Anti Aging Serum

121 Değerlendirme 5 121 47635

40,00TL

Stoklu
40.00 TRY

ANTİ AGİNG SERUM   doa anti aging serumu göz çevresi, mimik bölgesi, alın, kaz ayakları olan bölgelerin yaşlanma karşıtı bakımı ve nemlendirilmesi için üretilmiştir. 27-40 yaş arası kadınların kullanması tavsiye edilir. Cilt serumumuzun içeriği şu şekildedir;  İçindekiler: Deionized water, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl…

ANTİ AGİNG SERUM
 

doa anti aging serumu göz çevresi, mimik bölgesi, alın, kaz ayakları olan bölgelerin yaşlanma karşıtı bakımı ve nemlendirilmesi için üretilmiştir. 27-40 yaş arası kadınların kullanması tavsiye edilir.

Cilt serumumuzun içeriği şu şekildedir;  İçindekiler: Deionized water, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Laureth-12, Meadowfoam Seed Oil, Ceramide 3, Biosaccaride gum-1,  Collagen, Sodium PCA, Zinc PCA, Magnesium PCA, Manganese PCA, Hyalouronic Acid, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Aloe Vera Gel, Phenethyl Alcohol, Ethylexylglycerine.

Ürünü C vitamini serumu ve Hyaluronic Acid serumlarıyla kullanabilirsiniz.

Bir çok kadının korkulu rüyasıdır yaşlanmak. Haliyle yaşlılık belirtisi olan cilt kırışıklıklarıyla mücadele kadınlar için oldukça önemli bir hal alıyor. Bunu yakından bilen kozmetik endüstrisi, her sene sayısız yeni ürünle kadınların karşısına çıkarak kırışıklık kremleri ve serumları satmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu deneyenlerce bir işe yaramaz olarak görülüp yeni ürünlere yönelim gerçekleştirilirken, kozmetik markaları yeni ürünler lanse etmeye devam ediyorlar. Peki esasen nedir kırışıklık ?

"Cildimiz, yaşlanma belirtilerini en belirgin olarak yansıtan organdır. Yaşlanmaya bağlı olarak oluşan deri değişiklikleri hem doğal yaşlanma süreci içinde ve hem de çevresel faktörlerin etkisi ile ortaya çıkar. Yaşlanırken deri normal olarak yıpranmaya uğrar, ancak çevresel faktörler özellikle güneş ışınları derideki yaşlanma sürecini arttırır veya hızlandırır. Doğal yaşlanma süreci içinde deride ortaya çıkan en çarpıcı değişiklikler; incelme, kuruluk, kabalaşma, kırışıklık, deri elastikiyetinin azalması sonucu gevşeme ve sarkma, seyrek ve gri saçlar, kahverengi lekeler, iyi veya kötü huylu oluşumların görülme sıklığının artmasıdır. Derimiz sadece estetik bir organ değildir, aynı zamanda vücut ısısını düzenlemek, vücut sıvılarının korunmasını sağlamak, altındaki organları zararlı dış etkilerden korumak gibi çok önemli görevler üstlenmiştir. Bu nedenle yaşlılarda cildin korunması ve bakımı çok önemlidir." (1)
 
Cilt Neden Kırışır

Cildin kırışması çeşitli etmenlerle oluşur bu etmenleri sıralamak gerekirse;
 
kronolojik etki
çevredeki toksik etkenler
solar radyasyon güneş
beslenme ve diyet
büyüme faktörleri
steroid hormonlar
genetik faktörler
mekanik kas hareketleri
Kırışıklıklar yüzeysel kırışıklık ve derin kırışıklık olmak üzere ikiye ayrılır. Yüzeysel kırışıklıklar oluştuktan sonra uzun süreler içinde özellikle güneşten korunmazlarsa solar ışıkların etkisiyle derin kırışıklık olarak karşımıza çıkar.

