar 4 Şubat, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

hafif, yağlı bir his bırakmayan, kolay sürülebilen bir ürün dün akşam ve bu sabah kullandım. T bölgesi yağlı, dudak çevresi kuru karma eksantrik bir cildim var. Ürünü sevdim doğal bir kokusu var, içinde parfüm ve türlü zırzavat şeylerin olmaması ilgimi çekmişti zaten. Gözaltlarıma falan da uyguladım. Ben de dudak çevresi hariç ilk denemeye göre başarılı bir ürün. Üstüne nemlendirici de geçmek durumunda kaldım ama bu bana has bir şey olabilir. Sevdim ben yeaa sizi bir kere, İyi ki tanıştık bence :) (daha önce de yorum yaptım ama sanırım hata verdi, bi daha yazıyorum)

Misafir 13 Şubat, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü sevemedim maalesef. İçeriği güneş koruyucu kremle benzer olduğu için ve güneş koruyucudan da memnun kaldığım için almıştım. Beklentim, bu serumun cildimi tam anlamıyla nemlendirmesi ve rahatlatmasıydı. Yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum fakat o yıkamadan sonra oluşan hafif gerginlik hissini bile gidermiyor. Cildimin nemlendiğini ve rahatladığını da hissetmiyorum. Karma bir cilde sahip olmama rağmen benim için çok çok hafif kaldı ve yeterli olmadı.

Misafir 16 Şubat, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Argan sabunu ile temizlenmiş cilde gül suyu ile temizliyorum. Sonra akşamları C vitamini, üzerine HYALURONİC ACID %2 SERUM, onun da üzerine bu serumu sürüyorum. Sabahleyin rahatlamış bir cilt ile kalkıyorum. Gündüzleri ise temizlenmiş ve toniklenmiş cilde önce HYALURONİC ACID %2 SERUM, sonra da nemlendirici serumu sürüp üzerine hep kullandığım nemlendirici kremimi sürüyorum. 1 Aydır cildim esneklik kazandı diyebilirim. Güneş koruyucuyu da kullanınca lekelerin yeni oluşumu engellenecektir diye de umuyorum. Cildini yeterince nemlendirmediğini söyleyen arkadaşlara da önerim. Serumun üzerine iyi bir nemlendirici krem kullanmaları yönünde olacaktır.

Burcu Akın 18 Şubat, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Doğal olmasından dolayı bu nemlendiriciyi kullanmak istiyorum artık gece mi i serisini yüzüme uygulayıp sabah bunu kullanmayı düşünüyorum bakalım cildimde değişiklikler olacak mı :D

BETÜL YILMAZ 18 Mart, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ürün iyi güzel de karma ve yağlı ciltlere göre maalesef :( sevgili doa kuru hassas ciltler için de bir nemlendirici olsa ne güzel olur :)

Burcu Yıldırım 19 Mart, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Yüzümü pek nemlendirdiğini söyleyemeyeceğim.

Demet Sahbaz 27 Mart, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Yaklasik 2 haftadir duzenli olarak (Sabah ve aksam bir pompadan birazcik daha fazla) kullaniyorum, daha da baska birsey kullanmam! Yanarim yanarim bunca zaman kremine ayri serumuna ayri harcadigim servete yanarim.

BETÜL YILMAZ 9 Nisan, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

NEMLEMDİRMESİ YETERSİZ DAHA ÇOK YAĞLI CİLTLERE GÖRE KEŞKE BAŞKA ALTERNEATİF DE OLSA KURU CİLTLER İÇİN MESELA :(

Müjde Güner 15 Nisan, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Cildim kuru. Yeterince nemlendirmiyor gibi gelmişti ilk kullandığımda. Sabah uyanınca cildimdeki yumuşaklığı hissedince nemlendirmesinin yerinde olduğunu gördüm. Gayet memnunum.

Misafir 17 Nisan, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

beklediğim ürünler bir türlü girmediği için stoğa sipariş veremiyorum, bu ürün ne zaman gelir?

Misafir 15 Mayıs, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

yazın kullanımda sivilcelenme yapar mı sıcaklar da ağar gelebilir mi?

