Leke Karşıtı Serumu

2 Değerlendirme 5 2 75256

35,00TL

Stoklu
35.00 TRY

Doa leke karşıtı serum cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, görünümünün yumuşatılmasına ve cildinizin nemli ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kullanımı / Usage: Ürünü sabah ve akşam olmak üzere temizlediğiniz cildinizin lekeli bölgelerine parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız.…

Doa leke karşıtı serum cilt lekelerinin oluşumunun önlenmesine, görünümünün yumuşatılmasına ve cildinizin nemli ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı / Usage:
Ürünü sabah ve akşam olmak üzere temizlediğiniz cildinizin lekeli bölgelerine parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

T Serisi Cilt Serumu (20 ml)

Ton farklılığı olan ciltlerin bakımı için geliştirilmiş bir serumdur. Serumu C vitamini serumuyla kombine kullanınız (c vitamini serumunu sadece gece kullanın) Sabah ve akşam uygulayabilirsiniz. 6 aylık düzenli kullanım sonucunda etki eder. Bu süreyi kısaltmak için glikolik çözeltisi kullanabilirsiniz. ( glikolik asitle 2 günde bir akşamları cildinizi silip 5 dakika sonra yıkayınız)


Uyarılar / Warnings:
*Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
*Üretim tarihi (URT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir.


İçindekiler / Ingredients: Aqua, Amorphophallus Konjac Root Extract, Niacinamide, Sodium Lactate, Dimethyl Sulfone, Sodium Pca, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Alpha-Arbutin, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
 

Yorum Yaz

Kötü İyi