Tespih Ağacı Yağı

11 Değerlendirme 5 11 3057

10,00TL

Stoklu
10.00 TRY

10 Yorum

Gamze Şahin 23 Nisan, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Tropikal bölgelerde özelliklede Hindistan dolaylarında yetişen Neem Ağacı diğer ismiyle tesbih ağacı olarak bilinen bu ağaca Hindistanda köy eczanesi denilmektedir,öyleki ateş,yanık ve enfeksiyonlara karşı başka bir şey kullanmazlar.Fakat neem ağacı yağının özellikle 2 farklı özelliği vardırki bunlar çok önemlidir,neem yağına asla bit,pire,kene,sivri sinek ve hiç bir haşarat yaklaşmaz bu özelliklerinden dolayı sıcak iklimlerde ve bataklıkların yoğun olduğu bölgelerde sıkça kullanılır,bana sorarsanız yazın her evde bir tane neem yağı bulunmalıdır. Asıl önemli olan diğer kullanım alanı ise dünyada gerçek manada orjinal yani lafta değil gerçekte organik tarıum yapanlar ürünlere karşı böcek ilacı olarak bu neem yağını kullanırlar çünkü neem yağı kesinlikle zararlı bir kalıntı bırakmaz çünkü neem yağı zaten içilebilen bir yağdır.Bu gün ülkemiz dahil olmak üzere yapılan tarımda malesef kimyasal ilaçlar kullanılmakta ve bu kimyasallarda başta kanser olmak üzere bir çok hastalığın ana sebeple

Misafir 1 Mart, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

hindistanlılar bu neem bitkisini her derde deva bir şey olarak kullanıyolar. neem içeren doğal içerikli yüz yıkama jellerine cildim olumlu tepki verdi diye sipraiş etmiştim. kırmızı cilde, şişkinliğe, alerjik tepkilerin neden olduğu sorunlara ve akneye iyi geldiğini okumuştum. yağlı ciltte kuru ciltte kullanabiliyor. üç gündür sadece sivilceli ve iz olan bölgelere uyguluyorum çok memnunum üründen. yavaş yavaş etki ettiğini görüyorum. tek eksi yanı ağır bir kokusu var ama bu sonuçları görmek için kokusuna razı oluyorsunuz. yine harikasın doa

Çiğdem YILMAZ 4 Aralık, 2016, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürün bi harika. Kokusu birazcık ağır ama alışınca sevmeye bile başlıyor insan:) ben cildimdeki tırnak izlerine( cilt bakımlarından kalan: ( ) ve ince damar çatlaklarına kullanıyorum akşamları. Yarı yarıya hafifledi 15 günde. Teşekkür doa:))

Elvan Kahraman 19 Aralık, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

En kısa zamanda denemek istiyorum.

Misafir 22 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Bu ürünü peeling için kullanıyorum. cildime diğer yağları severek kullandığım için, bu yapı el ve tırnak bakımında kullanmayı tercih ettim. kesinlikle iyileştirici ve onarıcı bir yağ. kokusu biraz rahatsız ediyor o kadar.

pınr ertunç 28 Aralık, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Aradığım ürünler burada ama farklı ürünler de var ve biz tam olarak ne için kullanılır bilmiyoruz yani internetten bakmak çok mantıklı değil çünkü ne kadar doğru bilgi varsa o kadar yanlış bilgi de var.

Gülcan Can 31 Ocak, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

İlk kez kullanıcam ama diğer ürünleri gibi Emin'im güzeldir

Misafir 15 Şubat, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Kokusunu sevemedim ama faydaları için katlanılır. Ben kokusuna bayıldığım çay ağacı yağı ve gül suyuyla karıştırıp kendimce kolonya yaptım. Hem ellerimi yumuşatıyor hem de dezenfekte ediyor. Yazın da doğal sinek kovucu olarak kullanmayı düşünüyorum. Doa, kalitesi ve fiyatlarıyla mutlu etmeye devam ediyor teşekkürler doa..

Gülsüm Yalçinkaya 24 Şubat, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Birsürü faydası olduğunu biliyorum ama kokusu bayağı ağır. Neyle karıştırsakta azaltsak acaba o kokuyu?

Nazmi Yalman 12 Nisan, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Neem ağacı ile Tesbih ağacı farklı ağaçlar bunu çeşitli araştırmalarım sonucu öğrendim. Neem ağacına Türkiye de çok benzediği için Yalancı Tespih Ağacı deniliyor. Firma bu durumu gözden geçirip Neem yağınıda stoklarına eklemelerini rica ediyorum. Çünkü ikiside farklı yağlardır. Neem bitkisinden elde edilen yağ egzama için çok faydalı bunu bilmenizi isterim.

Yorum Yaz

Kötü İyi