Derin kırışıklıkların oluşumundaki en önemli etmen mimik hareketleridir. Gülmek gözümüzü kırpmak ve çeşitli hareketlerin sonucu olarak mimik kırışıklıkları oluşur. Yaşlanma ile birlikte derimizin dermis olarak adlandırılan tabakasında kallojen ve elastik lif tabakaları azalarak kırışıklıkların oluşumunda rol oynarlar. Ayrıca dermis tabakasının arasını dolduran ara maddede hyalouronic asit azalmaya başlar bu da cildin kurumasına ve nem kaybetmesine yol açar, kuruma ile birlikte cilt kırışıklıkları artar.

Yukarıda kısaca özetlemeye çalıştığımız etmenlerden dolayı cilt yaşlanması ve kırışıklıkları meydana gelir. Yaptığımız uzun araştırmalar ve çalışmalar sonunda bakım için bir cilt serumu üretme çalışmalarımızın sonucu olarak doa anti aging cilt serumunu geliştirdik.

 

1) Prof. Dr. Ayşen Karaduman www.gebam.hacettepe.edu.tr/oneri/DERI_SORUNLARI.pdf

81 Yorum

Işıl Salihoglu 6 Ağustos, 2018, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Kozmetiğe ayırdığım her türlü bütçeye çöpe atılmış gözüyle bakan, saçımı kestirdiğimi bile bir hafta sonra farkeden eşim ablamın şiddetli tavsiyesiyle bu ürünü leke serumuyla birlikte kullanmaya başladıktan bir hafta sonra yüzüme ilk defa görüyormuş gibi dikkatli dikkatli bakmaya başladı, cildimin gözle görülür ölçüde aydınlandığını söyledi. Sadece bu bile bu ürünün mucizevi bir iksir olduğunun göstergesi. 38 yaşındayım, bir ayda resmen 10 yıl öncesine gittim. Yapılmış yorumları okuyunca da 'acaba ben mi farkli bir ürün kullandim' diye şüpheye düştüm. Yok mucize bekleyenler için değilmiş, fiyatı yüksekmiş, ambalajı şöyle böyleymiş filan. Yüzümdeki lekeler için kimyasal peeling, dermoroller, dermapenden tutun her türlü astronomik fiyatlı ürünü denemiş biri olarak şu ana kadar böylesi bir mucizeyle karşılaşmadım ben. Varlığınız için minnet duydum resmen. Umarım hiç değişmez, ulaşacağımız mesafede kalırsınız. Fena dadandım çünkü.

esen tut 23 Mayıs, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kullanımı kolay,sadece göz kenarları,dudak üzeri ve iki kaş arasına parmak uçlarıyla yedirerek kullanıyorum.cildime herşeyi kullanamam,hiç rahatsız etmedi.henüz bir ay bile olmadı,tabiki bir fark yok görünürde.olacağını ümit ediyorum,çünkü doanın birçok ürününden memnun kaldım..

Pınar tosya 22 Mayıs, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü 1 aydan fazladır düzenli kullandığım halde kırışıklıklarda en ufak bir etkisini henüz göremedim. Alnımda olumsuz parlama yaptı. Henüz bir değişiklik yok

misafir 21 Mayıs, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Tüm yüze kullanılabiliyor mu bu serum, yoksa sadece göz altı ve çevresi için mi? Teşekkürler

Misafir 23 Nisan, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

serumun kullanımı hakkında bilgi verirmisiniz?

Neslihan Kalender 5 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bu göz altı serumunun kullanımı hakkında bilgi rica ediyorum.Günde kaç kere uygulamamız gerekli ve bu boy bir ürün kaç günlük kullanımı karşılıyor. Teşekkürler.

Misafir 9 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

göz altında yeni oluşmaya başlamış kırışıklar için etkisi var mı ? yoksa sadece torba ve morluk mu ?

Misafir 16 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

sadece göz altı torbaları morluklar için etkili bi ürün sanırım yapısı çok hafif hemen emiliyor.bu sabah elime ulaştı sabah ve gece kullandım yalnız bi gözümün alt tarafında biraz yanma ve acıma hissi oldu

Nilüfer Loş 20 Mayıs, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

23 Nisan siparişimde aldım bu ürünü, yapısını çok sevdim..Çok az bir miktar yetiyor, su gibi, güzel dağılıyor...Etkisi için bir şey söyleyemem çünkü hem kısa zamandır kullanıyorum hem de göz çevremde iyileşme gözlemleyeceğim pek sorunum yok. Tedbir amaçlı almıştım, verdiği hissi sevdim ve henüz göz çevremde hassasiyet ve minik bezeler oluşturmadı. Denk getirirsem yedeklerim.