Misafir 30 Mayıs, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

yedeklediğim ürünlerden bu nemlendirici.oldukça hafif bir yapısı var.az bir miktarı yüze yetiyor.yalı cildimle çok iyi geçiniyor

Ceren ilteroğlu 4 Temmuz, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Iki haftadır kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Bir iki sivilce çıkmıştı alnımda üstüne doa nın Çay ağacı yağından damlatıp serumumu sürdüm.şuan iz bile yok. Teşekkürler doa kozmetiK

ada adalet 9 Temmuz, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

bir tanecik aşkımsın..nemlendirici serum..doa yağlarıyla her gün farklı kombin yapıp cildime yediriyorum..sağol doa..iyi ki varsın..iyi ki keşfettim seni

Perihan Uysal 25 Temmuz, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

bu bir serum yani üstüne sürülecek ürünün performansını katlaması anlamına geliyor.nemlendirmesi yetersiz denmesi sadece bunu sürüp nemlendirme beklenmesinden kaynaklanıyor.bu yüzden kuru bir cildiniz varsa üstüne nemlendirici sürmeniz gerekiyor.yok yağlı bir cildiniz varsa bir şey sürülmesine gerek yok.ben yağlı ciltli olduğumdan öyle yapıyorum.sürerken yanma hissi dışında çok da memnunum.neden oluyor acep?

Misafir 6 Ağustos, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

çok merak ettiğim bir ürün

Gülşah Özkaya 7 Ekim, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Lütfen artık stoğa girsin lütfeeen

ada adalet 10 Aralık, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

yeter artık kaç aydır stoğa girecek, ne yani stokta bulduğumuzda 8560 tane mi almamız gerekiyor, ürün güzel işte doa, duymak istediğin buysa, lütfen stok lütfen

gülşah kaçar 11 Aralık, 2015, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

stoğa ne zaman girecek acaba :( ????

Misafir 16 Aralık, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bundan önce aldığımda sanki daha hafifti, daha da az nemlendiriyodu aslında ama bu seferki yüzümün üstünde saydam bi film varmış hissi bırakıyor. yine de piyasadaki birçok markaya göre daha kaliteli ve tabi daha doğal olduğu için birkaç adım daha önde. şimdiyse birçok ürün gibi stoğa girmesini bekliyorum.

Misafir 17 Aralık, 2015, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

ya lütfen stoğa girsin artık doa yapma bunu :,(

Misafir 9 Ocak, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bugüne kadar doa kozmetik ve doa kimyadan hangi ürünü alıp denediysem memnun kaldım bu serumda bunlardan biri Yağlı cildim için biçilmiş kaftan Hep söylüyorum iyiki varsın doa

Damla Cabuk 15 Ocak, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Krem gerçekten her cilt yapısına çok uygun ve cildi irite etmiyor. Bugün gelen cilt serumumla birlikte bebeksi bir cilde kavuştuğum için öncelikle nemlendirici cilt serumuna sonra da doa kozmetiğe çok teşekkür ediyorum. Bu ürünü bana önerdiği için şevval'e de çok teşekkür ediyorum.

Selcen Tüysüz 8 Şubat, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Tertemiz bir havanın fresh esintisi gibi...

Meral Özel 14 Şubat, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

1 haftadır temiz cildime gece yatmadan önce susam yağıyla birlikte kullanıyorum. çevremdekiler cildimin ışıl ışıl olduğunu söylüyorlar. bitince mutlaka tekrar alacağım bir ürün. teşekkürler doa.

Misafir 19 Şubat, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

iki pompası yağlıya dönük karma cildimi yeterince nemlendirdi. bir ayda yarısına ulaştım, pek bereketli bir ürün değil.

Selcen Tüysüz 26 Şubat, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Nemlendirmesi yetersiz diyenler var. Ancak karma bir cildim var özellikle alın ve burun bölgemde yağlanmadan dolayı parlama olur.. idi(!)Geceleri bitkisel yağlardan oluşan bir serum kullanıp gündüz sadece bu nemlendiriciyi kullanıyorum. Cildim dengelendi.

