Anti Aging Serum

Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
Anti Aging Serum
  • Stok Durumu: Ortalama 10 İş Gününde Kargo
  • Ürün Kodu: Anti
  • Marka: doa
5 puan, 2 Değerlendirme
Yorum yap
  • 50,00TL

ANTİ AGİNG SERUM
  Doa anti aging serumu göz çevresi, mimik bölgesi, alın, kaz ayakları olan bölgelerin yaşlanma karşıtı bakımı ve nemlendirilmesi için üretilmiştir. 27-40 yaş arası kadınların kullanması tavsiye……

ANTİ AGİNG SERUM
 

Doa anti aging serumu göz çevresi, mimik bölgesi, alın, kaz ayakları olan bölgelerin yaşlanma karşıtı bakımı ve nemlendirilmesi için üretilmiştir. 27-40 yaş arası kadınların kullanması tavsiye edilir.

Cilt serumumuzun içeriği şu şekildedir;  İçindekiler / Ingredients:
Aqua, Amorphophallus Konjac Root Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Niacinamide, Dimethyl Sulfone, Lactic Acid, Acetyl hexapeptide-8, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Ürünü C vitamini serumu ve Hyaluronic Acid serumlarıyla kullanabilirsiniz.

Bir çok kadının korkulu rüyasıdır yaşlanmak. Haliyle yaşlılık belirtisi olan cilt kırışıklıklarıyla mücadele kadınlar için oldukça önemli bir hal alıyor. Bunu yakından bilen kozmetik endüstrisi, her sene sayısız yeni ürünle kadınların karşısına çıkarak kırışıklık kremleri ve serumları satmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu deneyenlerce bir işe yaramaz olarak görülüp yeni ürünlere yönelim gerçekleştirilirken, kozmetik markaları yeni ürünler lanse etmeye devam ediyorlar. Peki esasen nedir kırışıklık ?

"Cildimiz, yaşlanma belirtilerini en belirgin olarak yansıtan organdır. Yaşlanmaya bağlı olarak oluşan deri değişiklikleri hem doğal yaşlanma süreci içinde ve hem de çevresel faktörlerin etkisi ile ortaya çıkar. Yaşlanırken deri normal olarak yıpranmaya uğrar, ancak çevresel faktörler özellikle güneş ışınları derideki yaşlanma sürecini arttırır veya hızlandırır. Doğal yaşlanma süreci içinde deride ortaya çıkan en çarpıcı değişiklikler; incelme, kuruluk, kabalaşma, kırışıklık, deri elastikiyetinin azalması sonucu gevşeme ve sarkma, seyrek ve gri saçlar, kahverengi lekeler, iyi veya kötü huylu oluşumların görülme sıklığının artmasıdır. Derimiz sadece estetik bir organ değildir, aynı zamanda vücut ısısını düzenlemek, vücut sıvılarının korunmasını sağlamak, altındaki organları zararlı dış etkilerden korumak gibi çok önemli görevler üstlenmiştir. Bu nedenle yaşlılarda cildin korunması ve bakımı çok önemlidir." (1)
 
Cilt Neden Kırışır

Cildin kırışması çeşitli etmenlerle oluşur bu etmenleri sıralamak gerekirse;
 
kronolojik etki
çevredeki toksik etkenler
solar radyasyon güneş
beslenme ve diyet
büyüme faktörleri
steroid hormonlar
genetik faktörler
mekanik kas hareketleri
Kırışıklıklar yüzeysel kırışıklık ve derin kırışıklık olmak üzere ikiye ayrılır. Yüzeysel kırışıklıklar oluştuktan sonra uzun süreler içinde özellikle güneşten korunmazlarsa solar ışıkların etkisiyle derin kırışıklık olarak karşımıza çıkar.

Derin kırışıklıkların oluşumundaki en önemli etmen mimik hareketleridir. Gülmek gözümüzü kırpmak ve çeşitli hareketlerin sonucu olarak mimik kırışıklıkları oluşur. Yaşlanma ile birlikte derimizin dermis olarak adlandırılan tabakasında kallojen ve elastik lif tabakaları azalarak kırışıklıkların oluşumunda rol oynarlar. Ayrıca dermis tabakasının arasını dolduran ara maddede hyalouronic asit azalmaya başlar bu da cildin kurumasına ve nem kaybetmesine yol açar, kuruma ile birlikte cilt kırışıklıkları artar.

Yukarıda kısaca özetlemeye çalıştığımız etmenlerden dolayı cilt yaşlanması ve kırışıklıkları meydana gelir. Yaptığımız uzun araştırmalar ve çalışmalar sonunda bakım için bir cilt serumu üretme çalışmalarımızın sonucu olarak doa anti aging cilt serumunu geliştirdik.

 

1) Prof. Dr. Ayşen Karaduman www.gebam.hacettepe.edu.tr/oneri/DERI_SORUNLARI.pdf

Nisan 26, 2021
Niyasinamid serum ile beraber kullanılır mı acaba?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Nisan 27, 2021
kullanılır

Mart 24, 2021
Merhaba ince çizgiler için olan ürününüz hangisi acaba? 8 martta çıkacak demişsiniz ama ben bulamadım
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 24, 2021
kırışıklık karşıtı krem

Mart 22, 2021
Merhaba hiç asit kullanmadım niacinamid içerikli ürünlere bakarken antiagin bu serum ve hyaluronik asit b3 serumu arasında kararsız kaldım içerik olarak anlayamadım pek hangisini tercih etmeliyim cildim normaldn kuruya ve göz kenarında ince kırışıkliklar var
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 22, 2021
Niacinamide asit değil ki, hyaluronic acid de bir asit değil aslında, nemlendirici siz instagramdan veya mailden soru sorup yardım isterseniz seviniriz

Mart 11, 2021
Merhaba bu urun cildimizin c vit. ve hyalurik asit ihtiyacinida karsilarmi. Bu urun ile c vit ve hyalurik asit kullanmamiz gerekirmi 37 yaş icin
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 12, 2021
hyaluronin acid için evet ama c vitamini ihtiyacınızı karşılamaz.

Mart 7, 2021
40 yaş üstü kişiler için kirisiklik açıcı,cildi toparlayıcı serum oneriniz nedir?

Mart 7, 2021
Özkan Bey Merhaba, Gizem Hanım'a yazdığınız cevapta ince çizgiler için yeni ürün geleceğini ifade etmişsiniz. Bugün toplu ihtiyaçlarımın olduğu bir alışveriş yapmayı planlıyorum, kabaca ince çizgiler ürünü ne zaman satışa çıkacak ona göre siparişimi bekleteyim. İyi pazarlar.
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 7, 2021
8 Mart indirimiyle satışta olacak

Mart 6, 2021
Hayırlı günler:) bu serumdaki hyalüronik asit oranı ne kadar acaba?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 7, 2021
%1

Mart 5, 2021
Merhaba. Bu ürün göz altlarındaki koyuluklara ve morluklara iyi gelir mi? Yoksa sadece ince çizgi ve kırışıklık için olan bir ürün müdür?
Cevaplar
DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ. Mart 5, 2021
İnce çizgiler için bir ürün gözaltı koyulukları için yeni ürünler çok yakında satışta olacaklar

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi

Benzer Ürünler