Dilek Başaran 27 Mayıs, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

bu göz serumunu doa piyasaya sürdüğü an aldım.serumu çok beğendim hiçbir kötü etkisi yok.göz altımda morarma vardı;ve bu serum işe yaradı kullanmakisteyenlere şiddetle tavsiye ederim.tekkürler doaaaaaaaaaaaa..!!

Alev Ünal 3 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bende genelde butarz şeyler yağ bezesi oluştururdu. Bunda Bi sorun olmadı.. Ama iyi etkilerini daha göremedim ben geceleri kıllanıyorum gerçi.ama emilimi iyi

Aysun Ozdemir 6 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Ben bu serumun yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, ve ufak çaplı servet değerindeki göz altı kremlerinin boş olduğunu anladım,10 günde göz altı morluklarımda gözle görülür bir düzelme var, göz altı torbalarım çok fazla değildi ama olan torba da yok oldu:)) göz çevrem çok nemlendi, 10 günde bunu yapabiliyorsa, düzenli kullanımda ne olur bilemiyorum, bin kez teşekkürler doa:)

AYŞE ÖZDEMİR 9 Haziran, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

bende bu serumundan 3 ün önce sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. İnşallah Bir faydasını görürüm.

Çise İrem Dönmez 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü iki gündür kullanıyorum. Mercimek büyüklüğünde sıkınca iki göze de yetiyor, çok akışkan çünkü. Parmak uçlarımla göz altlarıma ve biraz da göz kapaklarıma sürüp hafif masaj yaptım. Çok çabuk emiliyor. Yorumlarda söylendiği gibi bir de etkili olacağı düşünülürse gayet başarılı ve ekonomik bir ürün.

Çise İrem Dönmez 18 Haziran, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü iki gündür kullanıyorum. Mercimek büyüklüğünde sıkınca iki göze de yetiyor, çok akışkan çünkü. Parmak uçlarımla göz altlarıma ve biraz da göz kapaklarıma sürüp hafif masaj yaptım. Çok çabuk emiliyor. Yorumlarda söylendiği gibi bir de etkili olacağı düşünülürse gayet başarılı ve ekonomik bir ürün.

Misafir 19 Haziran, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Bir çok pahalı ürün kullanmış biri olarak, kısa vadede başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bende kirpik diplerine sürdüğüm günlerde alerjik reaksiyon oluşturdu. Çok kaşındı ve kabardı, şimdi sürerken dikkat ediyorum.

Pınar Arın 20 Haziran, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

ben ömrü hayatımda bunca yıldır yaşıyorum bu kadar etkili bir gözçevresi ürünü daha görmedim arkadaş. La praire'den tut Lancome ve Strivectin'e kadar hepsini kullanıp hiçbir fayda görmediğim genetik olan gözaltı morluklarım 1 aylık kullanım sonucunda %25 azaldı diyebilirim. Açık ve net ve kefil olarak. Almayın bi daha pahalı kozmetik ürünleri hiç gerek yokmuş meğer. Hiç böyle bir etki beklemiyordum. 10 NUMARA 10 YILDIZ. çok teşekkürler doa çok teşekkürler pınar...

Misafir 9 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

minimum kaç yaşında kullanılabilir?

Misafir 18 Temmuz, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

bende şimdiye kadar kullandığım tüm göz altı ürünleri yağ bezeleri oluşturdu. bunun için tedirginim. acaba bu üründen böyle bir sorunla karşılaşanlar oldumu?

Misafir 23 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

güzel bir ürün.tavsiye ederim.belirgin gerginlik oluşturuyor.

Misafir 23 Temmuz, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

benimde göz altı morluklarımda azalma var

Cansu Dirim 31 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

gözaltındaki damarların görünümünde bir etkisi olur mu acaba?

peri akan 7 Ağustos, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

begendim.