Nihan Sönmez 6 Mart, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü bayağı düşük beklentiyle aldım açıkçası çünkü cildim aşırı yağlı, bir aya yakindir sabah/aksam bayıla bayıla kullaniyorum, o kadar harika ki stoga girdiğinde birkaç tane daha stoklayacagim. Şimdiye kadar denedigim sivilceli/yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş zibilyon tane dermokozmetik kremi yerden yere vurdu ve benim cildime tek başına öyle iyi geldi ki pudrayi bıraktım resmen, parlamiyorum. Kıvamı çok güzel, lıkır lıkır sıvı değil, yoğun krem gibi de değil. Çok hafif bir dokusu var ve surunce cildimin ferahladigini hissediyorum, yarım saate bebek poposu kıvamına geliyor yanaklarım ♡ Tek basina mucizevi etkileri oldu mu bilemiyorum doa kimya'dan aldigim salisilik ve glikolik asitleri de kullandığım için ama bundan sonra değişmez nemlendiricim oldu. Keşke bu kadar geç kesfetmeseydim sizi sevgili doa ailesi ^.^

Misafir 10 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

stoklar azalmaya yakın üretim olsa ve hiç stoklar tükenmese.Bittiği zaman tekrar gelmesi de çoook uzun zaman alıyor ve ben başka bir ürün kullanmak zorunda kalıyorum.Bunu da istemiyorum.Bu ürünün nemlendirmesi fena değil ama benim aşırı kuru pul pul dökülen bir cildim var,çoğuna çok iyi gelecektir.En azından içeriği belli,güvenilir.Stoklara çabuk girerse sevinirim

Sevcan Yılmaz Gültekin 10 Mart, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ürün çok kaliteli fakat kuru bir cildiniz varsa yetersiz kalabilir.

gülşah kaçar 11 Mart, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Stoğa ne zaman girecek hep aynı problemi yaşıyoruz doa buna bir çözüm bulmanız gerekiyor artık.

AYŞE DEMİRHAN 18 Mart, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

bende merak içinde stoklara girmesini bekliyorum.

Misafir 5 Nisan, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Ürünlerin devamlılığı olması lazım ,netice çok giden bir ürün bu ..Bu kadar uzun bir süre stokta olmamasını kabullenemiyorum.

Funda SONGELEN 5 Nisan, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Kremlere yıllarca para döken biri olarak bu ürünü merak ediyorum.Sanırım en şikayet edilen konu ürünlerin stokta olmaması.Ee bekliycezz.

MİNE TAŞÇI 3 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba. kuru bir cilt yapısına sahibim. kuru ciltliler içinde uygun mudur? bilen var mı? yada site yetkilileri dönüş yapabilir mi?

mehtap kara 14 Mayıs, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

cildim kuru ve t bölgesi yağlı. bu kremin sulu bir yapısı var ama az bir oranla tüm yüzü iyi bir şekilde nemlendiriyor. güzel bir ışıltı da veriyor

mehtap kara 26 Mayıs, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

yani ben bu losyondan çokta memnun kalmadım su gibi cilt hemen emiyor ama nemli bir his olmadı bende sanırım daha yağlı bir şeye ihtiyacım var birde şişe çok küçük

Misafir 29 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

t bölgem yağlı bu ürünle yağı yok edebilme en azından azaltabilme şansım var mı?

şevval dönmez 29 Ağustos, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Allahım sonunda stokta! Doa'yı çok seviyorum ya. Millet pahalı ürünler alınca gerçekten çok gülüyorum. Doa benim için vazgeçilmez. Bir de çok tatlılar. ay lav yu doa ve nemlendirici kremi.

Misafir 7 Eylül, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

yağlı bir his bırakan nemlendirici yerine hafif su bazlı bir nemlendirici arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Misafir 26 Eylül, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

bu nasıl bir şey? o kadar para verdiğim nemlendiriciler çöpmüş. hepsi karma cildimi ekstra yağlandırıp nem vermiyormuş. su gibi. sanki sürülebilir su. hemen emilen, ferahlatan ve nem veren bir şey. hem de parlatmadan yağlandırmadan. kullandığım her an tekrar tekrar muhteşemliği beni şaşırtıyor.