Seda Gümüş 24 Ağustos, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

güzel bir ürün. ince yapısını sevdim. güzel de kokuyor.. bakalım... :)

Asude Gür 22 Nisan, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Alerjik ve yağlı bir cilt yapım var. Yıllardır pek çok dermokozmetik ürüne bir sürü para döküp neredeyse hepsini çöpe attım. Çünkü kızarıklık, burun tıkanıklığı, nefes darlığı, yada burun akıntısı ve sivilce yaptılar. Cildim hakikaten bakımsız ve ben gerçekten mutsuz ve umutsuzdum, taki doa kozmetikle tanışana kadar :) Şimdi önce sülfatsız yüz yıkama jeliyle yıkıyor, sabah akşam nemlendirici cilt serumu sürüyor, sadece akşamları günlük bakımıma skualenle devam ediyor ve yüzüme 2-3 damla skualen (skualen bir başka mucize) sürüyorum. Yine sabah- akşam göz altı, kaz ayağı ve alnıma kırışık kremi sürerek bitiriyorum. Cildim aydınlandı, sağlıklı ve berrak...Sivilce ve alerji yapmıyor.. Cildim yağlı olduğundan kırışıklık kremi tüm cildime biraz ağır geliyor, nemlendirici serum yeterli oluyor. GÖZ ALTINDA VE ÇEVRESİNDE, ALNIMDA KIRIŞIKLIK SERUMUNUN ETKİLERİNİ GÖZLE GÖREBİLİYORUM VE BUNDAN HAYLİ MEMNUNUM. Bir yüz gerdirme değil ama olabilecek serumların en iyilerinden biri. Teşekkürler Doa :)

hacer yakalı 25 Nisan, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

asude gür senin yorumu okuyunca bende dayanamadım 23 nisan indiriminden aldım bu ürünlerin hepsini acaba boyun bölgesine deneyen oldumu ordada herkeste olduğu gibi kırışıklık oluyor

Misafir 25 Nisan, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Çok güzel bir ürün, estee lauder advanced Night seruma o kadar para vermeye değmez bence, bu serum da aynı işlevi görecek gibi geldi bana

Gulsen Karasu 28 Nisan, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba urun bugun geldi hemen denedim yuzumde surer surmez bir gerginlik hissettim gercekten guzel bir urune benziyor ilk suruste bu kadar gerdiyse 1 ay sonra bayagi farkeder bence ama doa kozmetik herkese hediye gonderiyormus urunun yaninda bana gelmedi :( bidahaki siparisimde 2 hediye beklerim ama....

Gizem Kaya 1 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

kaç yaş için bu, 23 erken mi, kullanan var mı 25trn önce?

Pınar Arın 8 Mayıs, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

illk kullandığımda bu nasıl koku yahu demiştim gerçekten doğal içeriği var ve parfum yok. Tek başına kullanıldığında cildi geriyor hissedilir derecede çok başarılı. Ben nemlendirici kremle beraber kullanıyorum gece. Sabah kalkınca cildim berrak ve mis gibi oluyor. Henüz haberiniz yoksa bu serumdan mutlaka edinin. Gözünüz açık gider benden söylemesi :) Teşekkürler doa, teşekkürler özcan, pınaaar canımsın :) sevgiler

Merve Yıldız 12 Mayıs, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

kokusundan dolayı tereddüt eden teyzem aldık madem kullanalım diye başladığı konuşmasına bitince haber vereyim de yine alalımla bitirdi.

Fatmanur Delikanlı 23 Mayıs, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

hangi ürünü kullanacağımı şaşırdım o kadar güzel ve ihtiyaç olan ürünler var ki hepsini alasım var. özellikle bu ürünü muhakkak deneyeceğim

Zekiye Zühal Aça 2 Haziran, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Bende bu üründen sipariş veriyorum şimdi kullanıp yorumumu paylaşacağım sizle

Asude Gür 8 Haziran, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Hacer hanım merhaba, Benim yorumlarım sadece kendi tecrübem, kimseyi yanlış yönlendirmek istemem :) Herkeste farklı etkileri olabilir tabi. Göz altına sürmeyin diye bir uyarıda da bulunmuşlar. Bunu da dikkate alın dilerseniz. Her cilt tipi de farklı , farklı yoğunlukta , farklı bakımlar isteyebilir :) Kullanırken firma yetkililerine danışırsanız daha iyi olabilir. Bir cilt sorununuz varsa da, muhakkak bir dermatoloğa görünmek gerekir. Ayrıca cilt tipine uygun güneş koruyucu kullanmakta şart tabi... Sağlıcakla...

Eda Özge Saz 10 Haziran, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

kullandım cilt hemen emiyor ama az sanıp bol bol sürdüğünüzde de sivilce yapabiliyor ayarlı olmak lazım :))

Duygu Durmaz 30 Haziran, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ben 26 yaşındayım ve kullanıyorum. Sadece alnımda erken yaşlanma belirtileri olduğu için tercih ettim ve o bölgeye uyguluyorum. Yalnız aşağıda birinin yaptığı uyarıyı ben de yapacağım, çok kullanmak çok etki etmesi demek değildir;(her üründe olduğu gibi) ayarında kullanmak gerekiyor. Miktarı fazla tutarsanız sivilcelenme sorunuyla karşılaşabilirsiniz, aman dikkat :) Bence gayet güzel, uygun şekilde uygularsanız güzel sonuçlar alırsınız.

Misafir 5 Temmuz, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

En erken kaç yaşında kullanmak gerekiyor?

Misafir 7 Temmuz, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürün için kullanım yaşı belirtilmemiş sanırım. Ben 26 yaşındayım cildim kurumaya çok meğilli olduğu için mimik kırışıklarının oluşabileceği yerlere her akşam yatmadan önce parmağıma birer damla sıkıp parmak uçlarımla yedirerek uyguluyorum. Zaten kolay yayılabilen bir formülü var. Kırışmaya meğilli kuru ciltler 25 yaşından sonra kullanmaya başlayabilir bence. Kırıştıktan sonra düzeltmek daha zor oluşmadan önlem almak daha kolay. :)

Misafir 10 Temmuz, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü bugun teslim aldım 20 ml imiş fiyatı biraz pahalı boyuna göre umarım memnun kalırım. (doa not: sevgili tüketici sabah akşam kırışık olan bölgelere çok az olmak üzere düzenli kullan, benzer ürünler 150 liradan başlar 1000 liralara kadar çıkar)

Hacer Uslu 12 Ağustos, 2014, Salı | Değerlendirme : 5 puan

daha önce koca bir koşi ürün almıştım. Siparişlerim 1 aydan daha uzun zamanda elime geçti. ÜRÜNLERİNLERİN HEPSİNDEN MEMNUNUN.Yeni şiparişlerim 3 günde elime geçti ,çok şaşırdım. Sevinerek kolimi açtım ama hediyemi göndermeyi unutmuşsunuz. bir daha ki siparişe bekliyorum çünkü daha siparişlerim olacak. şampuandan çk memnunun arkadaşlarımda kullanmaya başladı. şimdi yeni ürününüz saç serumu güneş kremi ve c vitamini serumunu deneyeceğim.

gülşen şahin 13 Ağustos, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

merhabalar..doa kozmetikle tanışmam yeni oldu.fiyatlara bayıldım ve hemen sipariş verdim.33 yaşındayım.cildim karma ve simdiye kadar hicbir krem yada serumu sivilcelenme yaptıgı icin kullanamamiştim.K serumu asla cildi yaglandırmıyor akside gerginlik ve fresh bir his veriyor.yani mükemmel bir serum.tavsiye ederim.....

Pınar Demiray 1 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

benzerlerine göre oldukca uygun fiyatlı olan bu ürünü az önce sipariş verdim memnun kalacagıma inanıyorum etkisini yazarım

nida sahin 17 Eylül, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

yeni kullanmaya başladım henüz bır etkısını gormedım

Misafir 22 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Ürünü 3 haftadır kullanıyorum. cildim çok iyi durumda tavsiye ederim. Arkadaşlardan biri bol kullanınca sivilce yapıyor demiş. Bende yapmadı. Kişiye göre değişiyor sanırım. Tüm yüzüme kullanmıştım. Yaşım 34 yanlış mı yaptım acaba?