Çiğdem YILMAZ 2 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

öncelikle merhaba, nerden başlasam nasıl anlatsam:) ben DOA ile yeni tanıştım. 1- 2 ay diyelim. gece gündüz ürünlerine bakarak sanırım bu uygun fiyatlı ürünlere hepsini de denemek için piyasadaki bir pahalı tonik nemlendirici fiyatı kadar alışveriş de yaptım. neler mi kullanıyorum:) gül suyu glikolik asit laktik asit ve b3 vitamini karışımı bir tonik yaptım. yüzümü yıkıyorum(henüz sabunlarım kargoda. o yüzden market sabun ve makyaj temizleyicileri ile) toniğimle temizliyorum.sonra (akşamları c vitamini %5 serum)sonra hyolironic asit serum sonra yağlı ciltler için serum ve sonra baobab veya skualen yağlarından birini sürüyorum. göz çevreme akşamları avokado yağ sabahları kahve çekirdeği ile beklettiğim k vitaminli yağı sürüyorum:) hepsi de çok güzel. iyi ki tanıştım doa ile. ayrıca badem yağı kakao yağı hint yağı Hindistan cevizi yağı ve b5 vitamini karışımı kaş kirpik bakım yağı yaptım. henüz 1 haftadır kullanıyorum ama kaşlarımdaki boşluklar doldu bile:))))

Cansu Mısırlıoğlu 9 Aralık, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Harika ürün tavsiye ederim

Misafir 27 Aralık, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Site ekim ayında guncellendikten sonra aldigim serumu pek begenemedim. Zaten önceki haline göre serumun yapısı değişmiş. Malesef bu ürünü sevmedim. Eski içeriği muhteşemdi

Misafir 28 Aralık, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Yağlı ciltli biri olarak sivilce ve siyah nokta korkusundan yüzüme nemlendirici süremez hale gelmiştim. Bu ürünle karşılaşınca pek sevindim, doa yaptıysa olmuştur bu dedim. Ama ne oldu? Kocaman bir hayal kırıklığı! Kesinlikle cildimi nemlendirmedi, bununla da kalmayıp burun kenarlarımı kuruluktan dökülecek hale getirdi. İnat edip 1 hafta boyunca kullandım ama bana çenemde kabileler halinde 4 grup siyah nokta hediye etti bu harika(!) serum. Cildimi bu kadar kötüleştirmesinin cilt tipimle ilgisi olamaz. Ya bu güzel yorumlar yalan söylüyor ya da ürün içeriğiyle canice oynanmış. *en azından bir pompa ya da bir fısfıs eklenebilirdi şişeye. Uygulamak çok zor ve zahmetli.

ayşe kürkçüoğlu 7 Ocak, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Siparişim elime ulaştı. İlk defa bugün kullandım, yapısı çok hafif serum diyince insan korkuyor ama bu öyle değil su gibi hemen emiliyor. İlk etapta çok beğendim:) Ürünün yanında pompa gönderilmişti çok güzel düşünülmüş gerçekten teşekkür ediyorum:) Kil sabunuyla beraber sipariş etmiştim ikisini beraber kullandım bakalım inşallah siyah nokta ve gözenek genişlemesine bi nebze iyi gelir:)

Selin Uner 24 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Aşırı yağlı ve sivilceli bir cildim var. Ne denediysem memnun kalmadım, gerçekten muhteşem bir ürün bu. Vazgeçilmezim artık.

naciye arslan 24 Şubat, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü çok merak ediyorum fakat o kadar uç yorumlar yapılmış ki çok kararsız kaldım.biri çok iyi çok süper demiş diğeri yüzümü kuruttu demiş :(

Burcu Cevik 6 Şubat, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Çok kararsız kaldım yağlı cildim var denemeli miyim sizce?..

ayşe kürkçüoğlu 28 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bayadır kullanıyorum ilk yorumum zaten biraz aşağıda, cildime çok iyi geldiğini düşünüyorum yumuşak ve pütürlerden arındı kil sabunuyla birlikte kullanıyorum. ama fiyatını arttırmışsınız sevgili doa inşallah kadınlar gününde güzel indirimler olur

Ceren Kre Saraçoğlu 29 Nisan, 2017, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

3.şişeyi alacağım artık, şiddetle tavsiye ederim

Yorum Yaz

Kötü İyi