Ayşe Sürücü 22 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

ben serumu alalı 2 hafta oldu sabah akşam göz çevremde dahil kullanıyorum bir sakıncası varmı acaba? serumu kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra eşim yüzümdeki gözenekleri kastederek çukurların gitti baya iyi bir şeymiş falan dedi:)şimdi serumlarımın peşinde ben anlamam banada sipariş ver diyor beraber kullanıyoruz.indirimi bekliyorum çifter çifter alıcam:)

nida sahin 27 Eylül, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

bu serumu kullandım ve memnun kaldım.ama cenemde sivilceler olustu.nedenı bu serum olabılırmı? (DOA NOT: serumda sivice yapabilecek bir şey yok, bir de çenenize neden sürüyorsunuz, serumu mimik bölgelerie sürün)

Misafir 29 Eylül, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

sipariş farklı bir ambalajla geldiği için başlangıçta acaba karışıklık mı oldu diye düşünmüştüm sonra k kırışıklığın kısaltmasıdır herhalde deyip kullanmaya başladım. Yalnızca mimiklerle kırışan kaz ayağı, burun yanları, alın çizgileri gibi bölgelerde ufak bir parça yeterli geliyor. yoğun yapılı olduğu için oldukça uzun süre idare eder. iki üç haftalık kullanımdan sonra izleminim, düzenli kullanımla faydasını göreceğimi düşünüyorum.

SEVDA CELEN 8 Ekim, 2014, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü rahatlıkla göz altı morlukları için kullanabilirmiyiz? karma bir cilde sahibim yorumlara bakılırsa etkili olduğu görünüyor satın almak istiyorum ama karma cilde sahip olduğum için karar veremiyorum

Misafir 9 Ekim, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

İkinci şişemi alacağım, düzenli kullanımda etkisinin görüleceğini düşünüyorum. Ancak lütfen acilen şişelerin tasarımı için bir şeyler yapın. Şişenin yarısı boşa gitti asla çantada taşınmıyor olduğu gibi hepsi kapağa akıyor. İki krem aldım ikisininde de aynı şeyi yaşadım. Buna acilen bir çözüm bulunmalı

Elif Varol 10 Ekim, 2014, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

ürün kullanımında göz çevresine uygulanabilir diyor ama göz altına sürmeyiniz uyarısı da var. göz altındaki kırışıklara ne uygulayacağız peki? göz altına süren var mı acaba?

IRMAK UGUR 16 Ekim, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Sipariş edicem hayırlısı olsun vatana millete:)

Misafir 16 Ekim, 2014, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Sipariş edicem hayırlı olsun

Tülay Erden Habeşoğlu 1 Kasım, 2014, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

tekrar tekrar aldığım bir serum, hatta stok yapmıştım. Bana herşey sivilce yapar ama bu serumla bir sorun yaşamadım, herkese tavsiye ederim

Misafir 10 Kasım, 2014, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba Doa Kozmetik, merhaba sevenleri. 4 aydır doa kullanıyorum. tupperware pazarlayan ev hanımları, bağcılar akp gençlik kolları azmiyle her yerde doa kozmetiği anlatır oldum. (2 arkadaşım şimdiden sipariş verdi.) doa'dan önce estee gitsin, lancome gelsin, lamer mi sürsem nerelerime kadınıydım. yaklaşık 17 yıldır kozmetiğe harcadığım parayla halkalı'da 2 artı 1 ev alırdım. lakin işler değişti. işte kullandıklarım, tavsiyelerim. katı sabun: üzerine argan yağı sürülünce mis gibi saçlarım oldu.dört aydır sadece bunu kullanıyorum. saçlarım çok kuru, günde 2 defa yıkıyorum, bana mısın demiyor. cilt serumu k: güzel bir hissi var. hüp diye emiliyor. lavanta suyu: tonik olarak kullanıyorum. bu paraya bu güzellik! HYALURONİC ACID %2 SERUM: işte bu mucize a dostlar. ışıl ışıl oldum! hissi şahane, minnoş kırışıklıklar azaldı. c vitamini: gece kullanıyorum. bir aydınlık veriyor. bir ışık:) shea: butterını seveyim, mis gibi el kremi. besleyici saç kremi: kullandığım en iyi saç krem

Misafir 30 Kasım, 2014, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

ürünü 1 ayı geçkindir kullanıyorum sadece geceleri sürüyorum iyice temizlenmiş kurulanmış cilde ; kaz ayağı bölgesine, yanakla ağız bitim yerlerine ve yanak üzererine uygulayıp üzerine 10 dk sonra hyulorik asit sürüp 15 dk sonrada argan yağı uygulayıp yatıyorum (mutlaka 7-8 saat uyumaya dikkat ediyorum ürünlerden en etkili şekilde faydalanmak için) sabahları sadece yine temizlenmiş cilde nemlendiriciyi sürüp on dakıka sonra tekrar argan yağı sürüyorum çünkü nemlendirici bu mevsim için biraz yetersiz kalıyor...üzerinede güneş kremi.. gözlemlerim şunlar; cildimdeki özellikle yanak ve burun etrafındaki kızarıklıklar neredeyse sıfırlandı, cilt rengi eşitlenmeye doğru gidiyor,çok ciddi kırışıklıklarım yoktu ama agız kenarında mimiğe bağlı hafif bir çizgi vardı silikleştiğini çok net söyleyebilirim....yaşım 26 gözlemlerim bunlar alacaklara faydası olabilir sevgiler...

senem kayhan 5 Ocak, 2015, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba, doa kozmetik markasıyla 1 aydır tanısıyorum ve tum urunlerinden cok memnunum, bu urunu de kullanmaya baslayacagım, ancak goz cevresi bakımı icin uretilmistir yazıp asagida gozaltına uygulamayınız yazması nasıl bir ironidir? Göz cevresine uygulayabiliyormuyuz uygulayamıyormuyuz? Bilgi verirmisiniz?

Misafir 21 Mart, 2015, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

merhaba, ürünü incelerken dikkatimi çekti; ilk cümlede göz çevrenizde kullanabilirsiniz diyorsunuz ancak açıklamanın devamında göz çevrenizde kullanmayınız diyorsunuz? anlayabilmiş değilim... saygılar

Müjde Güner 15 Nisan, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Çok kaliteli bir ürün. Severek kullanıyorum.

Misafir 14 Temmuz, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Bu tür bakımlar uzun süreli ve düzenli kullanımla sonuç verir. daha önce bir avuç para saydığım kremlerden hiçbir farkı yok. uygun fiyat, güzel ürün. tavsiye ederim.

Selda Aydın 16 Eylül, 2015, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Ürün stoğa girecek mi acaba? Ona göre diğer siparişlerimle birlikte bu ürünüde almak istiyorum.

kevser ersoy 15 Kasım, 2015, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

yeni sipariş verdim.yıllardır kozmetiğe dünya kadar para verdim .sülfatsız sampuanından cok memnun kalınca bu serımı kullanmak istedim.gelişmeleri yazacagım

Misafir 29 Aralık, 2015, Salı | Değerlendirme : 5 puan

29 yaşındayım ve göz çevresinde yeni yeni beliren çizgiler için kullanmaya başladım iki aydır sabah ve akşam kullanıyorum ve çizgilerde gözle fark edilir bir azalma oldu ayrıca çok yoğun bir ürün 20 ml ve şişesi kullanışlı beklediğimden daha uzun süre dayandı. Alnımda çok fazla mimik yapmaktan kaynaklanan daha derin kırışıklıklara kesin çözüm olmadı ama az da olsa toparladığını söyleyebilirim. Alerjik bir bünyem var ama herhangi bir sivilceye yada lekeye sebep olmadı kısacası fiyat performans olarak gayet güzel bir ürün tavsiye ederim

Misafir 10 Mayıs, 2016, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Uzun süreli kullanmadım fakat gözle görülür bi etkisini görmedim henüz

Misafir 14 Eylül, 2016, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ben begendim.Artık doanın sıkı bir takipçisiyim

Misafir 14 Kasım, 2016, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

3. şişemi sipariş verdim.c vit serumu ile birlikte kullanıyorum.Sabah cok diri ve aydınlık oluyor cildim.Nemlendirmesinin yetmediği noktada cok az skualenle destekliyorum.Ürünleri buzdolabında saklamanızı ve soğuk kullanmanızı tavsiye ederim daha etkili oluyor sanki..

SANEM ÖZGÜLEÇ 25 Kasım, 2016, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

Sayın yetkililer, GÜNEŞ KORUYUCU KREM satışını durdurdunuz mu?

Misafir 24 Aralık, 2016, Cumartesi | Değerlendirme : 5 puan

Denediğini ürünlerden biri etkisini hissetmek icin düzenli kullanım sart

zeynep bozkurt 29 Aralık, 2016, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

Kisa vade de mucize beklemeyin.bu tarz ürünler devamlılık gerektirir .doğal olması ve fiyatıyla benim tercihim.

eylem şen yüksel 20 Ocak, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

c vitamini serumu ile birlikte kullanıyorum , düzenli kullanımda ınanılmaz değişiklikler gördüm, yüzüm çok aydınlık canlı ve diri ..ayrıca glikolik asit ile mikropeeling yapıyorum , cilt rengim açıldı lekelerim silikleşti,..

ramazan türkoglu 8 Şubat, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

merhaba bu ürünü erkeklerde kullanabilir mi ve kullanabilirse göz cevresi ve anlımda kırıskıklar olusmaya başladı etkısı olurmu günde kac defa kullanmak gerekıyor ve sonuc almaya ne zaman baslarız

elif senel 28 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

merhaba, goz alti goz cevresi bolgesine girer mi? yani goz altinda baslayan ince cizgilere surulebilir mi?

Hatice Derya karabulut 28 Şubat, 2017, Salı | Değerlendirme : 5 puan

Urun elime paketleme hatasiyla dokulerek geldi fakat doa 4 gun icinde yenisini gonderdi tesekkurler kullanmaya baslayinca yorumlarimi tekrar atacagim

Emine Özgül 8 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

sabah ve akşam olmak üzere kullanıyorum, cildimi yağlandırmadan nemlendiriyor teşekkürler doa

Misafir 12 Mart, 2017, Pazar | Değerlendirme : 5 puan

Çok memnunum. Mimik çizgilerine birerbir. Üstelik çok şyi şekilde gerginlik sağlıyor.

Gözde Dinçer 20 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Merhaba ürünlerinizden son derece memnunum. Özellikle hyluranic asit- c vitamini karışımınızdan etkilerini gözle görmek mümkün :) Yalnız bu ürünü nasıl kullanacağız cevap verirseniz iyi olur. 26 yaşındayım göz altındaki ince çizgiler için aldım. Kullanılıyor mu farklı açıklamalar yazmışsınız.

Aysu Altaş 24 Mart, 2017, Cuma | Değerlendirme : 5 puan

annemiçin satın alacağım, düzenli kullanınca yorum yaparım :)

emine Öz 27 Mart, 2017, Pazartesi | Değerlendirme : 5 puan

Annem için alacağım bakalım nasıl olacak denemeden sonra paylaşacağım

ülkü ölmez 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü de uzun bı kac haftadır kullanıyorum. göz ve dudak çevrem için almıştım. sürdüğüm anda gerilmeyi hissediyorum. çizgilerim çok ince oldugu için degısıklık var mı gozlemleyemedım ama gerılme varsa cızgıler üzülüyorlardır diye düşünüyorum.

Misafir 29 Mart, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

Düzenli kullanmaya başladım. Gerginlik hissi veriyor, cvitamini serumu ile birlikte kullanıyorum. Faydalarını görünce tekrar yazacağim

emine Öz 5 Nisan, 2017, Çarşamba | Değerlendirme : 5 puan

ürünü kullanalı sadece 2 gün oldu c vitamini ile kullanmaktayım. sürdükten sonra kadifemsi bi cilt oluyor .nemlendirici kulanmama gerek kalmadı .biraz daha kullanıyım tekrar yorum yaparım:)

erdem tor 20 Nisan, 2017, Perşembe | Değerlendirme : 5 puan

bu ürünü çpk merak ediyorum göz altına kullanılmalı mı kullanılmamalı mı anlayamadığım için cesaret edip alamıyorum

Yorum Yaz

Kötü İyi